Teğmen
02 Eylül 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
16 üye
Görüntülenme
Toplam: 44 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Asus sabertooth z77 ankartım var elimde iki adet Corsair Vengeance 4GB 1600MHz (siyah) ram ve Corsair Vengeance 4GB X2 Dual 1600MHz (kırmızı) ram var Yani anakartın bütün slotları dolu beş senelik bilgisayarım sorunsuz çalışıyor yalnız temizlemek için bütün fişlerini söküp temizledikten sonra çalışmıyor bu ramlarin sıralamasından dolayı tek tek hertürlü deneyip saatlerce uğraştıktan sonra bir şekilde çalıştıroyurdum. Bugünde bir tozunu aldım yine çalışmadı sanırım iki saaten fazla uğraştım çalışmadı beynim error verdi. Şuanda 1-siyah 2-kırmızı 3-boş 4-boş bu şekilde takılı şekilde çalışıyor diğer ramlari takınca çalışmıyor yardımızı bekliyorum
Merbaha rc tanklara ilgim var bu işte daha yeniyim hiç bir bilgim yok bayadır rc tank araştırıyordum ve kendi rc tanklarını yapan insanlar gördüm bende biraz araştırma yaptım zincirden palet yaptıklarını gördüm bende buna benzer bir şey yapmayı düşünüyorum ama hangi motor hangi esc ve başka hangi parçalar lazım bilmiyorum ortalama tankın boyu 50cm olucak en düşük maliyette parçaları önerirseniz sevinirim hem toplam maliyetini öğrenmiş olurum şimdiden teşekkürler bir kaç örnek resim ekliyorum internette bulduğum resimler

INWIN COMMENDER 850W güç kaynağım bilgisayar çalışırken ses yok fakat uyku veya kapttığım zaman pc yi dıt dıt dıt diye ses çıkıp duruyor bunun nedeni ne olabilir
işyerinin leptopu sistem açılmıyor güvenli moddada açılmıyor başlangıç onarmada yaptım olmadı geri yükleme yapayım dedim resimdeki sorunla karşılaşıyorum bu sorunu nasıl halledebilirim format atamıyorum çünkü işyerinin muhasebe programı var bütün datalar içindedir yardımlarınızı bekliyorum

Data Migration kullanarak mevcut işletim sistemimi koplamaya çalıştım fakat bu hatayı aldım nerde yanlış yaptım bilmiyorum ilk kez deniyorum bilgisi olan varsa yardım edebilirmi

konu iptal
Merhaba arkadaşlar aşağıda verdiğim linklerdeki kartlardan birini almak istiyorum performans olarak hangisi iyi artıları eksileri nelerdir yardımcı olursanız sevinirim kardardan biri eski bir yeni sanırım

Creative sound blaster x-fi fatal1ty xtreme gamer
http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-masaustu-creative-sound-blaster-x-fi-fatal1ty-xtreme-gamer-ses-karti-63989626/detay

Creative xfi titanium
http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-masaustu-creative-xfi-titanium-kutulu-ve-faturali-109496010/detay
Merhaba arkadaşlar elimdeki kasamın alttaki kısımdaki PSUdan çıkan kablolar görüntü kirliliği yapıyor bende buraya bir kapak yapmaya karar verdim.

kırmızı renkte işaretlediğim yer üsten çekseydim daha iyi görünürdü

ölçülerini aldım kabaca bir çizim yaptım

Bir panocuya gittim resimdeki ölçüleri vererek bir parça kestirdim

Sırada bükme işi var

Kabaca bitmiş hali şimdi bunu götürüp evde kasaya takmak kaldı oturucakmı bakalım
Hakkında
Forum İmzası:
EY İNSANLAR! Rabbinize karşı sorumluluk bilinci taşıyın; çünkü, Son Saat'in sarsıntısı, gerçekten korkunç olacak!
Forum İkinci El İmzası:
EY İNSANLAR! Rabbinize karşı sorumluluk bilinci taşıyın; çünkü, Son Saat'in sarsıntısı, gerçekten korkunç olacak!
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Yeni Bilgisayarım
Mobil cihaz
Sony Ericsson
Operatör
Turkcell
ISS
Smile
Oyun Platformu
PC
TV
Sony
Ses Sistemi
Creative
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 710
İkinci El Bölümü Mesajları: 444
Konularının görüntülenme sayısı: 121.733 (Bu ay: 122)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 38 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.