Şimdi Ara

Nanokatalog u bilen varmı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
1
Favori
3.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet ayin 5 inde burdan anakart amazondanda kasa aldim.kasa 6 sinda yolacikti vs vs derken gecen p.tesi yani 13 unde teslim aldim. bunlarda iste chetten sordum ne oldu anakart diye chette iste sali ucak indi gumrukten cekicez kargolancak dediler 16 sindada aksam arayip iste kargo kamyonu agzinakadar dolu imis almamis yarin ilk sizinkini gondercez dendi telefonla tamam dedik gelsinde.ertesi gun chetten sordum ogleden sonra iste 15.00 da tum kargolarla birlikte kargoya verilecek filan bilseydim kargolamayin ben perpaya gelir alirim diyip daha dun is cikisi ugrar alirdim.bu gunde gelmezse p.tesi gelecek demektir ki haftasonu dukkani kapiyolar chette kapali bi ana kart kaldi onuda sisteme takip topliycam hevesimikursagimda birktilar zaten hafta ici isteyim bide eve gelip parca montajiyla ugrasamam.hayirlisi bu gun gelir umarim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhammettuncer

Yazdim hocam 1 haftadir gumrukteymis nasil gumrukse sanki ucak aldik.

Bence burada bizim **** gümrükçülerimize laf söylesek daha doğru olur. Burası Türkiye, bekletebilirler kardeş, sen küçücük bir şey alsan bile bunlar 1 ay 2 ay bile bekletir anasını satayım.
  • Aer rgb 2 adet 140 mm fan ve Hue+ bundle pack aldım.Almadan önce telefon ettim hiç uzun uzun çalmadan direk açtılar konuştuk.Verilen siparişleri Cuma günü Almanya uçağına yetiştirmeye çalışıyorlar ilk başta.Acelem yoktu fanlar 1 sonraki uçak ile geldi bu sürede 2 telefon görüşmesi daha yaptık.Türkiyede bulunmayan bazı ürünler oldukça uygun fiyata geliyor ben tavsiye ediyorum düzgün ve güvenilir firma
  • Bende bu gün keşfettim kendilerini ekran kartı ararken bir baktım buraya yönlendirdi sonra aman Tanrım didim.
  • burdan thrustmaster direksiyon seti alan varmı??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 ay önce kulaklık siparişi verdim vermeden önce 2 hafta sürer temini dediler şimdi ne mesajıma ne mailime cevap veren var. Siparişi iptal butonu da pasif, iade felan da yapılmadı. 2 aydır kulaklıksız kaldığıma mı yanayım paramın buharlaştığınamı, aman ha uzak durun.

• quote:

Orijinalden alıntı: akg58

2 ay önce kulaklık siparişi verdim vermeden önce 2 hafta sürer temini dediler şimdi ne mesajıma ne mailime cevap veren var. Siparişi iptal butonu da pasif, iade felan da yapılmadı. 2 aydır kulaklıksız kaldığıma mı yanayım paramın buharlaştığınamı, aman ha uzak durun.

neden 2 aydır aramadın yada canlı yazışmadan yazmadın ilginç? aramazsan umurlarında olmaz ara ve iptal et siparişini ve arayınca Özcan beyi iste konuş para iadeni iste takip et unutabiliyorlar iadeyi bırakma peşini paranı geri alırsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 22 Mart 2018; 3:22:36 >
  • https://forum.donanimhaber.com/nanokatalog-hk--131591874https://forum.donanimhaber.com/nanokatalog-rezilligi--131019937
    Şahsen tavsiye etmem sorunlu bir firma.. şikayet varda da baya şikayet mevcut

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fbilker1907 -- 22 Mart 2018; 16:58:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

quote:

Orijinalden alıntı: akg58

2 ay önce kulaklık siparişi verdim vermeden önce 2 hafta sürer temini dediler şimdi ne mesajıma ne mailime cevap veren var. Siparişi iptal butonu da pasif, iade felan da yapılmadı. 2 aydır kulaklıksız kaldığıma mı yanayım paramın buharlaştığınamı, aman ha uzak durun.

neden 2 aydır aramadın yada canlı yazışmadan yazmadın ilginç? aramazsan umurlarında olmaz ara ve iptal et siparişini ve arayınca Özcan beyi iste konuş para iadeni iste takip et unutabiliyorlar iadeyi bırakma peşini paranı geri alırsın

Sipariş üzerinden 2 hafta geçtikten sonra yaptım zaten vurguladıklarınızı, anlatmak istediğim 2 ay içinde bunları yapmış olmam. Ayrıca canlı yazışmada sıra gelene kadar gına geliyor yazıyorsun cevap veren yok sadece 1 kez cevap aldım onda da yurt dışına mail atıp stok durumu hakkında bilgi vereceklerdi güya dönen olmadı telefon açtım açan olmadı mail attım cevap gelmedi, 24 saat aralıksız telefon mu etmem gerekiyordu aceba, ayrıca iptal butonuda aktif değildi belli bir süre geçince sanırsam devre dışı kalıyor. Şikayetvarda da bildirimde bulundum cevap orda da gelmedi. Her neyse bankama harcama itirazında bulundum aradan 1 hafta geçmeden ürün geldi anladıkları dil buymuş. Bir daha da kolay kolay alışveriş yapmam. İlginçlik durumu netlik kazanmıştır umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akg58 -- 28 Mart 2018; 14:19:21 >

• akg58 A kullanıcısına yanıt
    demekki herkese ayrı muamele yapılıyor ben tesadüfen öğrendiğim halde 20 tl iadem unutulmuş sonra iade ettiler ama bir daha da alış veriş yapmam tavsiye de etmem
  • Bir kaç kez arctic ürünleri alarak alışverişim oldu buradan. 3 sene oldu sanırım yeni açıldıklarında yaptığım alışverişte sadece tek kargo şirketiyle anlaşmalı olduklarından klasik "kargocu" sorunu nedeniyle teslimatta bir süre sıkıntı yaşamıştım, kargo şirketiyle kendileri muhatap olup çözmeye çalışmışlardı, iş uzamasın diye kargoya ben gidip teslim alarak çözmüştüm meseleyi. Bundan sonraki alış verişlerinde sorun yaşamadım, lakin son satın aldığım bir kaç parça ürünü tedarik süreleri nedeniyle 2 kargo olarak gönderdiler, ilk kargoda fatura ve irsaliyede ürünler tam olarak yer alırken kutuda bir ürün eksikti, sonra gönderirler diyerek üzerine düşmedim ve öylede oldu ancak en azından ilk kargo gönderiminde bunu belirmeli yada site üzerinden bu bilgiye ulaşabilecek bir yapı oluşturmaları gerekirdi, beni endişe ettirecek bir durum değildi çünkü güven sorunum yoktu, ama buradan ilk alışverişini yapacak biri böyle bir şeyle karşılaşırsa güven hissiyatı zedelenir.

• Nanokatologla yaklasık 5 6 bin tllik alışverişim oldu. kimi ürün 1 haftada ulaştı kimi 20 günde. Burdaki tek sıkıntı zaman. Aceleniz yoksa içiniz rahat olsun her şekilde ürün elinize geçer. Ve bazı siparişleri iptal ettim fazla olan ücretin iadesini 3 4 gün içinde hesabıma yatırdılar. Yapmanız gereken şey ürününüzün durumunu takip etmek :)
  • Siteden ürünleri incelerken, stokta olan ürünleri inceleyin hemen kargoya çıkıyor. Stokta yoksa temini 1 hafta 10 günü bulabiliyor. Zaten ürünün altında yazıyor.

Nanokatalog Perpa'da. Arge şirketinde çalışıyorum, bizim ofisimiz de Perpa'da. Yamuk çıkması mümkün olmayacak bir şirket. Bizzat gidip kendim kapılarını çaldım.
  • Memnun olanda çok olmayanda. Şans işi biraz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sessiz fan arıyordum. Arctic F12 Silent ürününü nanokatalogda buldum. Üründen 2 tane stoklarındaydı ve aynı gün kargo yazıyordu. Canlı destekten iletişime geçtim doğruladılar. Dün 15:00 gibi sipariş verdim. Bu sabah tarafıma ulaştı. Şans işi biraz da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProsesMuhendisi -- 6 Nisan 2018; 15:40:24 >
  • Baba urun her turlu geliyor ama bekliyorsun. Ben bizzat deneyimledim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normal faturalı geliyor. Ama gelme süresinde aliexpress'le yarışıyorlar ).Mx-4 termal macun almıştım. Diger sitelere göre neredeyse yari yariyaydi. Ama ki 1 ayda geldi .(

Gecikmesi durumunda bi mail atabilirsiniz.

• Güvenilir ve sağlam bir site diye biliyorum daha önce arkadaşlarım bir kaç ürün almışlardı güvenilir hocam
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.