Şimdi Ara

Nanokatalog u bilen varmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
1
Favori
3.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu siteden Ekran kartı almak istiyorum çoğu sitede olmayan ekran kartları var ve fiyatlar uygun bilen duyan varmı ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• hocam 2 hafta once mx4 macun aldim irsaliyeli faturasina kadar gonderdiler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Technical.assistance kullanıcısına yanıt
    Hiç bir sitede olmayan ekran kartlaeı düşük fiyata bunlarda var oda şaşırttı beni başka hiç bir sitede olmayan ekran kartlarını nasıl satılıyorlar anlamıyorum @Technical.assistance

• Kendileri getiriyor sanırım, almadan önce bunu öğrenin.
  • Nanokatalog virali mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • lobo19 kullanıcısına yanıt
    Hiç bir sitede olmayan ekran kartları düşük fiyata satılıyor millet bu siteyi bilse sömürür sanırım vericem siparişi @lobo19

• Evet fiyatlar iyi ama garantiyi kim veriyor Türkiye'de ki distributorler mı sordunuz mu eğer öyleyse tabi ki iyi.

• GENERAL006 kullanıcısına yanıt
    Bir kaç soru sordum yarın yazarlar bakalım nolcak @GENERAL006

• Bende merakla bekliyorum

• lordrealm L kullanıcısına yanıt
    Konuyu hortlatıyım noldu nanodan alışveriş yaptınızmı

• kapıda ödeme yoksa hiçbir sanal market benim için güvenli değildir.
  • 2 adet ram ve anakart aldim sıkıntı yok

• garanti hizmetini kendileri sağlıyorlarmış diye duydum
  • Anakartımı burdan almıştım faturalı bilmemneli geldi sıkıntı çıkarmadılar :D bilmiyorum şimdilik memnunuz yani hatta bizzat arayıp bilgilendirmişlerdi ürününüz suan kargoya veriliyor su gün elinizde olur vs vs diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gs09gs09 -- 27 Şubat 2017; 10:10:25 >
  • Avrupa ve Amerika da bayileri var ben sordum. Ön sipariş verdiğiniz ve teslimat süresinin 5-7 gün arasında olan ürünlerin tedariki Almanya mağazasından yapılıyor. Garanti şartları direk bire bir değişim. Güvenilir bir site, yine de siz bilirsiniz
  • Çoğu ürün anladığım kadarınla yurtdışı ürün ön sipariş ile avrupadan getiriyorlar fiyatlar uygun.
    Problem yaratabilecek ekran kartı, anakart, ram gibi ürünler almam şahsen ama tv kartıymış ses kartıymış Mouse klavye kasa filan alınabilir
  • İslemci siparisi verdim 15 gun oldu daha kargoya vermediler kac kere mesaj attim aradim.O site benim icin bitmistir bir daha asla siparis vermicem.

Tavsiye etmiyorum.

• Online chat var ordan sorun bence.

• Yazdim hocam 1 haftadir gumrukteymis nasil gumrukse sanki ucak aldik.

• İyi ve sağlam bir site. Bende daha önce alışveriş yaptım sıkıntı yok. Üstelik garanti olayı da enteresan. Aldığınız ürün hasarlanır ise yenisi ile değiştiriyorlar, eğer ellerinde yoksa da para iadesi yapıyorlar. Avrupanın bir çok ülkesinde faaliyet gösteriyorlar. Yani öyle ufak tefek bir firma değil. Gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.