Şimdi Ara

Nakamichi Japon oto teypi-269 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
3
Favori
16.467
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bella Ciao

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Mahmut ürün pioneer ayarındaymış çakma ürünlerden değil.. diye yazmadın mı sen ?

ben bu markayı hiçbir marka ile kıyaslamadım, dolayısıyla meshur paynırının dememen lazım.
    Bu markayı hiç duymadım ürün hakkında kötü yorum yapmadım. Bence senın hatan konuyu açtıgında
    daha acıklayıcı olabilirdin. Ürünü sende bilmiyorsun pioneer ayarında mış demissin işte o mışı yazmaman lazım
    madem yazdın eleştirilere bozulmuycan, hatta daha düzgün açın konuları polemige sebeb vermeyin.

• Ya sabır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nakamichi rollsroyce iken pioneer kenwood daha yeni Audi oluyordu.
    Ancak bu ürün orijinal mi yahut isim hakkını satmış mi bilemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mituys -- 6 Temmuz 2019; 0:57:36 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mituys

Nakamichi rollsroyce iken pioneer kenwood daha yeni Audi oluyordu.
    Ancak bu ürün orijinal mi yahut isim hakkını satmış mi bilemem.
    muhtemelen isim hakkını satmışlardır, toshiba'yı bile vestel üretiyor şu an bu arada yaşım 40'ın üzerinde ama hiç duymadım markayı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eranyumm -- 6 Temmuz 2019; 1:23:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bella Ciao

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Teşekkür hocam, markayı tanımış olduk.

Heo bu Mahmut suyu bulandırıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hi fi nin kralı olan nakamichi için komiklikler yapılmış. linkte satılan ojinal midir bilemem ama hi fi konusunda öyle herkesin alamayacağı fiyatlara sahip ürünleri vardır. n11 de bu diyatlara satılması biraz soru işareeti uyandırdı bende. logo falan da aynı ama bilemmdim
  • nakamichinin oval hoparlörlerini kullanıyorum ses kalitesi üst düzey. teyp orjinal mi bilemem
  • bu marka kalite en iyi 5 markadan biridir ve urunleride pahali urunlerdir pioneer vs yaninda yetersiz kalir ihtiyaci olan markayi bilmeyen alsin kafasinda soru isareti olmasin

• nakamichi efsane markadır arkadaşlar. hele de deck kaset çalar konusunda en üst markadır. auto reversli 80li yıllarda üretilmiş modellerine şimdi bile güç yetmiyor almaya. yani üst mesajlarda insanların markayı görünce iyidir herhalde diye düşünmesine şaşırmayın. ama büyük ihtimal linkdeki ürün çinde üretilip üstüne marka basılan yeni nesil ürünlerden. bu fiyata ototeyp ihtiyacım olsa sırf isminin hatrına almayı düşünürdüm.
  • c.ozan C kullanıcısına yanıt
    99 model lexus aracımda vardı nakamichi ses sistemi. Efsaneydi. Bilen bilir

• Aracımda slot yok, olsa kesin alırdım o kadar net konuşuyorum. Kim almış kim almamış kim ne demiş umurumda değil, bilenle bilmeyen bir olmaz, isteyen alır istemeyen almaz. Ürün incelemesini izledim biraz YouTube da, gayet güzel beğendim, dediğim gibi harici müzikçalar slotum yok araçta, olsa kesin alırdım. Fiyatı da gayet makul.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 6 Temmuz 2019; 13:14:43 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yakutun değerini kuyumcu anlar. Ben anlamayan kesimdeyim ama iyi bi marka oldugu kanaati uyandi mesajlardan.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.