M

Teğmen
15 Temmuz 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 75 (Bu ay: 0)
Gönderileri

bir ara forumda yeni çıkacak modellerin ay ay marka modellerini içeren bir liste oluyordu. çok işe yarıyordu. Benzer bir kaynak bulamadım. bilen varsa paylaşabilir mi?

btcturk teki gibi emir gerçekleşince bildirim gelecek şekilde bir ayar yapılabiliyor mu Binance. yardımcı olabilecek var mı?

Arkadaşlar bu atları buraya dün sabah bıraktılar hayvanlar donmak üzere ne emniyet ne İBB oralı olmadı. Biri çok kötü durumda yer basaksehir.

Elinizden başka bir yardım gelmezse hiç olmazsa RT ediverin
https://twitter.com/mahiruysal3/status/1360680969250996227?s=19
94-98 yılları arasında olan boyband gruplardan birisiydi sanırım. ilk önce back street boys diye hatırladım ama klibi bulamadım.

havuzda çarpışan arabalarda geçiyordu klip. hatırlayan olursa salakça bir dertten kurtulmuş olurum. oldukça meşhur gruplardan birisiydi.
Daha önce görmedim. Kablo kutusunu temizlerken gördüm ? Ne ise yaradığını bilen var midir? Kablonun bir ucu vga girişi gibi diğer ucu telefon girişi

Arkadaşlar merhaba siz olsanız hangisini tercih edersiniz. Kod vs yazma işi olmayacak.
macbook pro 1600 lira daha pahalı

2019 PRO 1.4 GHz 4 Çekirdekli 8.nesil İşlemci, 3.9 GHz’e kadar Turbo Boost
128 GB Depolama Kapasitesi
Touch Bar ve Touch ID

2020 YENİ AİR 1.1 GHz Çift Çekirdekli Core i3 10.nesil İşlemci, 3.2 GHz’e kadar Turbo Boost
256 GB Depolama Kapasitesi
Touch ID
Merhaba TFX kullanıyorum ilk kullanmaya başladığımda makas çok dardı 5 pip cıvarında idi. Şu anda 14-15 pip den aşağı olmuyor. buda işlem sıklığını düşürüyor. 50 K ve üzeri işlemlerde makas dar miktar yüksek olduğu için tatminkar meblağlar kazanılıyordu ve daha sık işlem yapma imkanı oluyordu. yurtdışı bir bankada olabilir bildiğiniz güvenilir bir platform var mı Eur/usd al sat yapılabilecek. Teşekkür ederim.

örneğin TFXtarget sitesinde ana sayda halen güncel olarak 7-8 pip aralığında gösteriyor içeride 15 pip

200bin lira para geçti elime 3-4 ay bekleyip Doviz yükselir beklentisi ile. Şimdilik 50bin liraya kadar bir araç alacağım otomatik tercihim. Yeni araç alınca da satmayı düşünmüyorum. Yani binerken de üzmeyecek Otomobil de olur SUVda olur. Ne tavsiye edersiniz
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 566
İkinci El Bölümü Mesajları: 17
Konularının görüntülenme sayısı: 29.990 (Bu ay: 16)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 450 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.