Şimdi Ara

Nakamichi Japon oto teypi-269 TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
3
Favori
16.467
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amerika'dayken bluetooth hoparlörü indirime girmişti. 5-6 tane alıp sağa sola hediye verdim. Elimde kalana gözüm gibi bakıyorum çünkü o boyla verdiği ses inanılmaz orantısız. Türkiye'de de bulunmuyor malesef. Nakamichi iyidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 90ların sonunda parça parça satılan müzik setlerine baktığım zamanlardan hatırladığım bir marka. Sonradan ses sistemlerinden uzaklaştım, şimdiki durumunu bilmiyorum ama zamanında çok kaliteli diye bilinen bi markaydı. Onkyo ve teac'den bi tık daha iyi olarak anılırdı :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mağaza aşağıda ki açıklamaya yazmış.Kanunen iade kargo ücreti satıcıya aittir.Ama bu firma bunu müşteriye yıkıyor.

DİKKAT İADE PROSEDÜRÜ

MAĞAZA KAYNAKLI SORUN OLMADIKÇA İADE ve DEĞİŞİM İŞLEMLERİNDE KARGO ÜCRETİ MÜŞTERİYE AİTTİR.
    İADE PROSEDÜRÜNE UYULMADIĞI TAKDİRDE DEPO TARAFINDAN İADE VE DEĞİŞİM İŞLEMLERİ KABUL EDİLMEYİP GERİ YOLLANACAKTIR.

• quote:

Orijinalden alıntı: KISKANIYORLAR

Mağaza aşağıda ki açıklamaya yazmış.Kanunen iade kargo ücreti satıcıya aittir.Ama bu firma bunu müşteriye yıkıyor.

DİKKAT İADE PROSEDÜRÜ

MAĞAZA KAYNAKLI SORUN OLMADIKÇA İADE ve DEĞİŞİM İŞLEMLERİNDE KARGO ÜCRETİ MÜŞTERİYE AİTTİR.
    İADE PROSEDÜRÜNE UYULMADIĞI TAKDİRDE DEPO TARAFINDAN İADE VE DEĞİŞİM İŞLEMLERİ KABUL EDİLMEYİP GERİ YOLLANACAKTIR.
    İade koşullarına göre sadece hatalı bir ürün gönderilirse iade alacağı yazıyor. Yoksa kargo geldi almadım ben vazgeçtim diyemiyorsun. Normalde ben bu şekilde bir kaç üründen vazgeçmiştim teslim almadım hemen iade vermişlerdi. Kargo firması çok ağır işlediği zaman teslim almıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hz.haha H kullanıcısına yanıt
    Diyebiliyorsunuz,kanunen öyle bir hakkınız mevcut.Firmanin oraya ne yazdığı pek önemi yok.

• Assur kullanıcısına yanıt
    Kaliteli değil sıradan çin malıdır
  • n0fx kullanıcısına yanıt
    Ses kalitesini nasıl anladın analizi var mı?
  • mustafa_eser kullanıcısına yanıt
    Markanın kaliteli olması bir şey ifade etmez her markanın giriş seviyesi vardır ki bu ürün çin malı

Pioneer da aynı şekilde kaliteli ürün üreten markanın her ürünü kaliteli değildir bu düşüncelerden kurtulamadınız.
  • Marjinal01 kullanıcısına yanıt
    Görüntüsüne bakarak ses sistemi almak

Bilip bilmemek ne alaka marka fanatikliği yapmayalım.
  • eranyumm kullanıcısına yanıt
    İşini gören aynı fiyata başka cihaz yoksa o fiyatlara hatta daha fazlasına bile alınabilir

Müzik tutkudur,kaliteli cihazların üretilmesi çok meşakkatlidir fiyatlarının yüksek olması normaldir.
  • VioLee kullanıcısına yanıt
    Her ürün bir değildir bir model iyi olması tüm ürünlerinin iyi olması anlamına gelmez.

Linkteki ürünün dengi çin mallarıdır.
  • ErsinBoz kullanıcısına yanıt
    Eskidendi o üzerinde Nakamichi yazmasının dışında diğer çin mallarından farkı yok

Her marka sınıfına fiyatına göre ürün üretir.

Bilmiyordun öğrenmiş oldun.
  • Bosa hayal kurmayalim bu doviz fiyatlarıyla kaliteli iyi bir ana unite almak icin 2000 tl ve uzerindeki fiyatlara alisik olmak lazim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.