Şimdi Ara

N11 ÜYELİK İPTALİ MAĞDURLARI (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
2
Favori
8.999
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • satıcıların keyfi olumsuz uygulamalarına müdehale etmeyen satıcıları sürekli kollayan n11 sitesini ve çakallıkta sınır tanımayan satıcı kılıklı çalsatçılardan gına geldi yetti be n11 bitmiştir gittigidiyormuş hepsisıradaymış
  • ullumanitu U kullanıcısına yanıt
    Merhaba ullumanitu,

Konu ile ilgili sizinle görüşmek ve yardımcı olmak isteriz. İrtibat bilginizi, PM olarak iletmeniz halinde ilgili ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

n11.com
  • Broon kullanıcısına yanıt
    Bunu yazmaya gelmiştim.
  • Benim de süresiz iptal olmuş. Liste yarışmasına katıldığım için usulsüzlük yapmışım! Ne alaka diyorum usulsüzlük nedir diyorum cevap yok? Aldığım ürünün bile takibini yapamıyorum. İade edeceğim ürün var edemiyorum. Böyle saçmalık mı olur? Dava açacağım bunlara avukat yesin paralarını!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • karadoruk K kullanıcısına yanıt
    Merhaba karadoruk,

Konu ile ilgili sizinle görüşmek ve yardımcı olmak isteriz. İrtibat bilginizi, PM olarak iletmeniz halinde ilgili ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

n11.com
  • N11 DEN GUVENLİK KONTROLU DOLAYISIYLA HEM ARKADASIM HEM DE BEN ALISVERİŞ YAPAMIYORUZ. LİMİT DURUMUNA GORE BAZEN O BENİM KARTIMI BAZEN BEN ONUN KARTINI KULLANIYORDUM.ANLAŞILAN N11 HESAPLARINI SİLME ZAMANI GELDİ!!!
  • civalı sokak lambası C kullanıcısına yanıt
    Merhaba civalı sokak lambası,

n11.com
  • Benim birden fazla hesabım var. Hepsiylede alışveriş yapmıştım. Her hesabımı aile fertlerimden biri adına açmıştım. Şimdi iki tanesini keyfi şekilde kapattılar. Elimde %10 indirime tekabül eden bir kaç tık hızında kupon dışında birşey yok. Hangi hesabım denk gelirse alıp biriktiriyorum.
    Kesinlikle hesaplarımda kötüye kullanım yok.
    Benle uğraşacaklarına gitsinler başkalarıyla uğraşsınlar. Çok büyük terbiyesizlik yaptılar. Ayıp.

Elimdeki 5 tl ilk kuponu kullanmayım diye gecesini gündüzüne katıp çalışan n11 bilişimcilerini tebrik ediyorum. Sayelerinde En11 5 tl kara geçti!!!!!!!! Bravo sesimi duyanlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Compass T kullanıcısına yanıt
    Merhaba The Compass,

n11.com
  • slm

devamlı alısverıs yaptıgım sıtelerden bırısıydı.

fakat son alısverısde odeme almıyordu guvenlık gecmıyordu.

adres aynı kart aynı bılgıler aynı..

canlı yardım sordum bloke olmus expoler degıstırıın bellı zaman sonra deneyın tekra dedıler..aksam oldu yıne aynı canlı yardım sordum kayıt aldılar ararız dedıler

ertesi gun aradılar sozde yetkılı kımse fakat yardımcı olmadı hıc.hesabınız bloke olmus alısverıs yapamassınız dedı. sorun nedır halen cevap veremıyor dedım sorun nedır soyleyemeyız ..uyelık ıptal yenıden acsam alısverıs yapamasıınız dedı bloke olmus baska bısı cevap yok

yanı bır hatam olmadı ,hıc bır bılgılendırme yapılmadan hesap askıya alınmaz ki.

hesabımı uyelık ıptal yaptım artık.

yardımcı olunmadı hıc .yıllardır alısverım oldu bırcok hıc sorun olmas ıken dırek sebebb belırtmeden hesabımı bloke yapmaları N11 yakısır bir sey diil.

N11 ÜYELİK İPTALİ MAĞDURLARI 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frantic2 -- 21 Kasım 2021; 22:42:12 >

• frantic2 kullanıcısına yanıt

Merhaba @frantic2,

n11.com

• Nasıl bir zort lan bu yuhhh

• frantic2 kullanıcısına yanıt

Merhaba @frantic2,

Konuyla ilgili talebiniz işleme alınmış olup tarafınıza dönüş yapılacaktır.

n11.com 

• Insanlar mahdur olduguyla kaliyor..burda yazdiktan sonra n11 musteri hiz.arandim.dediklerinin benimle hic ilgisi yok hic duymadigim yer adresi veriyorlar magazaniz varmis hesabiniz blokeli diye..benim magazam yokki dedikleri adresi ne duydum ne girdim..isim benzerlerimi bir yanlislari var mutlaka.dediklerinin benimle ilgisi yok.tekrar incrlenip tarafima bilgi verilmesini talep yaptim..ilgilenip cozerlermi durumu acaba.
    Kisa surede donus yaparlar konu ile tarafima insallah..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • selam..bugun yıne n11 musterı hızmt. arandım tam kesın neyın oldugunu ızah ettıler bende durumumu benle ılgısı olmadıgını ızah ettım her turlu guvenlık ıle ılgılı varsa yapalım dedım.onlarda gereklı ıncelemeyı tekrar yapalım dedıler.aksam ustu aradılar n11 blokemı kaldırdılar.dogrusu budur bır hata varsa 2 tarafıda yargılamak gerekır. sessız sedasız bloke yapılması gercekten uzmustu.

yanı kısacası ılgılendıler neyın oldugunu cozuldu,muserının arkasında duruldu

oncelıkle burdan soruma ıleten ve n11 ıncelemelerınde sorunu duzelttıklerı ıcin tesekkurlerımı sunarım.

N11 ÜYELİK İPTALİ MAĞDURLARI 

• Konu hortt

Dün mail geldi askıya alındığına dair, bugün kayıt oluşturdum, güvenlik gerekçesiyle kapatılmıştır deniyor neden dediğimde hesap çalınmış diyorlar, ben ikna olmadım mail benim şifre benim herhangi bir farklı sipariş farklı adres yok, çalınmayla alakalı bir uyarı mesajı gelmedi. Benim şüphem kupon yükledim 2 3 tane, pazar40 falan gibi instagramdan fırsat sayfası kod paylasıyordu. Haftada 1 tane girip sipariş veriyordum 300tl üzerine
     N11 ÜYELİK İPTALİ MAĞDURLARI 30 tl gibi.

• hakikaten ben böyle saçma sapalak bir site görmedim yıllardır nasıl alışveriş yapmışız?

"N11 platformuna erişiminiz geçici olarak durdurulmuştur. Bilgi almak için Çağrı Merkezimizi arayabilirsiniz."

bide ben düşecem peşlerine ben ne yapmışım? başka üyelik açmadım ne kupon verdiysen onu kullandım zaten sahte bi şey yapamam...çokta tınnn bütün herşey diğer yerlerde var zaten bi şey olduğu zaman arkasındada durmuyor böyle böyle yapa yapa sonunda batar gider....tek üzüldüğüm eskiden aldığım ürünlere bakamıyorum bazen ne zaman almışım kaça almışım onlara bakıyordum onada baktırtmıyor ne hikmetse? neyse dediğim gibi ben kaybetmem trendyol hepsiburada kazanır ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi monsermose -- 18 Şubat 2024; 20:40:47 >
  • getir n11'i satın aldıktan beridir bu tarz durumları yaşayanlar var mı acaba? benimde çoklu hesaplarım var fakat böyle bir durumu daha önceden hiç yaşamadım

• Konu hort diyecektimde zaten n11 in saçmalıkları yüzünden konu uyguya dalamıyormuş.

Böyle olup hesabı açılan varmı?

Birde teslim edilmemiş 2 sipariş var toplamda 5500tl civarında.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.