Şimdi Ara

n11.com nereye şikayet etmeli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slm arkadaşlar pazar günü gold tan bir notebook almak için bilgisayarın başına oturdum,ama ne hikmetse birden karşıma bu n11.com denen site çıktı ve notebook sadece 70 lira

daha ucuzdu. biraz tereddüt etsemde sonunda almaya karar verdim. neyse bütün işlemleri yaptıktan kredi kartı bilgilerini girdikten sonra ödeme yapa tıkladığımda karşıma bir sorun

oluştu ekranı çıktı ve hemen arkasından bankamdan mesaj geldi "şu kadar para hesabınızdan çekilmiştir" diye. görünürde sipariş falan yok ama para hesabımdan çekildi. şimdi bu

dandik siteyi arıyorum 2 gündür beni olmadık bahanelerle oyalıyorlar,nede paramı iade ediyorlar. ne yapmam lazım sizce nereye şikayet edeyim

• Bankayla görüşün n11 le ne uğraşıyorsunuz adamlar tacizci spammer zaten :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tsz -- 24 Aralık 2013; 19:06:52 >
  • tüketici haklarına bide şikayet vara yaz
  • bir yere şikayet edemezsin tarayıcının linkine baktın mı? n11 olduğuna emin misin
  • N11'e şikayet edin. Sizin konuştuğunuz muhtemelen satıcılardan biridir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamam iste 70 liraya not-book öyle oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: TIMERIDER

Tamam iste 70 liraya not-book öyle oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: TIMERIDER

Tamam iste 70 liraya not-book öyle oluyor

notebook 70 lira değil 70 lira daha ucuzmuş arkadaş yazmayı bilmiyor sadece
  • Her reklamı olan siteden bişi almayın hatta int den bişi almayın görden ben bişi almam mesela önce kurcalıcam sonra alcam sana hayali bir ürün satıyor resmen

• şikayetvar.com a edin.
    d&r den alışveriş yapmıştım. 1 kitabım iptal edildi. para yatacak dediler yatmadı. 15 gün geçmişti. sonra dediğim siteye şikayet ettim. 2 günde hallettiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarsuslu2410

notebook sadece 70 lira

daha ucuzdu.

• n11 den değil, bkm den dolayı sorun oluşmuş.. aynısı başka bir sitede başıma gelmişti.. ödemeden sonra bağlantı koptu gibi oldu.
    şimdi onlarda kendi ekranlarına tam düşmediği için hemen hata olduğunu anlayamıyorlar, inceleyeceklerdir paranız kalmaz, istenilen bilgileri verin yeterli...
    yoksa n11 dandik bir site değil, dh sıcak fırsatçılarının en popüler sitesidir...
  • arkadaşlar bakın 2 gündür sikayetvar.com a yazdım cevzp verdiler ilgileneceğiz yazmışlar sadece, sanayi bakanlığından bi link buldum orayada yazdım. sonuçta bu halledilmeyecek bi durum değil ama bu kadar basit bir durumda para çekilmiş banka onaylıyor benim ekstrede yazıyor.2 gündür en az 12 defa görüştüm, hepsi kayıt aldık acil diyor,bir sonraki aramada hiçbirşey olmamış gibi hop yeni baştan açan arkadaş hiçbirşeyden haberdar değil, yani bıktırdılar beni. birde kendinizi benim yerime koyun evden çıkmadan kolayca alışveriş yapalım diyoruz bu iş beceremez site yüzünden 3 gündür işlerimi aksatıp bunlarla uğraşıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.