Şimdi Ara

Hiç arkadaşı olmayan depresyonda olan biri kaç yıl aynı şekilde yaşayabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
37
Cevap
0
Favori
2.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kaç yıl bu şekilde yaşar birgün intihar mı eder napar

• 2 yıl
  • Bir ömür(intihar etmezse)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne kadar tahammül edebileceğine bağli

• Ölmezsin knk korkma.

• ben delirmek istiyorum akil hastanesine yatirsinlar beni 2 yildir cekiyorum bu illeti

• Toplum içinde; şehirlerde, kasabalarda yaşayamaz intihar eder. Yaşamak istiyorsa ya köye gidip tek başına takılacak ya da insan olmayan bir yere gidecek.
  • çok yıl yaşabilir kanka
  • varsa bir duvar dayan
    yoksa bir duvar yarat
    karanlık olduğunda mumdan bir güneş yarat
    kanatların kırılmasın
    umutların nicesi yirmidört karat

• Kişinin psikolojisine bağlı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Egemert B.

Toplum içinde; şehirlerde, kasabalarda yaşayamaz intihar eder. Yaşamak istiyorsa ya köye gidip tek başına takılacak ya da insan olmayan bir yere gidecek.

Hocam niye yasayamaz.Cok soguk insanlarla kaynasamayan biri psikologa gidip duzelebilir mi
    duzelmek mumkun yoksa hepten bu iskenceye devam edip delirmeli mi
    Topluma faydali olamaz mi bir meslek sahibi olamaz mi napar bu adam gider bileklerini mi keser

• Arkadaşım var ama depresyondayım. 5 yıldır bir bok olmadı. Sürünmeye, acı çekmeye devam.
  • Sevişmeden,arkadaşların olmadan 50 yıl yaşayabilirsin ama 2 hafta tuvalete gidemez isen ölürsün.
  • yarin yine ayni depresif bir gun daha
    depresif bir gun daha...

• quote:

Orijinalden alıntı: GuzelAdam

quote:

Orijinalden alıntı: Egemert B.

Toplum içinde; şehirlerde, kasabalarda yaşayamaz intihar eder. Yaşamak istiyorsa ya köye gidip tek başına takılacak ya da insan olmayan bir yere gidecek.

Hocam niye yasayamaz.Cok soguk insanlarla kaynasamayan biri psikologa gidip duzelebilir mi
    duzelmek mumkun yoksa hepten bu iskenceye devam edip delirmeli mi
    Topluma faydali olamaz mi bir meslek sahibi olamaz mi napar bu adam gider bileklerini mi keser

Meslek sahibi olur ama arkadaşlık kurmayı denemezse dışlanır, kimse tarafından sevilmez bu da psikolojiyi daha çok bozar ve intihar etme isteğini de fazlasıyla arttırır.

Psikoloğa giderek düzelmek mümkün ama her şey sorunlu kişiye bağlı, öncelikle görüşlerini değiştirmesi lazım, sosyalleşmek için çaba göstermesi de gerekiyor.

• ben varım 5-6 senedir arkadaşım yok sorabilirsin herşeyi intihar ettim bi daha edecem ölene dek devam
  • Egemert B. kullanıcısına yanıt
    Anne baba abi akrabalarda dahil kimse beni pek sevmiyor.Sevilmeyi beklemiyorum.Hicbir kotulugumde dokunmadi.Hos sohbet gulelim eglenelim hayatimda hic olmadi.7 yasinda neysem hala o kisiyim.Bazi zamanlar cabaladim duzelmek icin ama sadece bir nevi duzelme oldu.
    Soguksun iste gulemiyorsun rahatlayamiyorsun kafanda surekli birisi var canini yakiyor kotu seyleri hayatinin her aninda hatirlatiyor.

• 5. yıldayım. Alışıyorsun bir yerden sonra. Arkadaş kadar gereksiz bir şey yok. Artık etrafımda insan olması beni rahatsız ediyor. Başkasına ihtiyaç duyan acizdir...

• GuzelAdam kullanıcısına yanıt
    Küçükken kısmen ben de öyleydim.
    Çevrende tanıdığın muhabbet edebileceğin elbet birileri vardır; git onlarla sohbet et, zaman geçir eğer düzelmezsen psikoloğa git. Fazla düşünmene gerek yok. Aklına o tür şeyler geliyorsa kendini durdurmaya çalış.
    Verebileceğim en iyi tavsiye bu.
  • Hadi arkadaş ve akrabalarını anlarımda,annen baban neden sevmiyor seni?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.