Şimdi Ara

N11.com Batıyor mu? Alışveriş Yapmayın!! *iade edilmeyen 15.999 TL hk.*

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.384
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 18 Aralık 2021'de N11 isimli sözde e-ticaret sitesinden 15.999₺'lik alışverişimi havale yöntemiyle (Denizbank) gerçekleştirdim,

Sonrasında ürünü -kutusunu dahi açmadan- iade ettim ve 25 Aralık 2021'de iadem onaylanmasına karşın halen (7 Şubat 2022) 44 GÜNDÜR İADEM GERÇEKLEŞMEDİ

Bu az bir tutar değil, art niyet olmalı ki burada halen iade yok.

Sayısız müşteri hizmetleri görüşmesi yaptım, her seferinde finans biriminin dönüş sağlayacağını ayrıca da bu tutarım en geç 7-10 iş günü içerisinde yansıyacağını iddia ettiler.

Sonuç olarak şikayet siteleri bu ve benzeri şikayetlerle dolup taşmaya başladı (Ocak 2022 itibariyle düşük meblağlar da olsa iade yapmadıkları beklettikleri birçok iade olduğu ortada)

N11.com üzerinden mecbur değilseniz ve iade ihtimaliniz olan bir ürün alacaksanız lütfen vazgeçin, mağduriyet hat safhada.

Bu konuyu da başka mecralara taşıyıp (Ekşi Sözlük vb.) başka vatandaşların mağdur olmasını engellemek isteyen olursa da ne mutlu.

Bahse konu iade onayına ait görsel de ektedir.

N11.com Batıyor mu? Alışveriş Yapmayın!! *iade edilmeyen 15.999 TL hk.*

• Merhaba @RascH ,

Konuyla ilgili talebiniz işleme alınmış olup tarafınıza dönüş yapılacaktır.

n11.com 

• n11com N kullanıcısına yanıt
    Taşeron call center temsilcileriniz de 44 gündür aynı şeyi söylüyor. Ben utanıyorum artık! kendi paramın dilencisi oldum resmen.
  • Rezalete puanım 10/10 zaten bu saçma hareketleri yüzünden pazar paylarını tek haneye düşürdüler. Aynı kafayla da devam ediyorlar gördüğüm kadarıyla. Arada bir bakıyordum artık hiç bakmam 2 ay para iadesi yapmamak ne, bildiğin gasp bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NightmarE_6 -- 7 Şubat 2022; 19:54:29 >
  • n11 bitik artık. 100-200 tl üstü hiçbir ürünü ordan almayınız.

amazon.tr de ürün varsa zaten hiç başka yere bakmayın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.