Şimdi Ara

N11.COM KUPON ALIM-SATIM MERKEZİ..ANA KONU (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
577
Cevap
23
Favori
88.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Escapetolife

Arkadaş normalde bilgisayar bileşenleri çek kampanyasına dahil değil ama bu ürünü yanlış kategoriye koydukları için dahil görünüyor almak isteyen varsa haber vereyim dedim.

http://www.n11.com/bellek-harddisk-seagate-500gb-7200rpm-sata3-P13189405

haber verdiğiniz için teşekkürler ama bunu satan yer uyanıklık yapmış fiyat çok çok yüksek o fiyata 2 tb harddisk alınır adam 500 gb satıyor.

• Aktif VE Aktif Olmayan Çekler Alınır.
    Fiyat Talebinizi Pm İle iletin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asparuh

9 Mayıs itibariyle aktif olan 12 adet kupon (11 Tane 100 TL ve 1 tane 20 TL lik kupon) ve kullanılabilir durumda 1376 puan (para karşılığı 13 TL) olan hesabımı satmak istiyorum..

1120 TL kupon ve 1376 puanlık hesap için istediğim fiyat = 200 TL

Paypal kabul edilir..

ilgilenenler lütfen PM

Tarafımdan alındı
  • alınık n11 hesap ya da tek tek kupon tek tek olursa 25 verebilirim hesap için ise ortalama 20 ile 17 arasında alınır
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufukdemirci35

quote:

9 Mayıs itibariyle aktif olan 12 adet kupon (11 Tane 100 TL ve 1 tane 20 TL lik kupon) ve kullanılabilir durumda 1376 puan (para karşılığı 13 TL) olan hesabımı satmak istiyorum..

1120 TL kupon ve 1376 puanlık hesap için istediğim fiyat = 200 TL

Paypal kabul edilir..

ilgilenenler lütfen PM

Tarafımdan alındı

Evet tarafından alındı.. Çok teşekkürler..

• quote:

Evet tarafından alındı.. Çok teşekkürler..

Teşekkür bizden üstad.. N11.com ocağımıza incir ağacı dikti yahu
  • hayırlısı olsun.. güle güle kullan..
  • 1 adet 100 tllik cek alınacaktır 25 tl verebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 adet 100 tl lik kupon alınır özel mesaj atınız
  • elimde 7 tane 100 tl ve 1 tane 20 tl kuponum var. bu işlerde yabancıyım. nasıl satıyoruz acaba?

biri anlatırsa sevinirim.
  • Ankarada olup da kupon satmak isteyen varsa irtibata geçelim. Yada Ankarada olup toptan hesap satmak isteyen ve yine Ankarada olup 1-2 tane kupon arayanlar bir araya gelelim..
  • SANALPAZARDAN N11 ÇEki ALINACAKTIR 40 TL ödeme yapabilirim. Acil Bugün için geçerli.
  • 800 TL'lik kuponum 23 mayısta aktif hale gelicek.
    8 Tane 100 TL.
    Ancak 23 Mayısta satıcam. Toplu olarak satıyorum. Ön-Sipariş vermek isteyen varsa şimdiki fiyatı: SATILDI
    50 TL İş bankası hesabıma Kapora göndermeniz gerekiyor. Paranın kalanını hesabı alacağınız zaman göndereceksiniz.

SATIŞ KAPANMIŞTIR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Apeiron- -- 13 Mayıs 2013; 13:46:36 >
  • 80-100 tl arası 1 adet kupon alabilirim. 24 saat içinde almam gerekiyor aksi takdirde kuponsuz almak zorundayım. Alışverişi gerçekleştirdikten sonra hesabı geri alabilirsiniz. Teklif ettiğiniz tutarı pm den yazınız. Ödemeyi sanalpazar.com üzerinden yapabilirim.
  • biri 100-115 arası, diğeri 100-135 TL arası 2 kupon arıyorum. Sırasıyla 25 ve 30 TL verebilirim. Satıcı arkadaşın referansı olmalıdır.

Bir de sorum olacak bu kuponlara ile ilgili bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim. Bizim bu kuponları (veya çek ne deniyor bilmiyorum tam olarak) kullanabilmemiz için satıcı arkadaşlardan hesaplarını mı almamız gerekiyor, yoksa münferit çek kullanabiliyor muyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtolgae

biri 100-115 arası, diğeri 100-135 TL arası 2 kupon arıyorum. Sırasıyla 25 ve 30 TL verebilirim. Satıcı arkadaşın referansı olmalıdır.

Bir de sorum olacak bu kuponlara ile ilgili bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim. Bizim bu kuponları (veya çek ne deniyor bilmiyorum tam olarak) kullanabilmemiz için satıcı arkadaşlardan hesaplarını mı almamız gerekiyor, yoksa münferit çek kullanabiliyor muyuz?

* Kuponlar maximum 100 TL olabilir.

* Çekler başka hesap üzerinden kullanılamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Escapetolife

quote:

Orijinalden alıntı: mtolgae

biri 100-115 arası, diğeri 100-135 TL arası 2 kupon arıyorum. Sırasıyla 25 ve 30 TL verebilirim. Satıcı arkadaşın referansı olmalıdır.

* Kuponlar maximum 100 TL olabilir.

* Çekler başka hesap üzerinden kullanılamaz.

Teşekkür ederim. o zaman 2 adet 100 tl kupon bulunan hesap arıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtolgae -- 13 Mayıs 2013; 11:17:22 >
  • Çekler aktif olunca kuponlar eliniz de patlayacak diyenler vardı nerdeler :) Toplamda 10 tane 100 liralık çek bulunan hesaba 30 lira teklif edenler vardı nerdesiniz :)
  • 460 liralik aktif subwoofer alicam. Bi tane 100 tl lik cek mi kullanabiliyorm. Ikinciyide kullanabilir miym.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 11 adet 100,00 TL (200,00 TL üzeri için)
    1 adet 11,00 TL (50,00 TL üzeri için)
    1 adet 10,00 TL (20,00 TL üzeri için)

Başlangıç ve bitiş tarihi : 25/05/2013 - 24/06/2013

2 çeki kullanmayı düşünüyorum ve geri kalan çekler için fiyat tekliflerini bekliyorum. Aklıma yatan bir fiyat olursa satmayı düşünebilirim. Olmazsa yakınlarıma dağıtacağım.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.