Şimdi Ara

N11.COM KUPON ALIM-SATIM MERKEZİ..ANA KONU (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
578
Cevap
23
Favori
88.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SezerEkrem

460 liralik aktif subwoofer alicam. Bi tane 100 tl lik cek mi kullanabiliyorm. Ikinciyide kullanabilir miym.

sadece1 tane çek kullanabilirsin
  • 1 adet 100 luk n11 lazım. teklifinizi bekliyorum
  • 1 adet 70-100 arası çek hiç fena olmaz...Teklifleri bekliyorum
  • 44 adet 100 TLm lik çek bulunmaktadır.
    4 adet 10 TL lik çek bulunmaktadır.

hesaplardan 12 tanesi aktiftir.
    1 adet 100 TL lik indirim 35 TL dir.

1110 TL lik (16 mayıstya aktif olacak) hesap 350 TL dir
  • n11 toplu hespa alınır hesap basıan 25 tl dne fazla isteyen baska yere tezgah acsın isteyen p.m atsın
  • Satılık N11 külçe,ziynet altın,gümüş hariç TÜM ÜRÜNLERDE geçerli 150 lira alt limitli 50 liralık çek : 25lira
    (kendi hesabınızda kullanabilirsiniz Yeni kupon gir kısmına vereceğim şifreyi giriyorsun,indirim hemen hesabında.)
  • Fiyatlar uçmaya başlamış. Sanki n11 çok ucuza mal satıyormuş gibi, en az 200 liralık ürün almak için size çoğu zaman sepetinize gereksiz ürün ekletmek zorunda bıraktıracak 100 TL'lik çeklerine 35'er TL isteyenler bile çıkmaya başlamış. En benim edeceğim kar zaten 50 TL o kupondan. 35'ini sana vereceksem, kazancın %70'i sana kalmış oluyor.

Ben vazgeçtim kupon satın almaktan. Daha ucuza satış yapan başka sitelerden "kuponsuz" alışveriş yaparım daha iyi. Elinde bilmemkaçbinliralık çek olup da uçuşa geçen arkadaşlar ise hesaplarının hayrını görsünler. Piyasayı yükseltmekte haklılar. "Kupon kupooon" diye saldıran olursa onlar da vurur kamçıyı tabii. 2 kişinin elinde patlayacak hesabı ki eski fiyatlar geri gelsin.
  • 2 tane 100lük çek lazım. teklifler pm.
  • 2 tane 100 tl lik n11 çeki lazım. tekliflere açığım. para hesaba nakit gönderilecektir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fütursuz01

2 tane 100lük çek lazım. teklifler pm.

quote:

Orijinalden alıntı: oksit

2 tane 100 tl lik n11 çeki lazım. tekliflere açığım. para hesaba nakit gönderilecektir...

İlgilenirseniz ilanımı inceleyin hocam.
    Saygılar.

http://forum.donanimhaber.com/m_75140055/f_//tm.htm#75140055
  • 60 Tl lik kupon lazım. Teklifler pm den
  • İÇİNDE 100 TL + 58 TL OLAN HESAP SATILIK FİYAT: 40 TL KUPON KULLANIMDADIR
  • 100 tl lik aktif indirim çeki satılık tır.

stok 6 adet

tanesi 40 tl[simage][/simage]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkelios

Fiyatlar uçmaya başlamış. Sanki n11 çok ucuza mal satıyormuş gibi, en az 200 liralık ürün almak için size çoğu zaman sepetinize gereksiz ürün ekletmek zorunda bıraktıracak 100 TL'lik çeklerine 35'er TL isteyenler bile çıkmaya başlamış. En benim edeceğim kar zaten 50 TL o kupondan. 35'ini sana vereceksem, kazancın %70'i sana kalmış oluyor.

Ben vazgeçtim kupon satın almaktan. Daha ucuza satış yapan başka sitelerden "kuponsuz" alışveriş yaparım daha iyi. Elinde bilmemkaçbinliralık çek olup da uçuşa geçen arkadaşlar ise hesaplarının hayrını görsünler. Piyasayı yükseltmekte haklılar. "Kupon kupooon" diye saldıran olursa onlar da vurur kamçıyı tabii. 2 kişinin elinde patlayacak hesabı ki eski fiyatlar geri gelsin.

Aptallık bizde ki bunların peşinden çek çek diye koşuyoruz. Sözlerinde bile durmayan karaktersizler var forumda. Bunları değerli kılan biziz. 35 TL ye çek satacaklarmış fiyatlar çok iyiymiş gibi. Alan arkadaşlara sesleniyorum diğer sitelerde belki çok fark ödemezsiniz ama şunların eline düşmeyin. Sanalpazar ilanlarında da aynı açgözlülüğü yapıyorlar. Topluyorlar tüm puanları sonra gerçekten birşey almak isteyen birşey bulamıyor. Ardından fiyat biçiyorlar tane başına bilmem kaç TL. Açgözlülüğün lüzumu yok arkadaşlar. N11 bize baya bir tecrübe oldu artık böyle bir kampanyada kesin alışveriş yaparım.

• 15 tl olan n11 çekleri 40 tlye kadar çıkmış. şaka gibi
  • N11 Çeki
    50 TL lik çeki satmak isteyen varsa PM den teklifini alabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi postacı2012 -- 15 Mayıs 2013; 12:24:41 >
  • quote:

15 tl olan n11 çekleri 40 tlye kadar çıkmış. şaka gibi

N11 Burayı takipe diyor ve ürünlerin fiyatlarına 30 ila 40 tl koymus son 2 günde olanlar bunlar

çekciler de cok sevinemsin artık çünkü paralel ithalat coğu ürün ve bir numarma v.s bir sürü firma hepsi sıkıntılı 1 haftadır garantili telefonumun kımden garantisinin oldugnu bulamadılar fatura imei hersey veriyorum o yüzden bunun yerine hepsiburadanın puanlı ceklı kampanyası cok daha mantıklı
  • ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaramnahya -- 15 Mayıs 2013; 21:48:01 >
  • satıştan kalktı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaramnahya -- 15 Mayıs 2013; 19:46:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PES_21_Murat

quote:

15 tl olan n11 çekleri 40 tlye kadar çıkmış. şaka gibi

N11 Burayı takipe diyor ve ürünlerin fiyatlarına 30 ila 40 tl koymus son 2 günde olanlar bunlar

çekciler de cok sevinemsin artık çünkü paralel ithalat coğu ürün ve bir numarma v.s bir sürü firma hepsi sıkıntılı 1 haftadır garantili telefonumun kımden garantisinin oldugnu bulamadılar fatura imei hersey veriyorum o yüzden bunun yerine hepsiburadanın puanlı ceklı kampanyası cok daha mantıklı

ne üdüğü belirsiz satıcılar gördüler açılmış yeni siteyi daldılar ne bekliyoruz ki. Dün gittigidiyordan 659 liraya aldığım s3 mini geldi alır almaz baktıgım ilk şey imei kaydı ve garantisi. Faturasında hepsi vardı. N11den belki bornoz ütü falan alırsınız ya da lens :D

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.