Şimdi Ara

N11.COM KUPON ALIM-SATIM MERKEZİ..ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
577
Cevap
23
Favori
88.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Gördüm ki N11 kupon ilanları oralara buralara saçılmış dağınık bir şekilde....İsterseniz konuyu toparlayalım bir borsa oluşturalım....Herkes elindeki kuponları ve istediği fiyatı yazsın..

ÖN BİLGİ:
    Kuponumu nasıl kullanırım?

Hesabınıza tanımlandıktan 30 gün sonra kuponunuz kullanıma açılır. Alışveriş tutarınızın, kupon tutarınızın iki katı olması gerekir. Örneğin, 100 TL’lik kuponunuzu, en az 200 TL’lik alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Sepetinizdeki ürünler, kampanya kapsamında olmalıdır.

Kupon geçerlilik tarihi nedir?
    Hesabınıza tanımlanan kuponlar, yasal iade süresi olan 30 gün geçtikten sonra kullanıma açılır ve 30 gün boyunca geçerlidir. Kullanılmayan kuponlar, 16 Temmuz 2013 tarihinde geçerliliğini yitirecektir.

%111 oranında hediye kuponu nasıl oluyor?
    Örneğin; 10 Nisan 2013 tarihinde, tek seferde 100 TL alışveriş yaptınız. 13 Nisan’da ürünleri teslim aldınız. Aynı gün içinde Hesabım sayfanızdaki Mevcut Sipariş alanından ilgili sipariş için “Alışverişi Tamamla” butonuna bastınız. Bu alışveriş işleminiz tamamlandı. Hesabınıza, toplamda 111 TL olmak üzere 2 adet kupon (100 TL + 11 TL) otomatik olarak tanımlanır. Kuponlarınız 30 gün sonra kullanıma açılır. 11 TL kuponunuzu, 22 TL ve üzeri alışverişlerinizde; 100 TL kuponu ise 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde kampanyada geçerli ürünler için kullanabilirsiniz.

Bir üyenin kampanya kapsamında kazanabileceği maksimum kupon tutarı 1.110 TL'dir.
    Kampanyadan kazandığınız kuponları, kupon tutarının en az 2 katı tutarında alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.
    Kuponlar, kampanyanın geçerli olduğu ürünlerde kullanılabilir.
    Ödeme aşamasında, kazandığınız kuponlardan istediğinizi seçerek kullanabilirsiniz.
    Her alışverişte en fazla 1 adet kupon kullanabilirsiniz.

GEÇERLİ KATEGORİLER

Kuponlarınızı

Moda ve Kozmetik kategorisinde; Külçe, Ziynet Altın/Gümüş hariç tüm ürünlerde,

Ev ve Yaşam kategorisinde ; Bebek Bezi ve Islak Mendiller, Deterjan & Temizlik, Kâğıt Ürünleri hariç tüm ürünlerde,

Otomotiv ve Aksesuar kategorisinde; Motosiklet hariç tüm ürünlerde,

Spor ve Outdoor kategorisinde tüm ürünlerde,

Kültür, Oyun ve Gezi kategorisinde; Tatil, Konsol Oyunları ve Oyun Konsolları hariç tüm ürünlerde,

Elektronik kategorisinde ise; Fotoğraf Makinesi Aksesuarları, Kamera Aksesuarları, Piller, Televizyon Aksesuarlarında kullanabilirsiniz.
    GEÇERLİ OLMAYAN KATEGORİLER

Telefon ve Telefon Aksesuarları
    Beyaz Eşya
    Motosiklet
    Bilgisayar
    Seyahat, Otel, Bilet
    Fotoğraf Makinesi ve Kamera > Dürbün ve Teleskop Aksesuarları
    Video Oyunları ve Konsol > Konsol Oyunları
    Fotoğraf Makinesi ve Kamera > Fotoğraf Makineleri
    Külçe ve Ziynet Altın, Takı, Mücevher > Külçe, Ziynet Altın ve Gümüş
    Bebek, Çocuk ve Anne Bakımı > Bebek Bezi ve Islak Mendiller
    Video Oyunları ve Konsol > Oyun Konsolları
    Kırtasiye ve Ofis > Kağıt Ürünleri
    Televizyonlar ve Ses Sistemleri > DVD, DivX, Bluray ve Medya Oynatıcılar
    Fotoğraf Makinesi ve Kamera > Video Kameralar
    Televizyonlar ve Ses Sistemleri > MP3 ve MP4 Oynatıcılar, Aksesuarları
    Televizyonlar ve Ses Sistemleri > Uydu Sistemleri
    Televizyonlar ve Ses Sistemleri > Müzik Sistemleri
    Fotoğraf Makinesi ve Kamera > Dürbün, Teleskop ve Mikroskop
    Market Ürünleri, Gıda, İçecek > Deterjan ve Temizlik Ürünleri
    Televizyonlar ve Ses Sistemleri > Televizyonlar
    Televizyonlar ve Ses Sistemleri > Ev Sinema Sistemleri
    Televizyonlar ve Ses Sistemleri > Hoparlörler

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tornado34 -- 12 Nisan 2013; 23:51:59 >

• İçinde 10 adet 50 tl lik alışverişe 11 tl lik indirim sağlayan hesap satılıktır. Ayrıca avantajix ten giriş yaparsanız her alışverişe 4 tl de oradan gelecek.

YAni 50 tl lik bir ürünü 35 tl ye alacaksınız. Üstelik altın hariç tüm ürünlerde bu indirim geçerlidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tornado34 -- 10 Mayıs 2013; 10:04:11 >
  • AKTİF OLDUĞU KATEGORİLERİ BİLEN VARMI. PELUŞ OYUNCAK BİLE ALAMIYORUZ HALBUKİ SADECE BEBEK BAKIM VE ISLAK MENDİLLER YAZIYOR...
  • 265 tl cek satiliktir 40 tl ye kullanim 8 mayis kurallari okuyun lutfen...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anubis2005 -- 12 Nisan 2013; 11:56:07 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçerli olanlar yazılsa daha az yer tutar sanırım

• Ben de anlamadım geçerli olmayan kategorileri.. Çek kazanılamayacak kategoriler mi yoksa kazanılmış çeki kullanamayacağımız kategoriler mi? Benim de örneğim var aşağıda linkini verdiğim ütü. Geçerliyse alabilirim.

http://www.n11.com/tefal-gv5225-easy-pressing-eko-utu-P10401171
  • Aşağıdaki ibareyi gördüğünüz her ürünü birikmiş kuponlarınıza alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tornado34 -- 12 Nisan 2013; 11:48:27 >
  • Kuponlarınızı

Moda ve Kozmetik kategorisinde; Külçe, Ziynet Altın/Gümüş hariç tüm ürünlerde,

Ev ve Yaşam kategorisinde ; Bebek Bezi ve Islak Mendiller, Deterjan & Temizlik, Kâğıt Ürünleri hariç tüm ürünlerde,

Otomotiv ve Aksesuar kategorisinde; Motosiklet hariç tüm ürünlerde,

Spor ve Outdoor kategorisinde tüm ürünlerde,

Kültür, Oyun ve Gezi kategorisinde; Tatil, Konsol Oyunları ve Oyun Konsolları hariç tüm ürünlerde,

Elektronik kategorisinde ise; Fotoğraf Makinesi Aksesuarları, Kamera Aksesuarları, Piller, Televizyon Aksesuarlarında kullanabilirsiniz.

KAYNAK:
    http://www.n11.com/kampanyalar/111_kupon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tornado34 -- 12 Nisan 2013; 11:52:53 >

• 1110 tl lik hesap 40 TL den alınık. sadece 1 hesap alacağım 2 hesap daha önce satın aldım. Fiyatı beğenmeyenler lütfen yorum yapmasın
  • Satacak arkadaşlara küçük bir hesaplama örneği kuponlarınızın değerini bilin diye..

İnci Akü NanoGold Start-Stop ELA 12V 65Ah 620CCA yı 219 TL yerine 119 TL ye alacaksınız üstelik kargo bedava..

http://www.n11.com/inci-aku-nanogold-start-stop-ela-12v-65ah-620cca-P12117407
  • Satacak arkadaşlara küçük bir hesaplama örneği daha... kuponlarınızın değerini bilin diye..
    FOSSIL FS4735 Erkek Kol Saatini 214 TL yerine 114 Tl ye alabileceksiniz.

http://www.n11.com/fossil-fs4735-erkek-kol-saati-P12837807

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tornado34 -- 12 Nisan 2013; 12:56:17 >
  • çek alacak arkadaşlar için söylüyorum çok yüksek fiyattan çek almayın n11 sitesine girin orada zaten hesaplı ürünler var. Bir ürün alın 11 taksitte ödeyin ve sadece aldığınız fiyatın biraz altına piyasaya satın.

Hem çek kazanırsınız. parayı peşin alırısınız ama taksitle ödersiniz
  • 1110 tl lik hesap 60 TL den alınık. sadece, beğenmeyenler lütfen yorum yapmasın
  • Alınık n11 çek miktar ve fiyat için pm
  • Editledimmm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tnt-2 -- 6 Mayıs 2013; 19:03:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnt-2

1289 tl lik alısverisim oldu (tlf.henuz gelmedi) ceklerım tanımlanınca 100 tl ye verırım almak isteyen simdiden pm yazsın.

1110 tl lik kupon gelecek size. ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çekler aktif olunca fiyatların ne olacağına da bağlı ama bu fiyatlar sabit kalırsa çeklerinizi çok ucuza satmış olacaksınız yukarıda ki arkadaşlar. Şu an gözüken o ama şimdi alacaklar için de fiyatların yükselmesi riski var. Çeklerin asıl fiyatı çekler aktif olduktan sonra ortaya çıkacak bence.
  • Puanların ne şekilde kullanılacağı nerde yazıyor?

500TL'lik bir alışverişte, 250TL'lik çeki tek seferde kullanabilecek miyim mesela??

Bir de şimi işaretli olan "Uğur böcekli" ürünlerin 1 ay sonra da aynı şekilde kalacağını taahüt ediyor mu ki bu site bizlere???
  • Bana şuan geçerli Hesap çek veya Kupon lazım bir kaç güne de olur alacağım ürün 265 lira belik bişey daha alırım 111tl veya daha yukarı çekler 200 250ye kadar var ise pm atsın
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.