Şimdi Ara

N11.COM KUPON ALIM-SATIM MERKEZİ..ANA KONU (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
577
Cevap
23
Favori
88.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: e6750

quote:

Orijinalden alıntı: Mustafacicek

10 adet mevcuttur 200 tl de 100 tl indirim kuponu

ARKADASLAR BU KISI DE MENZEHER CEVIZCI DENEN KISI

maalesef bir arkadasi dolandirmis. Ya yok boyle bir serefsizlik

telefon numrasını verim beyler

taciz edin hersey yapın

538 206 39 91
  • quote:

Orijinalden alıntı: PES_21_Murat

quote:

quote:

Arkadasa once hesap sonra odeme dedim cevap vermedi. Bilginize

biz de teelfonda konsutuk once hesab verin sonra hemen ödemesini yapim dedim yok eldne teslım etcem dedi neyi elden teslime tcekse sankı kuponlar kagıda basıldı fazla da bilgisi yok n11 acıgını gormus bence dolandırııc ve telfonu da kapalı uak durun 100 200 kar yaoıcaz diye 350 tl den olmayın savcılık cozum ıcın ugrasmıyor bile ki bizim yaptıgımız dayanagı olmayan bır hata ııcn de kımseden yardım beklelemk lazım kı cok basıma geldı ugrasıp durursunuz

Adına açılan onlarca dava var ama hala dolandırmaya devam ediyorsun Mustafacicek (Murat AYDIN). Adresini yolla geleceğim yanına görüşelim bir elden teslim et n11 kodlarını. o kadar dava var ama adalet sistemi sana bir şey yapamadı.

• foruma yeni üye olmuş kişilerle iş yapmamak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tenahiz

quote:

quote:

quote:

biz de teelfonda konsutuk once hesab verin sonra hemen ödemesini yapim dedim yok eldne teslım etcem dedi neyi elden teslime tcekse sankı kuponlar kagıda basıldı fazla da bilgisi yok n11 acıgını gormus bence dolandırııc ve telfonu da kapalı uak durun 100 200 kar yaoıcaz diye 350 tl den olmayın savcılık cozum ıcın ugrasmıyor bile ki bizim yaptıgımız dayanagı olmayan bır hata ııcn de kımseden yardım beklelemk lazım kı cok basıma geldı ugrasıp durursunuz

Adına açılan onlarca dava var ama hala dolandırmaya devam ediyorsun Mustafacicek (Murat AYDIN). Adresini yolla geleceğim yanına görüşelim bir elden teslim et n11 kodlarını. o kadar dava var ama adalet sistemi sana bir şey yapamadı.

ben de bi lavuga 45 tl kaptırdım burdan kac kısı dava actı bı bk yok

birisne dava acmıstım 1 sene sonra odedi paramı ama ne polis ne baskası beni 1 seneye kadar aradı sonra aramadı

• n11 TÜM ÜRÜNLERDE(altın gümüş hariç) geçerli 150 lira alt limitli 50 liralık kupon bulunur.Fiyat 25 lira.İlgilenenler detaylarına BURADAN bakabilirler.
  • 100 tl'lik kupon elinde olan varsa alabilirim.
  • 160 tl lik alışverişim olucak. pm beklemekteyim.
  • Arkadaşlar N11'den 750 tllik ürün alacağım buna uygun çeki,indirimi vs olan varsa iletişime geçerse çok sevinirim.
  • 100 liralık alışveriş için elinde çek olan var mı?
  • yaklaşık 600 tl lik alışveriş yapacağım.
    çek arıyorum.tekliflerinizi bekliyorum.
  • Hesabimda bu gece 00.00 a kadar gecerli 5 adet 100 1 adet 31 tl lik cek vardir satma sartim ise 1 adet 100 tllik cek ile benim soyledigim seyi alacak yani 100 tl karsiligi geri kalan 431 tllik ceki vermis olacagim. 00.00 a kadar pm de bekliyorum
  • Konu garip olmuş :) çek satan yok gibi. Herkez arıyor :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tenahiz

quote:

quote:

quote:

ben de bi lavuga 45 tl kaptırdım burdan kac kısı dava actı bı bk yok

birisne dava acmıstım 1 sene sonra odedi paramı ama ne polis ne baskası beni 1 seneye kadar aradı sonra aramadı

ben cek ararken burda memurum deyince millet bana gulmusu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 100 liralık çekleriniz alınır. Miktar önemli değil.
  • 100 liralık çek alınır
  • TÜM FORUMDAŞLARIN DİKKATİNE

KONUYU İLK BAŞLATAN KİŞİ OLARAK UYARIMI YAPAYIM....

N11 KUPONLARININ KULLANIM SÜRELERİ BUGÜN İTİBARİYLE (10 TEMMUZ) DOLMUŞTUR.

KONUNUN KİLİTLENMESİ İÇİN YÖNETİME MESAJ ATTIM.

BUGÜNDEN SONRA KUPON ARAYANLARIN "BENDE N11 KUPON VAR" SÖZLERİNE İTİBAR ETMEMELERİNİ...

KARŞIDAKİ KİŞİ HALA BU KONUDA ISRAR EDİYORSA ŞİFRESİNİ ALIP HESABINA BAKMANIZI ÖNERİRİRİM.

ŞİFRESİNİ VERMEYENLERE PARANIZI KAPTIRMA İHTİMALİNİZ BULUNMAKTAD
    IR.

GÜZEL BİR KAMPANYAYDI...N11 BUGÜNE KADAR CİDDİ ANLAMDA PARA DAĞITTI , SATICILARA ZARARINA DESTEK VERDİ DİYEBİLİRİZ. SONUÇTA İSTEDİĞİ REKLAMI FAZLASIYLA YAPTI N11 SİTESİNİ DUYMAYAN KALMADI ARTIK.

BAZILARIMIZ BU DURUMDAN KUPON SATARAK KÂR ELDE ETTİ, BAZILARIMIZ DA ALIŞVERİŞLERİNİ UCUZA GETİREREK KÂRLI ÇIKTI.

TEŞEKKURLER N11.COM

DAHA AGRESİF KAMPANYALARDA GÖRÜŞMEK ÜZERE...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tornado34 -- 10 Temmuz 2013; 14:55:19 >

• Konu kilitlenmiştir.
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.