Şimdi Ara

MZ Ege Çiğköfte BİM (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
612
Cevap
10
Favori
77.691
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Marketten hiçbirşey almıyorum kardeş bide verdiğin örnek abes olmuş alkol kullanan biri nasıl olsa zararlı bir madde alıyorum diye aç sigara, uyuşturucu da almak zorunda değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ordu/Fatsa 'da bir şubede vardı aynı fiyat lavaş olmadığı için alamadım
  • dün gittim bulamadım her şubede yok sanırım.
  • Bugün akşam Kayseri Talas ta ki bir şubeye gittim ama normal her zaman ki olan çiğ köfteden de vardı ama bundan yoktu sırf meraktan alacaktım kısmet olmadı

• Enparayla yarı fiyatına aldım teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: FreeShah

quote:

Orijinalden alıntı: Inverness

Kanıt değil mi?

Hem yalan değil diyorsun hem de inanmıyorsun. Neyse gidip gör o zaman kardeş yoksa bilki sizin oraya henüz dağıtım yoktur

Hocam yalandır demiyorum evet, inanmıyorum da demedim. Sadece fikrim yok. Kanıt dediğin şeyin olayla bağlantısı olmalıdır. Ben de şimdi buraya başka bir çig köfte fotoğrafı koyarım, altına da 3.25'lik fişi koyarım. Derim ki bimde satılıyor. Fakat bu iş maalesef böyle olmuyor. Ben senin kanıtlayamamana takıldığım için yazdım. Yoksa buradaki BİM'de vardır veya yoktur benim için çok bişey değişmez.

Ayrıca sevgili MadMax, tatmin olacaksan liseli değilim.

Arkadaşım derdiniz ne sizin? Adam fırsat bulmuş paylaşmış. İlgini çekiyorsa gidip bakacağına oturmuş bilgisayarın başında yok şöyle resmi olsaymış yok vesikalık neden çekilmedin fişte markanın ismi neden yokmuş gibi saçma sapan sorular soruyorsunuz. Kaldı ki ürün özel bir mağazada değil herkesin bildiği BIM mağazalarında. Kendi ürününü satma çabasında falan da değil.
    Inverness arkadaşa da çok teşekkür ediyorum

• Dün akşam Bağcılar, Mahmutbey bimden aldım, ilk defa tadıyorum beğendim, paylaşan arkadaşa teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: dehset21

quote:

Orijinalden alıntı: FreeShah

quote:

Orijinalden alıntı: Inverness

Kanıt değil mi?

Hem yalan değil diyorsun hem de inanmıyorsun. Neyse gidip gör o zaman kardeş yoksa bilki sizin oraya henüz dağıtım yoktur

Hocam yalandır demiyorum evet, inanmıyorum da demedim. Sadece fikrim yok. Kanıt dediğin şeyin olayla bağlantısı olmalıdır. Ben de şimdi buraya başka bir çig köfte fotoğrafı koyarım, altına da 3.25'lik fişi koyarım. Derim ki bimde satılıyor. Fakat bu iş maalesef böyle olmuyor. Ben senin kanıtlayamamana takıldığım için yazdım. Yoksa buradaki BİM'de vardır veya yoktur benim için çok bişey değişmez.

Ayrıca sevgili MadMax, tatmin olacaksan liseli değilim.

Arkadaşım derdiniz ne sizin? Adam fırsat bulmuş paylaşmış. İlgini çekiyorsa gidip bakacağına oturmuş bilgisayarın başında yok şöyle resmi olsaymış yok vesikalık neden çekilmedin fişte markanın ismi neden yokmuş gibi saçma sapan sorular soruyorsunuz. Kaldı ki ürün özel bir mağazada değil herkesin bildiği BIM mağazalarında. Kendi ürününü satma çabasında falan da değil.
    Inverness arkadaşa da çok teşekkür ediyorum

Rica ederim kardeşim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Deadp00L

Enparayla yarı fiyatına aldım teşekkürler.

O nasıl oldu ki

• quote:

Orijinalden alıntı: İssiz Adam

quote:

Orijinalden alıntı: dead-ly

MZ Ege Çiğköfte BİM
    Denemedim daha

Nereden bilelim raflara senin dizmedigini

Saka saka

• O kadar bim gezdim hiç birinde bulamadım bim'in birinde şikiba diye bi markanın çiğ köftesini buldum tesadüf eseri, paketi 2 TL, çalışanlar raflara dizmiyor bilerek kendileri stokluyacak galiba.
  • Arkadaş bi çiğköfte için milletin düştüğü hale bak..nefsin esiri olmak dedikleri bu olsa gerek..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelirken 2 bime uğradım birinde bitmiş diğerinde ise baya vardı 2 paket aldım bakalım. Yalnız yeni değil, görevli 2 3 aydır var dedi

• yazın alıyordum sürekli haziranda vardı. İzmir ve ankarada özellikle baktım yoktu Konya'da baktığım bütün bimlerde var.

• Gerçekten yiyesim yokken canımı çektirdiniz ya nasıl bir etkiniz var çözemedim korkulur sizden. Ayrıca aradım bulamadım..
  • Bim müşteri hizmetlerini arayan oldu mu neden her ilde her bim de yok diye

• Bulmamanız daha iyi en son aldıgımda bir ısırık alıp atmıştım.Bir çiğ köfte ancak bu kadar kötü yapılabilir

• Eskişehir'deki bimde bundan yoktu ege marka sossuz bi çiğköfte var.

• İl olan Aksarayda yok. Kendim de aradım görevliye de söyledim yok dediler. Bölgeseldir büyük ihtimal dediler.
  • Bursa fomara eskı marka var

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.