Şimdi Ara

MWC 2016’nın en iyi akıllı telefonu hangisi? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
1
Favori
3.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TearsForFears

HP çok güzel telefon çıkardı ama işletim sistemi yüzünden oyumu G5'e verdim.

Adamlar iyi hazırlanmış gerek reklam gerek telefon her şeyiyle mükemmel.S7'de çok sağlam ama S6+ gibi olmuş , sony telefonlarının tasarımı genel olarak birbirine benzer yapıda.Artık her telefonun donanımı uç noktalara ulaştı 4 gb ram , snapdragon 820 hepsinde standart hale geldi bu yüzden farklılık yaratan tasarımıyla , alt tarafından çıkan bataryası ve oraya takılan çeşitli aksesuarlarıyla G5 MWC 2016'nın en iyi telefonu olmayı hak ediyor.

Tasarımı beğenmeyen çok kişi olmuş.Bence tasarımı G4'ten daha güzel ön taraf zaten aynen G3.
    MWC 2016’nın en iyi akıllı telefonu hangisi?
    S7'de çok hoş ama metal kasa bana daha hoş geliyor.

Reklamı çok güzel yapmışlar izlerken sıkılmadım LG , G5 ile doğru yolda ilerliyor.

Benim asıl merak ettiğim İPhone 7 ve 7+ nasıl olacak?S7 ve S7 Edge bu kadar iyi özelliklere sahipken Apple'ın işi zor.
    Samsung'u önceleri eleştirirdik arayüzü kasıyor , malzeme kalitesi kötü derdik ama adamlar kendilerini aştı.
    Görünen o ki S7'yi çıkarırken kullanıcıların neler istediklerine kulak vermişler.Hafıza kartı desteği eklemişler , bataryayı 3000'e yükseltmişler , suya toza dayanıklılık bunlara rağmen devam ediyor.Eksiksiz bir cihaz ortaya çıkarmışlar.
    G5'e oy verme sebebim ise dediğim gibi adamların cesaret edip farklı şeyler denemeleri , ortaya farklı bir cihaz koymaları.

Sony Xperia Performance biraz sönük kaldı.Oysa onunda donanımı güzel.Arka kısım anladığım kadarıyla fırçalanmış metal.5 inç , snapdragon 820, 3 gb ram, 2700 mah batarya, 23 mp arka , 13 mp ön kamera mevcut.Bu telefonda gayet güzel.

Android tarafında amiral gemi almak isteyenler biraz düşünmek zorunda çünkü işlemci ve grafik birimi standart hale geldi.Bu 3 telefonunda işlemcisi snapdragon 820 ve buna bağlı olarak ekran kartlarıda aynı.Seçimleri artık tasarıma göre , markaya olan yakınlığa göre , kamera ses vb diğer özelliklere göre ve en önemlisi ise fiyata göre yapacağız.

abi buneya lgnin rrekalamini izlememistim son derece eglenceli ve mukemmel olmus hepsi zaten bildigimiz teknoloji urunleri olmasina ragmen adamlar resmen ista kabartiyor helal olsun bastim g5 e hele battery swap muthis

• quote:

Orijinalden alıntı: sorceress

HP durmuş durmuş, turnayı gözünden vurmuş. Nasıl bir tasarım bu Allahım!? Çok beğendim. Samsung bildiğin samsung, LG ise tasarım olarak Samsung'dan biraz daha güzel ancak; Elite X3 olayı bitirmiş resmen.

bu cihaz türkiyeye gelir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk önce ön yargım vardı. Düşündükçe beğenmeye başladım. G2 yide bunun gibi yenilikçi olduğu için almıştım.şimdi iyiki almışım diyorum. G5 modüler yapısı ile taktiri hakediyor.iyi bir arge çalışması oluşturmuşlar. Kamera ve ses modülleri geçekten etkileyici ve diğerlerinden farklı kılıyor. Telefona istediğin kimliği yükleyebiliyorsun. Sıkılma şansın yok. Sıkıldıkça kılıf değiştireceğine sesini degistir, Fotoğraf çekimini geliştir, Batarya ömrünü uzat, ek aparatlarla hayatını renklendir...v.b.
    Bunlar hayatımızın kalitesini ve bakışını artıran unsurlar.
    Ha soket arızalanır, yok pili az gider, yok aparatlar sallanır, yok sarı leke oluşur...gibi ön yargılarla yaklaşmak mantıksız geliyor. Sonuçta cihazda bir eksiklik olursa servise verirsin tamir olur veye hakem heyetine gidersin para iadesi alırsın.
    G5 in en büyük eksiği tasarım olmuş. Her markadan bir parça kırpmışlar...buda satış kaygısının çoğaldığı ve artık samsung altında ezilmek istemediklerinin kanıtı...uygun bir fiyatlandırma olursa almak istediğim bir telefon olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

Herkes telefonlara yüklenmiş, fiyatlardan söz eden yok. Bu cihazlar rahat 2700 TL üstüne konumlanacak, açıkçası o kadar para verdikten sonra iPhone 6'dan itibaren seçenekler artıyor ve çoğu kişinin iPhone varken Android cihazlara o kadar para bağlayacağını zannetmem. Şu an alınacak en mantıklı telefon G3 32 GB 1100 TL civarında. Parayı sokaktan topluyorsanız alın şayet şu an bu cihazlar parasını hak etmiyor. G3 varken bunlara neden ihtiyaş duyuyorsunuz anlayamıyorum, 800 işlemciler bile günlük hayat için gayet yeterli performansı sunuyor ki 800 işlemci dediğim LG G2'ye denk geliyor. Bendeki G3'ün günlük ihtiyaçta geri kalır hiçbir yanı yok.

1100 TL'ye G3 alabiliyorken 2 katından fazla verip şunlara para bağlayan adamın kafasının içinde beyin aramam. Açık ve net.

😂😂😂😂

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hp çok iyi cihaz çıkarmış Elite x3 bence tartışmasız ama wp oluşu belki fikirleri değiştirir.Xperia X Performance da tasarımı diğerlerine göre daha iyi bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qaanx -- 25 Şubat 2016; 5:49:29 >
  • yalnız şöyle bir durumda var s6 bataryası küçük olmasına rağmen g4'ü tokatlıyordu şimdi hepten tokatlayacak gibi
  • Lg g5 , HP elite x3 arasında kaldım .

• Keşke G5'in içi G4'ün kasasının içinde olsa...

• LG G5'in daha albenili bir cihaz olduğuna inanıyorum. Pek çok noktada ciddi farklılıklara gitmişler. (çift kamera, bataryanın çıkış şekli gibi)
    Ancak her zaman olduğu gibi, şimdi de bu telefonların türkiye pazarındaki fiyatları talep noktasında ciddi bir belirleyici etken olacak.
    Lg şayet, rakam olarak s7 ile kafa kafaya gitme gibi bir politika izlerse, Lg'nin zararına olur.

200-500 lira altında bir bantta (s7 için 3.000 liralar konuşuluyorken) 2500-2700 tl civarlarında çok ciddi bir potansiyel yaratabilir kendilerine diye düşünüyorum.

Kaldı ki pek çok cihazın donanımları standart bir hal aldı artık. (4 gb ram- Snapdragon 820 vs)
  • Modüllerle yeni bir devrim yapan G5. S7 felan demeyin boşuna. Çok sıradan kaldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

Herkes telefonlara yüklenmiş, fiyatlardan söz eden yok. Bu cihazlar rahat 2700 TL üstüne konumlanacak, açıkçası o kadar para verdikten sonra iPhone 6'dan itibaren seçenekler artıyor ve çoğu kişinin iPhone varken Android cihazlara o kadar para bağlayacağını zannetmem. Şu an alınacak en mantıklı telefon G3 32 GB 1100 TL civarında. Parayı sokaktan topluyorsanız alın şayet şu an bu cihazlar parasını hak etmiyor. G3 varken bunlara neden ihtiyaş duyuyorsunuz anlayamıyorum, 800 işlemciler bile günlük hayat için gayet yeterli performansı sunuyor ki 800 işlemci dediğim LG G2'ye denk geliyor. Bendeki G3'ün günlük ihtiyaçta geri kalır hiçbir yanı yok.

1100 TL'ye G3 alabiliyorken 2 katından fazla verip şunlara para bağlayan adamın kafasının içinde beyin aramam. Açık ve net.

😂😂😂😂

Haksız mıyım hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: haberelectro

Modüllerle yeni bir devrim yapan G5. S7 felan demeyin boşuna. Çok sıradan kaldı.

Yine de bir Mercedes-Benz değil.
  • Aypon 7 ,edge

• S7 ve s7edge tüm diger telefonların toplamından daha fazla satacak o kesin
    LG G5 dizayn olarak cok başarısız, çin malı gibi..
    S7 hem s6ya gore daha estetik ve bu kasaya su gecirmezlik yapmayı basarmıslar.
    S7tek kelimeyle mühendislik harikası
  • Xiaomi MI5 gibi bir telefonun dikkate alınmadığı ankete katılmak, bence anlamsız gibi gözüküyor.

• 2015te S6 edge ile farklılık yaratıp en iyi olmayı hak eden samsung idi

2016 da ise bambaşka batarya tasarımı ve oval ekranı ile G5 en iyi ünvanını hak ediyor.

Yenilik güzeldir.
  • tabiki Xiaomi Mi5

• Samsung ne zaman bizi 3 dünya ülkesi olarak görmeyi bırakırsa o zaman oy alır. Güncelleme vermez, işlemcinin kalitesiz olanlarıni bize itelemeyi birakmalilar.

• Xiaomi nerede? Bence en iyisi O

• G5 kesinlikle bir numara. Yenilik ustune yenilik var cihazda. Tek eksigi 2800 mah lik batarya. Ama o da metal kasaya ragmen cikarilabilir olmasi, oled panel kullanimi, daha kucuk ekran gibi etkenler goz onunde bulunduruldugunda kendini affettiriyor. Samsung ise tasarim konusunda hep ayni cizgide ilerlemeyi birakmali bence. Ayrica s820 kullanmamayi tercih etmesi de bir eksi. Tabi onemli olan ileriki zamanlarda verimli yazilim vermeleri. Lg nin g3 e verdigi MM gibi performans artisi ve pil kullanim verimliligi olmali. Yoksa en iyi donanimi kullansalar da bos. Cogu akilli telefon ozensiz ya da kasitli olarak performans dusuklugune sebebiyet veren sozde guncellemelerden muzdarip.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.