Şimdi Ara

MWC 2016’nın en iyi akıllı telefonu hangisi? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
1
Favori
3.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LG G5 oyları fazla ama her zaman ki gibi herkesin elinde Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge göreceğiz :)) Tasarımı sürekli değiştiren firmanın malı satılmıyor. Değişmeyen fakat geliştirilen tasarım satar (bkz. bmw, mercedes, iphone...)

• quote:

Orijinalden alıntı: mavizaman

millet inceleme videosunda g5e giydirmiş burda önde çıkmış
    s7ye verdim oyumu.

Yeni tasarım anlayışı başta farklı geliyor sonra dönüp tekrar bakınca faxla eleştirmişim çokta kötü değilmiş diyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 24 Şubat 2016; 10:44:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle HP Elite X3 ama alır mıyım? Hayır.

Windows yerine Android ile gelseydi alabilirdim. Yine de çok büyük olduğu için S7'e kayabilirdim.

• Herkes yine LG nin peşine takılmış.g2 den buyana G3 de G4 den alınan dersler yeterli olmamış anlaşılan.helal olsun LG bu patlatma reklam işlerini çok iyi biliyor.öncelikle ne istediğinize karar verin.samsung s7 gibi 3000 ma. (Bana göre o bile az)batarya ile kullanim rahatlığı sunan bir telefonmu yoksa;abuk subuk bir dolu özellik sunan kameraydı, gözlüktü eğlence kitleriyle kendinize 2800 ma. Pille günü anca kurtaran bir oyuncakmi arıyorsunuz.bu eğlence kitlerini söküp takip yanımda tasiyacaksam ayrı ayrı alırım daha iyi.insanları surekli tüketime yönlendirip devrim yaptım ayağını hangi marka olursa olsun ben yemem yiyenlere afiyet olsun.LG G5 le güzel bir oyuncak yapmış ama keşke 3500 ma batarya koysaydi da helal olsun diyebilseydim.

• Şimdi onlar düşünsün... http://shiftdelete.net/xiaomi-mi-5-ozellikleri-69103

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DARBE -- 24 Şubat 2016; 11:40:59 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sony
  • şaomi vurdu gol oldu.

• Yoklukta samsung a oy verdim xiaomi mi5 fiyat performans olmuş.sar değerini 1 in altina çekebilirlerse fena değil.keşke batarya 3500 olsaydı o zaman efsane olurdu.

• Herkes telefonlara yüklenmiş, fiyatlardan söz eden yok. Bu cihazlar rahat 2700 TL üstüne konumlanacak, açıkçası o kadar para verdikten sonra iPhone 6'dan itibaren seçenekler artıyor ve çoğu kişinin iPhone varken Android cihazlara o kadar para bağlayacağını zannetmem. Şu an alınacak en mantıklı telefon G3 32 GB 1100 TL civarında. Parayı sokaktan topluyorsanız alın şayet şu an bu cihazlar parasını hak etmiyor. G3 varken bunlara neden ihtiyaş duyuyorsunuz anlayamıyorum, 800 işlemciler bile günlük hayat için gayet yeterli performansı sunuyor ki 800 işlemci dediğim LG G2'ye denk geliyor. Bendeki G3'ün günlük ihtiyaçta geri kalır hiçbir yanı yok.

1100 TL'ye G3 alabiliyorken 2 katından fazla verip şunlara para bağlayan adamın kafasının içinde beyin aramam. Açık ve net.
  • Vodafone G5 le beraber bi güzellik yapacağız diyor ama hayrılısı
  • Çabuk G3cüler gelmeden... Şaka bir yana G5 uygun fiyatlı olursa alınabilir. Ancak benim aklım Mİ5'e kaldı gerçekten güzel cihaz olmuş dolu dolu paket

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rezn0v.dll -- 24 Şubat 2016; 13:42:51 >
  • HP durmuş durmuş, turnayı gözünden vurmuş. Nasıl bir tasarım bu Allahım!? Çok beğendim. Samsung bildiğin samsung, LG ise tasarım olarak Samsung'dan biraz daha güzel ancak; Elite X3 olayı bitirmiş resmen.
  • bence s7
  • xiaomi mi5
  • Z3 kullanıyorum. Sony i yakından takip etmeye çalışıyorum ama x performance modelini ilk defa duydum..

• Doğrusunu konuşmak ve tarafsız olmak gerekirse, listedeki telefonlara bakarsak, 2016’nın en iyi akıllı telefonu Microsoft Lumia 650'dir.
  • General mobile yine 10 numara bu özelliklere iyi bir fiyat oldumu piyasayı sallicaktir yine
  • Lg g5.
    Htc zaten amiral gemisi telefonunu çıkartmadı.
    Windows telefonlar işletim sistemi dolayısıyla alınmaz.
    Gm telefonu güzel duruyor ancak fiyat/performans telefonlarında hep küçük ve sinir edici sorunlar çıkar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala Mi5 eklenmemiş!
  • Bence xperia x performance.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.