Şimdi Ara

MWC 2016’nın en iyi akıllı telefonu hangisi? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
1
Favori
3.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung almak kadar mantıksız birşey görmüyorum. Marka fanlığı yapanlarıda anleyemıyorum sanki telefonu bedavaya alıp gelip burada reklam yapıyorlar. Samsung model yükseltirken allayıp pulluyor işte size yeni model diyor, yeni kasa araba çıkarmayıp makyajlayan firmalar gibi. Ama lg öyle değil tüm modelleri yenilikçi ve devrimci iz taşıyor.mesela kavisli ekran teknolojisini kullandı ve bitirdi 4 model eskitmedi onunla, g2 g3 e benzemez g4

• hp elite muazzam olmuş ya
  • tablo şayomi mi5 gösteriyor ama benena, "global launch" diye tanıtım yapıp sadece çin hindistan gibi yerlerde satacaklarmış. herhalde bikaç seneye tüm dünyaya yayılacaklar tepki ölçüyorlar. tüm dünyaya satarken de mecbur bantları açcaklar bu sefer de fiyatlar yükselecek bi manası kalmayacak.

çinli markaların avrupa için versiyonları yoksa almayın, şimdi kimse farkında değil ama 4gde işler karışır. çinde de hindistanda da mobil internet vasat. trye gelecek 4gyi tam anlamıyla kullanamazsınız
  • LG G5

• Mrb, herkes bişey diyorr bende birşey söyleyeyim o zaman bu firmaların hepsi aldatmaca insanlarla oynuyorlar İnsanların ceplerinden nasıl paraları alırız onun derdindeler sizler neyin derdindesiniz anlayamıyorum.ya paranız çok sürekli telefon değiştiriyorsunuz yada aklınız yok adamların reklamını yapıyorsunuz onlarda havadan para kazanıyorlar bu telefonlar bu paralar hayatta etmez maliyeti onlara o kadar düşükki sizlerin sayesind yüksek fiyatlara satıyorlar yorum yapacaksanız özlliklerin yanı sıra fiyatların çok fahiş bir şekilde yüksek olduğunu belirtinki belki fiyatları biraz aşağı çekerler o zaman kaliteyi ucuza alma imkanınız olur bu fiyatlar çoooookkkkk yüksekkkkk fiyatların düşmesi lazım derim ben iyi günler,,,,

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.