Şimdi Ara

MWC 2016’nın en iyi akıllı telefonu hangisi? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
1
Favori
3.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hp x3 türkiyeye 2,500-3000lira bandından gelirse kesinlikle tercih edilir.

• Tabii ki LG G5. Farklı şeyler yapan birilerine hasret kalmıştık. Diğerleri eski modellerin donanımları yükseltilmiş hali, LG'de büyük bir inovasyon var ortada.
  • HP ... Efsane sahalara donuyor ...

• Androidler arasında G5 diğerlerinden daha iyi bir cihaz olacakmış gibi bir his veriyor bana diğer yandan HP Elite X3 modeli ise beklentilerimin üzerinde bir model oldu diyebilirim eğer W10 beklenildiği gibi güzel olursa şuanki sorunlarından kurtulursa sistem çok iyi satış rakamı yakalayacaktır diye düşünüyorum.
  • Bence S7 serisi en iyi olarak nitelendirilebilir. LG G5 sırf yenilikcilik yapmış, evet tamam haklısınız fakat bu yenilikler bana hitap etmiyorsa neden en iyi diye nitelendirilmesine göz yumayım ki?

Ayrıca General Mobile fena bir seçim yapmamış, sadece işlemciyi 650 seçseler daha iyi olurmuş. Yalnız GM firmasını pek övmekte istemiyorum çünkü ilk Discovery serisi ile piyasaya girişlerinden sonra ki deneyimlerinden biliyoruz ne kadar şımarık ve anti tüketici dostu olduklarını.
  • samsung
  • 3 nesildir lg g serisi kullanıyorum. Yeni g4 e geçtim. İlk defa lg yi tasarım yönünden beğenmedim. Heleki kendi ile özleşleşen tuş tasarımında vazgeçmesi çok kötüü olmuş. Samsung serilerini sevmiyorum ama tasarım açısından Samsung u seçtim. Ama lg nin yenilikçi özellikleri gerçektende çok etkiliyici.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iphone kullanıcısıyım ama hayatımda ilk kez bir telefona aşık oldum gold lg g5,gelsin ülkemize 6s'i anında boşayacağım
  • bence mwc'nin en iyisi şuan samsung ....

• Elite X3'e Android kuralım, alayını tokatlasın
  • General Mobile 5 Plus.

Bir Türk firmasını google desteği ile böyle bir platformda görmek gurur verici bir şey. 999tl fiyatı ile yılın fiyat/performans telefonunu tanıttılar. Üstelik Saf Android Marshmallow.
  • Elite X3 android ile gelseydi favorim o olurdu. Şu durumda S7.

• Şuana kadar en radikal değişiklik Lg tarafında G5 oldu bence...

Tasarım bana göre önceki serilerde çok ucuz görünürken şimdi apple ve htc amiral gemileri gibi bir tasarıma geçmiş olmaları beni heyecanlandırdı doğrusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi visualize -- 23 Şubat 2016; 23:52:0 >
  • Oylar lumia650'ye :D

• lg yenikleri karsinda o kadar ezik kalmiski yaninda vr hediyesi veriyomus ezikler ne yapsin yoksa s7 ellerinde patliyacak :D

• millet inceleme videosunda g5e giydirmiş burda önde çıkmış
    s7ye verdim oyumu.
  • Onu bunu bilmem de GM5 Plus güzel telefon olmuş.

• Alcatel Idol 4/4s bu listeye konmaması ilginç olmuş. Hem önde hem arkada olan 2'li stereo hoparlörler ve telefonun kutusunun aynı zamanda VR gözlük olması ile bence bu listeye girmeye kesin hak ediyor.

• GM5 plus cidden iyi telefon olmuş.

• Microsoft resmen boş gitmemek için sallamış. Tasarım olarak Flash TV'de satılan telefonları andırıyor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.