Şimdi Ara

Mutlu Edecek Filmler Arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
2.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kötü hadiseler geçti son 2 haftadır.Bunları biraz unutturacak filmler arıyorum

• Finding Neverland
    What Dreams May Come
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thomas Anderson

çok saolun hepsi iyi filmlere benziyor.Hangover'ı izlemiştim

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marco Hietala -- 24 Mart 2013; 14:20:19 >
  • 3 ıdıots
  • quote:

Orijinalden alıntı: hoksi

3 ıdıots

Bunu yazmak için girmiştim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sakrates

3 İdiots ve Ameile yi izlemiştim.Diğerlerinide izleyeceğim
  • I am legend mutlu sonla biten güzel bir filmdi bence. izlemişsindir büyük ihtimalle ama ben yine de tavsiye edeyim arkadaş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hamzaarı

I am legend mutlu sonla biten güzel bir filmdi bence. izlemişsindir büyük ihtimalle ama ben yine de tavsiye edeyim arkadaş.

kendinden önceki aynı konu+aynı senaryoyu anlatan 3. film tek farkı will smith in oynaması .ve hiç de başarılı bir film değil.

ğer gülmek istiyorsan hani biraz bişeylere dair umut edineyim diyorsan romantik komedi tarzında bir film önerebilirim:http://www.imdb.com/title/tt1033643/ çok aman aman bir film değil ama güzel vakit geçirtiyor film bittiğinde de filme başladığından daha iyi hissedeceğin kesin.

• Suan konudaki linkleri goremiyorum ama ben de intouchables ve the bucket list i oneririm.3 idiots u onermisler izlemmediysen kesin izle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • little man (küçük adam)
  • 3 ıdıots
  • Hayat guzeldir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaş filmden sanki uyuşturucu gibi bahsetmiş.

senin beklentilerini karşılamak istemem lakin insana umut babında bir ilham kaynağı olan kör noktayı izle derim.
  •  Mutlu Edecek Filmler Arıyorum
  • Umudunu Kaybetme

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shoote® -- 27 Mart 2013; 18:09:36 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.