Şimdi Ara

Zindan Adası Final

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
4.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selam ,az önce zindan adası filmini izledim fakat arkadaşlar filmin finalini grçekten anlayamadım

Adam delimi ? Yoksa hapishane memurları orada dönen işler ortaya çıkmasın diye , adamı kandırıp deli olduguna ikna etmeyimi sağlıyor çok karmaşık bi kurgu geldi şöyle iyice bi özetlicek arkadaş varmı en doğru en güzel biçimde .

• Adam gercekten deli olaylarin hepsi adamin hayali ...
    Bu saatte izlersen olacagi bu tabi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • vaybe keşke adam gerçekten bi şerif olsa o kızın o hapishaneden kimse görmeden nasıl kaçtıgını araştırsa deliller felan toplasaydı güzel olurdu başlarda böyle bişey sanıp heyecanlandım sonra olaylar olaylar beynim allak bullak oldu film bittiğinde sanki birazdaha devam etmeliydi gibi geldi o adam öldürülecek mi yoksa serbest mi bırakılacak anlayamadım sanırım bir kez daha izlemeliyim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: speedcar

vaybe keşke adam gerçekten bi şerif olsa o kızın o hapishaneden kimse görmeden nasıl kaçtıgını araştırsa deliller felan toplasaydı güzel olurdu başlarda böyle bişey sanıp heyecanlandım sonra olaylar olaylar beynim allak bullak oldu film bittiğinde sanki birazdaha devam etmeliydi gibi geldi o adam öldürülecek mi yoksa serbest mi bırakılacak anlayamadım sanırım bir kez daha izlemeliyim :)

Öldürülecek işte,son söze dikkat

Bir canavar olarak yaşamak mı;yoksa iyi bir insan olarak ölmek mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence son sahne de dicaprio akıl hastası olmadığını kanıtlıyor o son sözüyle. dikkat ederseniz yanında ki polis de bakakalıyor oda çok şaşırıyor.

müthiş bir film. filmin ilk dakikasından son dakikasına kadar. seyirciyi şoke eden ve filmin detaylarını veren sahneler var.

örneğin polisin ilk sahnelerde silahını çıkaramaması ve herkesin ona bakması. gemide ki sigara sahnesi falan

aslında filmin sonunu izleyiciye bırakmışlar
  • Müthiş bir Di caprio filmidir hocam. Sanırım 1.5-2 yıl önce izlemiştim ben. Sonunda gerçekten şizofren çıkıyordu diye hatırlıyorum. Bir arkadaşımla baya baya tartışmıştık çünkü bu filmi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DiCaprio

bence son sahne de dicaprio akıl hastası olmadığını kanıtlıyor o son sözüyle. dikkat ederseniz yanında ki polis de bakakalıyor oda çok şaşırıyor.

müthiş bir film. filmin ilk dakikasından son dakikasına kadar. seyirciyi şoke eden ve filmin detaylarını veren sahneler var.

örneğin polisin ilk sahnelerde silahını çıkaramaması ve herkesin ona bakması. gemide ki sigara sahnesi falan

Dostum orada bir çelişki var. Dikkat edersen 7 ay önce gibi aynı tedavi uygulanıyor ve sonrasında düzeliyor. fakat bir süre sonra eski haline tekrar dönüyor.

Bence filmin sonunda caprio pes etti. Suçluluk duygusuyla yaşamaktansa ölürüm daha iyi diyerek deli numarası yapmaya karar verdi.

Eğer aksini yapsaydı tamamiyle düzelmiş olarak hayatına devam edebilir miydi, yoksa tekrar delirir miydi bilemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: thelmessos

quote:

Orijinalden alıntı: DiCaprio

bence son sahne de dicaprio akıl hastası olmadığını kanıtlıyor o son sözüyle. dikkat ederseniz yanında ki polis de bakakalıyor oda çok şaşırıyor.

Dostum orada bir çelişki var. Dikkat edersen 7 ay önce gibi aynı tedavi uygulanıyor ve sonrasında düzeliyor. fakat bir süre sonra eski haline tekrar dönüyor.

Bence filmin sonunda caprio pes etti. Suçluluk duygusuyla yaşamaktansa ölürüm daha iyi diyerek deli numarası yapmaya karar verdi.

Eğer aksini yapsaydı tamamiyle düzelmiş olarak hayatına devam edebilir miydi, yoksa tekrar delirir miydi bilemiyorum.

Leo başta deliydi, sorgu sırasın da ki su içme sahnesine bakın bardak yok.

• Kaç ay geçmiş üzerinden. Filmi unuttum bile.
  • Yorumum bulunsun bir kaç ay sonra izleyip gelen birisi buraları okumak isteyecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blue___ -- 3 Şubat 2014; 23:27:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eesz

Yorumum bulunsun bir kaç ay sonra izleyip gelen birisi buraları okumak isteyecek.

• quote:

quote:

Yorumum bulunsun bir kaç ay sonra izleyip gelen birisi buraları okumak isteyecek.

• Ben o filmin finalinin izleyicinin yorumuna bırakıldığını düşünüyorum.
    Ben deli olmadığını düşünüyorum tamamen kurmacaydı yapılanlar biz olayları leo'nun gözünden gördük ve her şey olasılıklar dahilindeydi.
  • kesinlikle deli olmadığını düşünüyorum . bana göre kilit sahne mağarada kadınla geçen konuşma sahnesi. dikkatli izleyin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.