Şimdi Ara

Mutabakatsizlik sbm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
3.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kolay gelsin Size bir soru soracaktım geçen c.tesi kaza yaptım ışıklarda ben yeşil ışıkta geçerken diğer aracın sürücüsü kırmızı ışığı farketmemiş önüme atladı bende araçı çarpmamak için sola kırdım refüje ve sinyal direğine çarptım anlaşmalı tutanak tuttuk karşı taraf kırmızıda geçtiğini kabul etti karşı araçta hasar yok sbm ye baktığımda mutabakatsizlik yazıyor aracım pert oldu altını vurdum neden kusuru vermemişler bir yardımcı olun şimdiden teşekkür ederim Mutabakatsizlik sbm

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Merhaba ,
    Şirketlerin kusur dağıtmaması normal , temassız kazada komisyon kararı daha etkindir. 3 Gün beklemeniz yeterlidir.
  • Şirketler kendi aralarında anlaşmaya varamamıştır, trafik kazalarında temas olmaması kusura engel değildir.

Kararı tutanak değerleme komisyonu verecektir.

Bu şekilde kusur oranları noktasında bir şey demek zor. Kırmızı ışıkta geçen sürücünün kusurlu çıkma ihtimali yüksek lakin diğer etkenlere de bakmak lazım.
  • damneed D kullanıcısına yanıt
    Experle görüştüm karşı aracın sigortası %50 istemiş benimki %100 kusur istemiş karşı araca bakalım exper 15 günü bulur dedi hayırlısı artık beklemedeyim.

• A.seyfi58 A kullanıcısına yanıt
    Bir çok ihtimal vardır. Sizin haklı olduğunuzu düşündüğünüz anlarda kanuna göre hatalı olabilirsiniz. Veya hata bile yapabilirler , araçları karıştırdıklarını biliyorum ben.
  • spacewolf kullanıcısına yanıt
    Emniyetten görüntüleri aldım eğer aksi bir karar çıkarsa komisyona itiraz edeceğim şimdilik süreç uzamasın diye başvurmuyorum sizce doğru mudur

Tutanak değerleme komisyonu 3 iş günü içerisinde sonuca bağlamak zorunda kusur oranlarını, 15 gün değil.

Tutanak değerleme komisyonunun vermiş olduğu kararı tahkim komisyonuna taşıyamazsınız, mahkemeye gitmeniz gerekmektedir.

kamera görüntüsü var ise hiç zaman kaybetmeden kendi sigortacınız şirkete göndersin görüntüleri.
    Elinizde görüntü varsa verin hocam.

Sonuçta önceden halletmek varken neden daha çok bekleyesiniz?
  • Verecektim ki sonuç çıktı karşı araca %100 kusur verilmiş çok sağolun

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.