Şimdi Ara

Müjde ikinci elde alım satım vergisi geliyor. (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
208
Cevap
3
Favori
36.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
180 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • millet o kadar embesil ki buna müjde diyorlar
  • cesur_0342 kullanıcısına yanıt
    Beni sadece galericiler öpsün fiyorsun.
  • Neyse tüp kuyruğu beklemiyoruz sonuçta bir yerimizi bişe yapsalar da olur,sonuçta kuyruk beklemiyoruz.ha bide ssk batmasın yeter birşeylerimizi de veririz yani sorun değil yeterki batmasın...

• o iyi haber vergiyide ekleyelim o zaman en son 10bin artmıştı 1-2 ay önce şimdi yine fiyatlar %20 artsın görün siz .
  • Silivri olmasa öyle böyle değil çok fena saydırıcamda

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: senneanlarsindumbelek

Ne sanıyorsunuz çözüm mu olacak?
    Başka birisi üzerine devir yapılıp öyle satılacak
    veya
    100 bin liralık Arabayı satarken vergi bedeli alıcıdan diye ilanlar açılacak...
    Böyle tasıma suyla olacak işler değil.
    Çözüm belli:
    1-)Aracı aldıktan sonra, zorunlu sebep olmadıkça(belgeli, noter denetiminde olacak) 2 ay geçmeden satamayacaksın.
    2-)Aracı satarken, aldigin tarihten sonra zorunlu, eksper raporu olacak+ trafik sigortası yaptırmadan aracı satamayacaksın(galeriler vb ticari maksatlı yapanlar bunun yıllık vergisini ödemek koşuluyla hariç)

Getir bakalım böyle bir sistem.Al satci yılda maksimum, o da masrafını öderse, başına bisey gelmezse vs 6 kere araba satabilecek.Simdjki gibi alıp ertesi gün ilana koyma muhabbeti yok...
    Bunun yerine vw ,hondaya , skodaya sen niye araba getirmiyorsun kardeş hayırdır dense daha iyi olur.

• Bay Robot kullanıcısına yanıt
    gelişen ülkede cari açık oluyor ya, ihtiyaç fazla. halkın gırtlağını sıkarak Papua yeni gine'de cari fazla verir.

• Bugün giderken yolda pankart gördüm kocaman.
    TEHDİT VERGİSİ GELDİ yazıyordu. Vay amk dedi vergiyi bile pankartlamı yazıyorlar artık dedim.
    Sonra birdaha birdaha okudum meğer pankartta TEHVİT DERGİSİ GELDİ yazıyormuş. Ulan dedim psikolojimiz filan kalmadı resmen vergiler enflasyon yüzünden manyak olduö dedim

• horoz çocukları bi vergi almadıkları ikinci el ürünler kalmıştı onlardand da alsınlar bakalım sandıkta göreceğiz ne olacağını
  • Turkforce T kullanıcısına yanıt
    .
  • Bu bilgide bende kalsın. Teşekkürler.
  • akp vergide pro çikti yakinda kamera sistemi koyarlar her sokak basina adimlarimizi sayarlar adim vergisi gelir inaniyorum artik.
  • Kaynak varmı?

• hava, üreme, dışkılama ve manzara vergisi alacaksın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokuba -- 17 Aralık 2020; 13:54:50 >
  • Baktılar vatandaşta sıfır alacak para yok. İkinci ele vergi geliyor. Vay be. Dünyada vatandaşını bu kadar seven devlet yoktur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Xdian

Baktılar vatandaşta sıfır alacak para yok. İkinci ele vergi geliyor. Vay be. Dünyada vatandaşını bu kadar seven devlet yoktur.
    sevilmedik tek hücre bırakmıyorlar helal olsun
  • İyi olmuş al satcılar azalır belki piyasayı asıl mahveden onlar

• Geçen bir gerzek konu açmıştı biz de yok diye

• "Siz eşek oldukça sırtınıza binen çok olur"
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.