Çavuş
15 Mart 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 227 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Atatürk dönem 1 ing deyim bu yıl rahat bir şekilde geçti diyebilirim ancak doğu pek bana göre değilmiş yks gireceğim tekrar inşallah kurtulurum ya da yatay geçiş vs
I7 3770k işlemci

gigabyte b75m d3h anakartım var sistem bildiğiniz gibi anakartım ddr3 destekliyor bana f/p en iyi ekran kartını önerirmisiniz

Bütçe max1200tl
Eyyy akp çocukları, kulak arkası boş kalmış %50 ne be insafsız

Telegram grup açmayı düşünüyorum 1gün tyt 1gün ayt her gün analiz şeklinde genel olarak yapamadıklarımız hakkında tartışma öneri vs tutarsa yayın yayın devam ederiz katılmak isteyen pm troller uzak durursa sevinirim.
SSini almadım ama maske ilk gün 3 ya da 4 nisanda sipariş vermiştim bununla birlikte dün akşam sipariş verdiğim gözlük bugün işlem mesajı geldi.

25-30 arasi bekliyorum fazla olur mu ?

Soeu dagilimlarini inceledim bence guzel
Rop(karekok), supara, sarmal, apotemi harici osym tarzi ne onerirsiniz ?

Hic problem degil diye bir yayin varmis endemik mi o mu ?
Zaman kaybetmis olurmuyum yoksa deneme mi cozmeli

Gor de az egitimci nasil olur gor malum adam, malum turkceci ayrica hocamizin internet problemi olmasina ragmen paylasimina devam etmesi meb kazanim sorusu yayinlayip fayda saglamak icin reklami kapatmasi (reklaminin linkine tiklayip tamamini izledigim tek kisidir) bununla birlikte kendisi reklam istemeyip zorla biz actirmistik saygilar sevgiler hocam sizi seviyoruz.
Kar amaci gutmuyoruzlardan burada reklamini yaptiktan sonra 90k abone kasinca parali yapmis elimde yalnizca anlatim bozuklugu videolari var talep olursa upload ederim zaten top sakalli kasini alan adamdan ne beklenir yazik igrencler paranin gozu kor olsun bir de egitimciyiz derler tuccarsiniz tuccar.
Hakkında
Forum İmzası:

I am in university of ataturk since 2018 on medical student.
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Volvo
Dünyadan Futbol
Liverpool FC
Milli Takımlar
Portekiz
Formula 1
McLaren
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 12 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.655
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 12.660 (Bu ay: 700)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2.711 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.