Şimdi Ara

Muhteşem Norveç hapisanesi [Ne desek yetmez] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
9
Favori
4.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eeTavus

Türkiyede de maksimum 28 yıl hapis yatabiliyorsunuz Müebbette yeseniz.

Edit: 28, 31 yada 34 yıl üçünden biri tam bilmiyorum.

(3) Koşullu salıverilme için infaz kurumunda geçirilmesi gereken süre;
    a) Birden fazla ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına veya ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası ile müebbet hapis cezasına mahkûmiyet hâlinde otuzaltı,
    b) Birden fazla müebbet hapis cezasına mahkûmiyet hâlinde otuz,
    c) Bir ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası ile süreli hapis cezasına mahkûmiyet hâlinde en fazla otuzaltı,
    d) Bir müebbet hapis cezası ile süreli hapis cezasına mahkûmiyet hâlinde en fazla otuz,
    e) Birden fazla süreli hapis cezasına mahkûmiyet hâlinde en fazla yirmisekiz,
    Yıldır.

• bence vardr bi bit yemi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kim ne derse desin apo ocalanin hapishanesi dunyanin en iyi hapishanesi adam Turkiyede cogu insanin yasamak istedigi hayati yasiyor

• Ne alaka fake hesap kayıt olmak bugüneymiş.
  • Mükemmel

• quote:

Orijinalden alıntı: rex pro load

quote:

Orijinalden alıntı: darknesss45

"Ekmeksiz yasarim hurriyetsiz yasayamam!" demis bir alim.

senin gibi yaşamı sadece ye iç yat olan bir hayvandan farkı olmayan bir hayvanın özgürlüğün ne kadar önemli olduğunu anlamaması normal zaten.

Seviyesiz sey seni, hem yazdigimi anlayamamis hem de anlamsizca havliyor. Mesajini sikayet ettim ve seni blokluyorum bir daha karsima cikma.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tupacin Bandanasi

quote:

Ici bos alim musveddesi

Haha neden zoruna gitti gayet guzel bir soz ama haklisin essek hosaftan ne anlar? :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • işlediği suçun karşılığını yaşamıyor bence. kendi korusundan tut müzik stüdyosu bile var. böyle hapis mi olur. hapis dediğin OZ'da ki gibi olucak..
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaptanCe

Resmen teşvik ediyor devlet insanı

norveçin rafah seviyesinden haberin yok herhalde türkiyede boyle biyer kurulsa anca bizde teşvik olur adamlar asgeri ücrete bile hayatını yaşıyor hee çalışmayı tercih etmesende devlet geçinebilcek maaş bağlıyor norveçlilerin bi kısmı yan gelip yatar zaten hayat bedava yani... ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 30 Ocak 2014; 0:56:43 >
  • Neresi olursa olsun hapishane en kötü şartlar olmalı ki yapanlar pişman olsun. Ben adam öldüreyim üstüne çok iyi yaşayayım. Doğru bulmuyorum..
  • Bildiğin suça teşvik bu.
  • Sanırım burada amaç adam olmayanı 21 senede adama çevirip halkın içine katmak. Kitap kalem görmemiş adama belkide ilk defa burada kitap okuyacak ya da voleybol kurallarını burada öğrenecek. Hemen suç işleyesim geldi diyip atlamayın. Küçüklükten suç işlemek için yetiştirilmiş o kadar berbat ortamlarda yaşamış insanlar var ki.
  • Bana nedense bu kadar fazla imkan suçlu için fazla gibi geliyor. Tamam, çok kötü de olmamalı ama, şuraya bak, ne ararsan var.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: rex pro load

quote:

senin gibi yaşamı sadece ye iç yat olan bir hayvandan farkı olmayan bir hayvanın özgürlüğün ne kadar önemli olduğunu anlamaması normal zaten.

Seviyesiz sey seni, hem yazdigimi anlayamamis hem de anlamsizca havliyor. Mesajini sikayet ettim ve seni blokluyorum bir daha karsima cikma.

yanlış alıntı yapmışım
  • Aklımda bulunsa suç işlemem gerekirse Norveç'te işleyeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berlin007

Almanya'da 4 yıl yattım buna benzer tarafı sadece odamda televizyonum vardı mutfağımız vardı TOP sahası spor salonu herşey vardı. Allah kimseyi düşürmesin

neden düşmüştün hacı maphusa ? benim bi akrabam da 1970-72 arası yatmış alman polisinin kolunu kırmaktan
  • İnsanlar bunun için suç işler böyle rezillik mi olur ? Cezalar caydırıcı olsun ki suç oranı azalsın şuna bak otelden daha lüks...

• quote:

Orijinalden alıntı: Batman Beyond

Kanka gel banka soyalım.Başarılı olursak zenginiz, olamazsak hapishane bizi bekler.Katılanlar alıntılasın.

kabul.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batman Beyond

Kanka gel banka soyalım.Başarılı olursak zenginiz, olamazsak hapishane bizi bekler.Katılanlar alıntılasın.

Banka Projolerını gonderıyorum..

Edit: Yada hıc gerek yok gıdıp yakalanalım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qwertydevil. -- 30 Ocak 2014; 16:15:30 >
  • evet biraz daha üzülelim hep beraber.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.