Şimdi Ara

Mühendis filan olmayin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bazı gör ve tavsiyeler neticesinde fazla karamsar bir yazı olduğu için ve objektif bir yazı olmadigi için siliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi albequerr -- 28 Ekim 2022; 14:36:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• artık çok geç oldum bile

• +rep kesinlike katılıyorum.

• tüm dünyada öyle

arz talep meselesi. üniversite, kolej mezunu olmanın artık tüm dünyada hiçbir önemi yok

ustalar , tesisatçılar vs çok çok daha iyi kazanıyor

• Mühendisim, çalıştığım işin bahsedilenle alakası yok. İngilizce dahi bilmeyen mühendislik diplomalı bir olmadığınız sürece problem yaşanacağını da düşünmüyorum.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Haklısın gider okulu bırakır çalışıp motor ustası olurum mühendis olmam, aklımda gastronomi var. Hayırlısı...

• marslan1999 kullanıcısına yanıt
    ne mühendisi hocam?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Lasse-Matberg kullanıcısına yanıt
    Makine mühendisiyim.

• mumkunse calismayin

• Neye dayanarak mühendis uzman değildir diyorsun anlamadım. Şu ülkede uzman 2 seviyesinde mühendis olup 50bin net alanlar var.

• mühendisliğin sonuçları türkiyede

hava kontrolör

polis asker

dogalgaz kombi satış dükkancılık toptan

belediye evrak onay

devlet te mühendislik

bankalarda uzman müfettiş veya ak partili ise daha yüksek kadrolar

yurtdışında

otoyıkama restoran bar uber liyft amazon tavuk et döner işi nakliye..

• Bölümde mühendis maaşları konusu açılıyor her sene, bu sene de var, inanmayanlar için kanıtlar da atılıyor. Zenginlik içinde yaşamıyor mühendisler, sonuçta Türkiye'deyiz, ama yazdığından çok daha iyi şartlar. 2x değil 5x asgari gibi düşünebilirsiniz orta seviyeyi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ya böyle diyince de çok acımasız duruyorum da apartman unilerinden 2.3 ortalamayla projesiz 0 ingilizce mezun olan adamlar elektrikçi olsa da hayır gelmez zaten. Bütün kafası çalışan adamların bir günde yurtdışına ışınlandığı ülkede hala kendinizi gösteremiyorsanız bi kendinize bakmanız lazım benim vasfım ne diye

"Mühendis adam uzman filan değildir" Bu zaten ayrı komik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi White Death -- 27 Ekim 2022; 23:1:51 >
  • marslan1999 kullanıcısına yanıt

Bilgisayar mühendisiyseniz veya it alanında çalışıyorsanız diger mühendislerden durumunuz farklı olabilir. Ama anlattığım şeyler %95 gerçeğin kendisi.

• albequerr A kullanıcısına yanıt
    Makine mühendisiyim, yakın zamanda 3 arkadaş işe girdik, hiçbirimiz anlatılanları yaşamadık.

• Yazılım mühendisliği diye bir meslek de var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blitz. -- 28 Ekim 2022; 14:34:8 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.