Şimdi Ara

Numaralı Güneş Gözlüğü Nasıl Alınır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
30.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • normalde gözlük kullanıyorum. fazla ışıktan rahatsız olduğum için bir güneş gözlüğü almak istiyorum fakat güneş gözlüğüne numaralı cam taktırabilmek için normal gözlükte olduğu gibi doktordan reçetemi neyse o ondan almak gerekiyor mu? alırsak sigorta normal gözlük camının bir kısmını ödüyor bunda da öyle bir durum olur mu?
    bir de eminim yoktur ama güneş gözlüğünü alacağımız firma sonuçta camını da sattığı için alırken numaralı cam talep edebiliyor muyuz? sonuçta 300-400 lira vericez...

• Sigortadan 2 senede bir gözlük camı alabilirsiniz. Eğer 2 sene içinde aldıysanız size hak vermez.

İkinci olarak,

ne tür gözlük alırsanız alın, eğer numaralı cam olacaksa reçete şarttır. Elinizde kullandığınız bir numaralı gözlük varsa eğer onun numalaralarını ölçtürerek de güneş gözlüğü alabilirsiniz.

Marka gözlük aldığınızda optikçi o markaya şu numaralarda gözlük gönderin demez. Siz çerçeveyi beğenirsiniz gözlükçü de istediğiniz çerçeveye reçete veya diğer gözlükteki numaralara uygun bir cam keser ve montajını yapar.
    Camın kalitesi, rengi, kaplama cinsi ise sizin vereceğiniz paraya göre değişkenlik gösterir.
  • Piêr Dé Sans kullanıcısına yanıt
    bu resmen haksızlık gözü bozuk olmayanlar markanın üretmiş olduğu kaliteli camı alıp kullanabiliyorlarken ücretsiz olarak, benim para ödemem gerekiyor.. onunki cam da bizimki değil mi :( cevap için teşekkürler bu arada
  • OverPower kullanıcısına yanıt
    İsterseniz markanın isterseniz çok daha kalitelisini yaptırabilirsiniz. verdiğiniz paraya bakar
  • Arkadaşlar numaralı Güneş Gözlüğü hakkında detaylı bilgileri linkini atıyorum oradan öğrenen..

https://www.sezeroptik.com/blog/numarali-gunes-gozlugu-hakkinda Buran öğrenin inşaallah. Saygıyla sevgiyle kalın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaset -- 14 Haziran 2018; 5:24:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herhangi bir güneş gözlüğü al, üstüne numara yapıştır, numaralı olsun hocam.

Numaralı Güneş Gözlüğü Nasıl Alınır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • lens + güneş gözlüğü daha ucuza gelir ve daha konforlu
  • Ben aparatlı bir model aldım küçük bir çerçeve takıp güneş gözlüğü oluyor tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _3RC4N3R_

Ben aparatlı bir model aldım küçük bir çerçeve takıp güneş gözlüğü oluyor tavsiye ederim.
    Hocam bende birebir aynisi var yemin ederim bu kadar rahat ve kullanisli bir gozluk olamaz. Hem de sadece gunes gozlugu degil 4 farkli aparat var. Bundan tavsiye ederim gunes gozlugune numarali olsun diye extra para vermeye gerek yok.

• Aparat nedir ismi cismi yok mu

• OverPower kullanıcısına yanıt
    Hocam aradan baya zaman geçmiş ama ne yaptınız numaralı güneş gözlüğü alabildiniz mi aldıysanız memnunmusunuz ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.