Şimdi Ara

Telefonla çekilmiş bir fotonun tarihini öğrenme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
28.687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Elimde bi foto var saat kaçta çekildğini öğrenmek istiyorum bunun için bi program varmıdır ?

• Bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: Twilight Darkness

Bende

Bende
    quote:

Orijinalden alıntı: Twilight Darkness

Bende
  • Bir image viewer programı ile öğrenebilirsiniz. İstediğiniz EXIF bilgileri arasındadır. İyi bir program olan Faststone image viewer programını aşağıdaki adresten free olarak indirip kurun. İstediğiniz fotoğrafı bu programda bulup üstüne çift tıklayıp tam ekran açın ve mause'ı fotoğrafın sağ tarafına götürün, açılan menüde foto ile ilgili pek çok bilginin yanısıra çekildiği tarih ve saati de göreceksiniz. Sağlıkla kalın

http://www.freewarefiles.com/FastStone-Image-Viewer_program_11862.html
  • fotoğrafa sağ tıkla özelliklere gir ordan ayrıntıları tıkla oluşturma tarihine bak görürsün
  • T N T
    O pc ye attığın tarih
  • programa gerek yok özelliklerden ayrıntılara gel hepsi yazıyor orada
  • quote:

Orijinalden alıntı: turbokerem55

programa gerek yok özelliklerden ayrıntılara gel hepsi yazıyor orada

orda pcye kaydediliş tarihi yazıyo
  • Ayrıntılara gir orada çekildiği tarih: diye yer var oraya bakıcaksın oluşuturlma tarihinden farklı
  • Critical
    telefonla çektiğim fotolarda orası boş gözüküyor kendin dolduruyorsun belki makinede olabilir söylediğin
  • benim resimlerde böyle. fotomakinesinde çekildi fakat. telefonla çekilmesi arasında fark olmaması lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: CriticalWave

benim resimlerde böyle. fotomakinesinde çekildi fakat. telefonla çekilmesi arasında fark olmaması lazım

Ben de bunu anlatmaya çalıştım işte. Çektiğim tüm telefonlarda buna bakabiliyorum en dandik telefonda bile fotoğrafın çekildiği tarih bu şekilde yazar. yalnız bazı psli fotoğraflarda bu çıkmayabilir.

• Eger foto telefondan başka bir telefona atıldıysa o tarih gitmiştir büyük ihtimal. Ama kendi telefonunuzla çekip pc ye atarsanız Microsoft Office Picture Manager bile işe yarar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.