Şimdi Ara

Pastırma kokusu :D

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
32
Cevap
0
Favori
43.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Baştan söyliyeyim dalga geçicekler hiç mesaj atmasın ciddi bi konu

4-5 dilim pastırma yedim ve terimin çemen koktuğunu farkettim bu koku nasıl geçer yardım ?

• Anca yıkanman gerek, hemde öyle böyle değil en az 3-4 kere sıkıca keselenmen lazım anca öyle çıkar kokusu, hatta bir de terlersen, öyle bir kokar ki of..
  • quote:

Orijinalden alıntı: DHF_Viper

Anca yıkanman gerek, hemde öyle böyle değil en az 3-4 kere sıkıca keselenmen lazım anca öyle çıkar kokusu, hatta bir de terlersen, öyle bir kokar ki of..

• banyo şart. Geğirdiğini düşünemiyorum yourock.gif
  • ben bir iki sefer yedim sırf bu yüzden bi daha yemez oldum insanın terindende tuvaletinden bile çok pis kokuyo işedigin zaman çok agır kokuyo 1 hafta sonra felan geçer hamama git sıcakta iyice terle sonra güzelce yıkan bidaha yemeni tavsiye etmem
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fenerbahçe -- 18 Eylül 2009; 23:16:38 >
  • Terlersen tekrar koklabilirsin banyo filan fayda etmez geçici çözüm.Hele bendeki durum daha kötü soğanlı,baharatlı yemekleri genelde çok yerim benim vücutta ne yesem terle birlikte kokuyu dışarı atar.Pastırmayıda çok seviyorum ama bende 2 haftaya yakın etkisi sürüyor hemde 2-3 dilim yediğim halde.Çemensizde güzel olmuyor.
  • Duş aldıktan sonra biraz deodorant sıkarsan geçiyor kokusu bikaç saatliğine. Ben pastırma yerken özellikle çemenlerinide yerim o yüzden bu konuda deneyimliyim artık. Hem koltukaltına hem göğsüne hemde sırtına sıkman lazım deodorantı. Dikkat et abartmadan sık. Bu seferde terleyemezsin ve derin kızarır, alerji yapar
  • Hocam kış gelince yeseydin bari.
  • bol bol su iç
  • antioksidan şeyler yemen gerek daha çabuk geçer patlıcan falan gibi
  • Hadi bakalım burdanda bi siyasi tartışma cıkarın
  • Şeriat pastırması yersen kokmaz
  • arkadaşım ter kokuyosan duş al geçer. Pastırma içine işlemedi ya sonsuza kadar pastırma kokulu mu terlicen sanki.. ben de yarın konu açacam foruma arkadaşlar fasulye yedim gaz çıkardım fasülye koktu napayım diye. Biri söyledikten sonra yaparım tuvaletimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yordis

arkadaşım ter kokuyosan duş al geçer. Pastırma içine işlemedi ya sonsuza kadar pastırma kokulu mu terlicen sanki.. ben de yarın konu açacam foruma arkadaşlar fasulye yedim gaz çıkardım fasülye koktu napayım diye. Biri söyledikten sonra yaparım tuvaletimi

O olay öyle değil işte.Bende çemen yediğim zaman yada pastırma istersem hergün yıkanayım 2 hafta çıkmıyor kokusu..bilmeden...
  • Maydonoz,taze nane falan ye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karasoyka

ben bir iki sefer yedim sırf bu yüzden bi daha yemez oldum insanın terindende tuvaletinden bile çok pis kokuyo işedigin zaman çok agır kokuyo 1 hafta sonra felan geçer hamama git sıcakta iyice terle sonra güzelce yıkan bidaha yemeni tavsiye etmem

böyle bi sebepden pastırma yenmezmi ya
  • valla anca 1 hafta benim odam bile kokuyordu zorla artık içerde pastırma yememeye karar verdim
  • Ya bende diyorum bir koku var üzerimde diye demekki buymuş
  • Hem pastırma yiyim hem kokmayayım olmaz

Yedin mi kokacaksın

bıçakla çemenini ayıklayabilirsin.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.