Şimdi Ara

MSI CX62 6QD-234XTR Kullanıcı İzlenimleri //Genel Soruları Cevaplama (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
275
Cevap
4
Favori
16.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam ben bu cihazı kullanırken ısınıyordu fakat en küçük bir donma yavaşlama olmuyordu ayrıca ısınınca sürekli turbo açıyordum, sırf turbo için gene msi aldım. kasası asustan kötü ama performans ve garanti servisi çok güzel bir firma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: help21

Yorum2:arkadaşlar pc altında soğutucu var lol oynuyorum 2 oyun fan eski ayar yani ısındıkça çalışma modunda ama pc ISINIYOR yani kimse pc ısınmıyor demesin el yakan tarz vs değil ama kesinlikle rahatsız ediyor! Daha önce Asus almış ve kasa kalitesi kaliteli bir laptoptan kalitesi bu kadar kötü bir plastik parçasına geçince Isınma çok bariz belli oluyor.. alacak olan arkadaşlara tavsiyem bence bu cihazı almayın msi ismine aldandım desem yeridir

Sizin makinada problem olabilir mi hocam? Bende anlattiginiz gibi bir durum bende mevcut degil. Sadece hdd kismi isiniyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Samichlaus

quote:

Yorum2:arkadaşlar pc altında soğutucu var lol oynuyorum 2 oyun fan eski ayar yani ısındıkça çalışma modunda ama pc ISINIYOR yani kimse pc ısınmıyor demesin el yakan tarz vs değil ama kesinlikle rahatsız ediyor! Daha önce Asus almış ve kasa kalitesi kaliteli bir laptoptan kalitesi bu kadar kötü bir plastik parçasına geçince Isınma çok bariz belli oluyor.. alacak olan arkadaşlara tavsiyem bence bu cihazı almayın msi ismine aldandım desem yeridir

Sizin makinada problem olabilir mi hocam? Bende anlattiginiz gibi bir durum bende mevcut degil. Sadece hdd kismi isiniyor.

Yok hocam kasa plastik ondan ısınma hissediliyor çok rahat

• quote:

quote:

quote:

Anladim. Ben isiniyor derken isi normal degerlerin disina cabuk cikiyor pc kendini sogutamiyor gibi dusundum. Hdd in bulundugu lokasyon disinda da elime gelen pek bi sicaklik olmadi gerci. Bu arada ben "laptop koylusu" olarak bu yorumlari yapiyorum

• quote:

quote:

quote:

quote:

Anladim. Ben isiniyor derken isi normal degerlerin disina cabuk cikiyor pc kendini sogutamiyor gibi dusundum. Hdd in bulundugu lokasyon disinda da elime gelen pek bi sicaklik olmadi gerci. Bu arada ben "laptop koylusu" olarak bu yorumlari yapiyorum

yok hocam hdd yerine ssd taktım ona rağmen geliyor ki dediğim gibi kasanın dandik olmasından kaynaklı :D 100 lira fazla olsun ama biraz sağlam yapsalardı inanın dışarda görmüş olsam almazdım bu pc :D şimdi açtım içini o kadar ssd hdd dvdrom değişikliği yaptım uğraşamam yoksa satardım :D
  • Merhabalar, macbook pro 2012 mid kullanıcısıyım. i7 3. nesil işlemci 8gb ram ve 128 ssd mevcut. Yazılımcıyım, işimi fazlasıyla görüyor, lakin ben oyun alışkanlıklarımı bırakamadığım için MSI cx62 alsam mı diye düşünüyorum.

Aldıktan sona ssd takmayı düşünüyorum. Sizce macbook bilgisayarımı satıp msi almalı mıyım ? Tavsiye eder misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: develop3r

Merhabalar, macbook pro 2012 mid kullanıcısıyım. i7 3. nesil işlemci 8gb ram ve 128 ssd mevcut. Yazılımcıyım, işimi fazlasıyla görüyor, lakin ben oyun alışkanlıklarımı bırakamadığım için MSI cx62 alsam mı diye düşünüyorum.

Aldıktan sona ssd takmayı düşünüyorum. Sizce macbook bilgisayarımı satıp msi almalı mıyım ? Tavsiye eder misiniz ?

hayır tavsiye etmem ben almayın ekran kalitesi pek iyi değil kasa kalitesi rezalet ve o yüzden hdd ssd ısınması direk elinizin altında performansı tek iyi
  • kullanan arkadaşlar bir sorum olacak?

benim monitörde yazılar silik gibi sanki ekranda çok ince bir buğu var. parlaklık ayarı en üst seviyede olmasına rağmen yazılar silik gibi gözüküyor... sizde de böyle mi acaba??
  • Merhaba arkadaşlar. Ben de bilgisayarı alalı 1 hafta oldu ancak ses performansı benim için tam bir hayal kırıklığı oldu. Bir çok alt seviye bilgisayardan bile kötü. Driverlar güncel ancak ses çok kalitesiz çıkıyor. neredeyse 0 bas ve seste hiç doygunluk yok. Başka bu sorunu yaşayan var mı ya da çözümü bilen var mı?
  • HunterInTheNight kullanıcısına yanıt
    Realtek HD audio manager uygulamasından sound effects sekmesinden "loudness equalization" kısmını işaretlemenizi tavsiye ederim.
  • Hocam bahsettiğin ayar gürültü azaltma ayarı sanırım. Çünkü dediğin ayarı tam olarak bulamadım.
  • Bilgisayarı 1 haftadır kullanıyorum, oyun modu var mı? Varsa nasıl aktif ediliyor? Ve ekran kartı yükseltilebiliyor mu?

• Zahmet olmazsa biri GTA 5, BF 1 gibi üst düzey günümüz oyunlarındaki orta ayarlardaki FPS'leri söyleyebilir mi? Asus hakkında çok sorun var sanırım 3000 TL bandında bu laptopa yöneleceğim gibi gtx950m'den vazgeçip.
  • Kardeş eğer aciliyetin yoksa GTA 5 i orjinal halinde deneyip fps ve ayar değerlerini iletirim. Ama ben çoğu ayar yüksek olmak kaydı ile gta5 i çok akıcı bir şekilde oynayabiliyorum. BF1 malesef yok bende. Denediğim oyunlar PES2017: EN yüksek ayarlarda çok akıcı, Max Payne 3: en yüksek ayarlar çok akıcı. Yoğunluktan ötürü fazla zaman ayıramıyorum laptoba.

Bu laptop için şurası kesin ki; laptobun kendi sesi çok kalaitesiz, oyun ve filmlerde ekstra hoparlör yada kulaklığa ihtiyacınız var ve SSD mutlaka şart oyuncular için.
  • İnsanlar gerçekten çok garip 1 haftadır laptop arastırıyorum hangi modeli düşünsem o model aşağılanıyor örnek göstermek gerekirse msi cx62 yi aliyim diyorum ve aldıgım tepki o paraya hd laptopmu alınır hangi devirdeyiz neyse asus x550vx desem daha uygun tost makineleri var gibi tepkiler alıyorum cumaya kadar düsünüyorum yani düsünücem illaki benim gibi 3-4 kisi vardır suan normal tabiki insanlar parasının çöp olmasını istemez suanda aklımda bu bilgisayar var gt940mx gtx950m kadar performans vermez doğru ama mavi ekranda performans pek ise yaramaz asus a suan güvenemiyorum forumdan biriyle konustum adam memnun baska biriylede konustum oda memnun para iadesi alabildigi icin ama bu 2 pc arasından hangisini almak daha mantıklı olabilir hala düşünüyorum :) bu arada konuyu hortlatmak istemezdim ama yazma gereksinimi duydum hem kendim için hem başka arkadaşlar icin.

• up
  • Sonthor kullanıcısına yanıt
    Bende aynı durumdayım ama bütçe çok sıkıntılı en fazla 2300e çıkabiliyorum . Şuan Lenovo ideapad 510 15ikb modeli ile bu PC arasında kaldım . Uzun sure kullanmak istiyorum . Genelde nette sörf yapicam . Ama oyun performansı iyi olursa oyuna da baslayabilirim . Bu zamana kadar anca nete girebilen bı PC kullanıyordum. Lenovoyu da piyasaya göre ucuzu buldum.sizce hangisi olmalı ?

http://m.n11.com/lenovo-510-15ikb-80sv00f8tx-i5-7200u-25g-8g-1tb-2g-156-white-P171895455

• quote:

Orijinalden alıntı: mskc

Bende aynı durumdayım ama bütçe çok sıkıntılı en fazla 2300e çıkabiliyorum . Şuan Lenovo ideapad 510 15ikb modeli ile bu PC arasında kaldım . Uzun sure kullanmak istiyorum . Genelde nette sörf yapicam . Ama oyun performansı iyi olursa oyuna da baslayabilirim . Bu zamana kadar anca nete girebilen bı PC kullanıyordum. Lenovoyu da piyasaya göre ucuzu buldum.sizce hangisi olmalı ?

http://m.n11.com/lenovo-510-15ikb-80sv00f8tx-i5-7200u-25g-8g-1tb-2g-156-white-P171895455

Lenovo al kardeşim yazdıklarımı oku çok değil sayfalar kasa kalitesi çok kötü bence lenovo al

• help21 kullanıcısına yanıt
    Cevap verdiğiniz için sağolun . Maddi yetersizlikten dolayı bilgisayar alma işini erteledik.

• quote:

Orijinalden alıntı: mskc

Cevap verdiğiniz için sağolun . Maddi yetersizlikten dolayı bilgisayar alma işini erteledik.

Hayırlısı kardeşim ne demek ..

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.