Şimdi Ara

MSI CX62 6QD-234XTR Kullanıcı İzlenimleri //Genel Soruları Cevaplama (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
275
Cevap
4
Favori
16.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bro bende bu MSI' ı almayı düşünüyorum fakat benim durum farklı günde 12-13 saat lol oynuyorum ayarlar genelde düşük olur tabi performansa göre biraz arttırabilirim fakat laptobu kasa amaçlı kullanıyorum oyun esnasında yani ekranım klavyem mouse her şey önümde ekran sağ köşede kasa gibi duruyor bu durum için tavsiye eder misin sonuçta msi oyun bilgisayarı ? Lol esnasında fps drop olmasın fazla ısınmasın yeterli
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scold

Bro bende bu MSI' ı almayı düşünüyorum fakat benim durum farklı günde 12-13 saat lol oynuyorum ayarlar genelde düşük olur tabi performansa göre biraz arttırabilirim fakat laptobu kasa amaçlı kullanıyorum oyun esnasında yani ekranım klavyem mouse her şey önümde ekran sağ köşede kasa gibi duruyor bu durum için tavsiye eder misin sonuçta msi oyun bilgisayarı ? Lol esnasında fps drop olmasın fazla ısınmasın yeterli

lol içinse gömül gitsin ama dediğim gibi kasa kalitesi çok memnun etmiyor ve özellikle ses çıkışı rezalet ben kulaklıkla oynardım o yüzden bir sorun yaşamadım. senin şartları göz önüne alınca klavye mouse vs o zaman al derim memnun kalırsın.. kafana takılan birşey olursa her zmaan yazabilirsin :D

• help21 kullanıcısına yanıt
    Çok sağol hocam dediğim gibi kulaklığım klavyem mouseum ekranım vs her şey harici laptop sadece kasa görevi görecek kasma sorunu vs yapıyor mu ya da lol yüklüyse bilgisayarda kaç fps veriyor bilgi vermen mümkünm mü acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scold

Çok sağol hocam dediğim gibi kulaklığım klavyem mouseum ekranım vs her şey harici laptop sadece kasa görevi görecek kasma sorunu vs yapıyor mu ya da lol yüklüyse bilgisayarda kaç fps veriyor bilgi vermen mümkünm mü acaba

hocam ben oynarken sıfır kasma yani lolü rahat kaldırıyor ben full ayar yapmıyordum ısınma vs uğraşamam diye ama full ayarda 100 üstündeydi ama hatırlamıyorum ben sabit 60fps yapıyordum lolden yana hiç dert etme full ayarlarda oynarsın
  • Scold S kullanıcısına yanıt
    LoL konusunda hiç bir sıkıntı yaşamazsınız.
  • merhaba, bende bu bilgisayardan aldım. ssd ve ram eklemeyi düşünüyorum. ssd olarak samsung evo 960 m2 mz-v6e250bw model ssd aldım bilgisayara uyumlumudur bu ssd. ram olarak 2133 ve ddr4 olması gerekiyor galiba ama 8gb mı yoksa 16 gb mı tavsiye edersiniz. son olarak 2133 değilde 2400 olan ramler uymaz heralde ama genede sorayım ayrıca hangi marka model ram önerirsiniz kingston hyperx modeli nasıl olur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyi günler arkadaşlar ben bilgisayarı alalı 6 ay olmak üzere. Bilgisardan şimdiye kadar çok memnunum çok oyun oynamadığım için de tam bi performansı hakkında bilgi veremem. Lol ve arada GTA5 oynuyorum o kadar onlarda nadiren. Ancak ilk sayfada arkadaşın yaptırdığı bios ayarını bende yaptım fan için ancak eski haline döndürmek istesem döndürme ihtimalim var mı ve garanti konusu kafama takıldı. PC de herhangi bir sıkıntım yok ama ilerde olursa bu bios yüzünden garanti dışı kalır mı ?
  • Alacağınız SSD pcie ssd ise sıkıntı yaşamazsınız hocam. Ram olarak bende KINGSTON HX421S13IB/8 8GB DDR4 bu modeli düşünüyorum 2x8 olarak. 2400mhz olması konusunda ise herhangi bir bilgim yok hocam teknik servis daha detaylı cevap verebilir size.
  • Karlche K kullanıcısına yanıt
    Bozmadığınız takdirde hayır garanti dışı kalmaz.
  • Bende aranızadayım arkadaşlar. Gerçekten Makine ateş ediyor :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karlche

iyi günler arkadaşlar ben bilgisayarı alalı 6 ay olmak üzere. Bilgisardan şimdiye kadar çok memnunum çok oyun oynamadığım için de tam bi performansı hakkında bilgi veremem. Lol ve arada GTA5 oynuyorum o kadar onlarda nadiren. Ancak ilk sayfada arkadaşın yaptırdığı bios ayarını bende yaptım fan için ancak eski haline döndürmek istesem döndürme ihtimalim var mı ve garanti konusu kafama takıldı. PC de herhangi bir sıkıntım yok ama ilerde olursa bu bios yüzünden garanti dışı kalır mı ?

BIOS'u eski versiyonuna döndürebilirsin ve bu işlem garantiyi bozmaz. Ancak fan ayarları için Dragon Center'ı indirip devirlerini istediğin şekilde ayarlayabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pinkoenk

quote:

iyi günler arkadaşlar ben bilgisayarı alalı 6 ay olmak üzere. Bilgisardan şimdiye kadar çok memnunum çok oyun oynamadığım için de tam bi performansı hakkında bilgi veremem. Lol ve arada GTA5 oynuyorum o kadar onlarda nadiren. Ancak ilk sayfada arkadaşın yaptırdığı bios ayarını bende yaptım fan için ancak eski haline döndürmek istesem döndürme ihtimalim var mı ve garanti konusu kafama takıldı. PC de herhangi bir sıkıntım yok ama ilerde olursa bu bios yüzünden garanti dışı kalır mı ?

BIOS'u eski versiyonuna döndürebilirsin ve bu işlem garantiyi bozmaz. Ancak fan ayarları için Dragon Center'ı indirip devirlerini istediğin şekilde ayarlayabilirsin.

dragon center indirdim ama fan ayarı yok yanlış mı indirdim ???

• quote:

Orijinalden alıntı: help21

quote:

Orijinalden alıntı: pinkoenk

quote:

dragon center indirdim ama fan ayarı yok yanlış mı indirdim ???

öncelikle teşekkür ederim bilgilendirme için. Peki nasıl eski haline döndürebilirim onun hakkında bir bilginiz var mı acaba

• Merhaba arkadaşlar. Yeni bios sürümü yayınlanmış Yükleyenler var mı? Nasıl yükleneceği konusunda yardımcı olabilir misiniz.
  • Samichlaus kullanıcısına yanıt
    Hocam siz update yaptınız mı bios'u.
  • Merhaba pc yi alalı 20 gün oldu sağ hoparlörde sorun var ses parazitli geliyor sorun donanımsal acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HICKIRIKs

Merhaba pc yi alalı 20 gün oldu sağ hoparlörde sorun var ses parazitli geliyor sorun donanımsal acaba?

Ses driver'ını kaldırıp tekrar yüklediyesen ve cızırtı devam ediyorsa, sorun donanım kaynaklıdır. Teknik servise gönderip garanti kapsamında çözebilirsin.
  • hitman000 kullanıcısına yanıt
    Nisan ayında çıkan update i yapmadım hocam
  • JoeChrisMorris kullanıcısına yanıt
    Cevap icin tesekkurler driveri kaldirip yukledim fakat devam ediyor daha oncesinde bir oyun icin direct x11 yuklemistim onunla.alakasi olabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.