Yarbay
13 Temmuz 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 125 (Bu ay: 1)
Gönderileri

Arkadaşlar zyxel vmg3312-b10b modem var hat değerlerini paylaşıyorum sık int kopma sorunu var. Modemi aç kapa ya da yeniden başlat deyince arada düzeliyor bazen düzelmiyor. Turknet sorun müşteri kaynaklı diyor. Modem arızalı mı nasıl anlarım? Ve değerler nasıl

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/e7/62/51/e76251a4ec3d340985ba6d75e5b44454.png&t=0&width=480&text=1

arkadaşlar iptv kullanıyorum.izlediğim maç kanalları maç yayını olsun ya da olmasın girmeye çalışınca sanki hızım çok düşük gibi donma takılma sürekli yükleniyor yazıyor ama gidip vpn kurdum telefona ve vpn açınca açılmayan maç yayını çat diye açılıyor ve donma takılma vs yok!! kullandığım internet türknet acaba modem ayarı vs birşey yapmam mı lazım.vpn ile girdiğim sorunsuz iptvye vpn kapatınca bir anda donma takılma sorunları başlıyor

..
Arkadaşlar ev 4+1 salon gayet büyük 18btu klima olur demişti zamanında servis ve beko marka beko318411 klima aldık. Gel gelelim diyelim dışarı 35 derece klimayı 25 yapıyorum ama bakıyorum oda sıcaklığı 22-21 dereceye düşüyor ama klima hunharca soğutmaya devam ediyor acaba bir özelliği VS mi bozuk yoksa oda ya göre büyük mü geliyor anlamadım. İnanın battaniye üzerine atıyor ailem. Çözüm önerisi ne okur klima mı bozuk yoksa gidip daha küçük btu mu alayım
Asus n53jf sx267v model pc de win7 home premium yüklü 2+2 ram var tek slot 4 gb Kingston ram aldım. Takıyorum çalışıyor gibi yapıyor pc ekran siyah güç ışığı gelip gidiyor hiç açmıyor. Acaba anakart mı ram mı sorun yardımcı olurmusunuz..
aldığım ram> KINGSTON 4GB 1333MHz DDR3 CL9 SODIMM KVR13S9S8/4 NOTEBOOK RAM

Üzerinde >asint 2 gb DDR3 1333 var

< Resime gitmek için tıklayın >
Ttnet arası hattınız eski 35-36 desteklemiyor 16ya indirelim düzelir dediler ama saçmalık acaba bina içi mi gelen kablolarda ezilme VS mı var ne yapabilirim beyler hız düşürmeden kopma sorunu için birde bu hat değerleri kötü mü gerçekten
....
%100 penaltı yine verilmedi sonuca vb geçin artık GS ya takımı geri çeksin ya da MHK istifa edecek bu kadar bariz hatalar üst üste oluyorsa bunu normal kabul edemeyiz. Linnes pozisyonuna penaltı verilmiyor VAR a bakılmıyor Şaka gibi ama artık yönetim gemileri yakmalı belli bizi bile bile indirmeye çalışıyorlar
Arkadaşlar durumu olan herkes karınca kararınca gidip storedan ürün alırsa en güzel tepkimizi ve desteğimizi göstermiş oluruz diye düşünüyorum bugün gidip alabileceğim ne varsa alacam sizlerinde böyle bir reaksiyon vermenizi isterim
Arkadaşlar üyelik iptali sonrası bende kaldı türksat izliyorum ama hd kanallar yok gibi tarama yaptım geldi ama hepsi gelmedi acaba hangi frekans girmeli ve kanal düzeni pc den yapıp Flash ile atma durumu var mı kanallar çok düzensiz
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 7.940
İkinci El Bölümü Mesajları: 164
Konularının görüntülenme sayısı: 221.155 (Bu ay: 1.018)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.792 (Bu hafta: 6)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.