Şimdi Ara

MSI 27' OPTIX MAG271R 165Hz 1ms 2xHDMI DP FHD Freesync Gaming Monitör 1999TL

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
28
Cevap
0
Favori
1.716
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bilgisayar >> MSI 27' OPTIX MAG271R 165Hz 1ms 2xHDMI DP FHD Freesync Gaming Monitör 1999TL
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1073 Mesaj
    TR fiyatlarına göre gayet iyi sayılır. İhtiyacı olan değerlendirebilir.

https://www.itopya.com/msi-27-optix-mag271r-165hz-1ms-2xhdmi-dp-fhd-freesync-gaming-monitor/

• Yarbay
    24938 Mesaj
    Son itopya yorumlarını okumadan girişmeyin derim. Özellikle bu dönemde çok kötü iş yapıyorlar kargolama & gönderme anlamında. Aceleniz yoksa değerlendirilebilir.
    |
    |
    8K çıksa ucuza alsak diyorum
    İlgimi çekmedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    fhd 27' 2000 tl çöp

PSN | Steam | Spotify | TV Time
    AMD Ryzen 7 2700X | MSI X470 Gaming Plus | SAPPHIRE RX 5700 XT NITRO+ | G.SKILL Trident Z RGB 16GB | Intel 660p M.2 512GB SSD | Corsair 400R
    HyperX Cloud II | Logitech G910 | Logitech G900 | EVGA 750GQ 80+ GOLD | ViewSonic VX2758-2KP-MHD 27" 144Hz QHD IPS
    PS4 PRO 1TB | Samsung 50MU7000 | Xiaomi Mi 8 Lite 128GB
  • Yüzbaşı
    771 Mesaj
    keske curved olsaydi
    |
    |

neden ?
    |
    |
    b0Ni kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    FHD?27?2000TL?
    Curve degil ondan uygun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    974 Mesaj
    itopya mı macera yaşamak isteyen alabilir
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    CPU: AMD Ryzen 5 2600 | GPU: MSI RX 5700 MECH GP Edition | RAM: GSKILL 2x8GB Ripjaws V 3000MHz | Anakart: MSI B450-A PRO | SSD: Samsung 860 EVO 250GB | M.2 SSD: James Donkey JD1024 1TB | HDD: Seagate Barracuda 2TB | Kasa: Cooler Master MasterBox MB520 | Monitör: AOC 24" 24G2U | Fare: Logitech G102 Prodigy | Klavye: Everest K-9020 | Kulaklık: SteelSeries Arctis 3 2019 Edition | Pad-1: SteelSeries Qck+ | Pad-2: GamePower RGB100 | Ses Sistemi: Logitech Z506 5+1 | Telefon: iPhone 7 32GB
  • Binbaşı
    1121 Mesaj

Varmı daha uyguna VA panel 1ms 165hz? Sizin bahsettiğiniz 60 hz monitörler sanırım.
    |
    |
    visceroid kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: TiRaNTx

Varmı daha uyguna VA panel 1ms 165hz? Sizin bahsettiğiniz 60 hz monitörler sanırım.

27 - 2K - VA - Curved - 144 Hz. Ben 1699'a almıştım şu an 2100 TL. Siz 1-4ms/144-165 Hz durumlarınıza takılacaksanız eğer; 2000 TL verip 27 FHD ile mutluluklar dilerim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi visceroid -- 16 Mayıs 2020; 10:41:37 >

• Çavuş
    72 Mesaj
    Dün akşam bu monitörü indirimde 1899 tl ye aldım.
    Sistemim amd ryzen 2600 ve Rx 580 8 Gb ile beraber kullanacağım.
    Sizce bu fiyata benim sisteme bu monitör gereksiz olur mu?
    27 inç ve full hd olduğundan dolayı çözünürlük çok gözüme batar mı?
    Daha önce va panel kullanmadım fps oyununda çok mu kötü?
    Cevaplarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

• Binbaşı
    1770 Mesaj
    arkadaşlar siz bu zengin arkadaşlara bakmayın ben 9 aydır 27inc 1080p kullanıyorum hiçbir şeyin battığı yok gayet güzel her şey. alın geniş geniş filminizi izleyin oyununuzu oynayın.
    |
    |

Yakın zaman da 24 inç FHd monitörden 27 inç FHd monitöre geçtim , sorunuzu cevaplayım.
    24 den geçtikten sonra ilk günler 27 yi çok yadırgadım.
    Ekran daki pixellenmeleri görebiliyorsunuz , hani tutup çekme ihtimalim olsa çekicem o derece belirgin oluyor ilk günler.
    Daha sonra göz alışıyor tabi 27 inç FHd ye , yaklaşık 1 aydır kullanıyorum şu anda da pixel aralıklarını görebiliyorum ama eskisi kadar umursamıyorum.
    İmkan varsa 27/2K alınmasını tavsiye ederim şu anda.
    Ancak bu demek değil ki 27 inç FHd çok kötü berbar , Fps oyunları oynayan birisi olarak memnunum gayet te güzel oynuyorum.
    Aktif Cs Go oyuncusu olarak sorunum yok.
    Ama tavsiyem imkanlar dahilinde 27 inç 2K .
    |
    |
    SonGazi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    AMD Ryzen5 3600#MSI X570-A Pro#Sapphire RX570 Pulse Oc 8Gb#Corsair Vengeance LPX 2*8Gb 3000MHz#2*240GB SSD#480Gb M2 SSD#Thermaltake 600W +80 Bronze#MSI MPG Gungnir 100P#Cooler Master Masterliquid Lite 240#Acer G246HLG 24" #Logitech Gaming G602#HyperX Cloud II

• Yarbay
    13043 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: YUHANNAtr

Yakın zaman da 24 inç FHd monitörden 27 inç FHd monitöre geçtim , sorunuzu cevaplayım.
    24 den geçtikten sonra ilk günler 27 yi çok yadırgadım.
    Ekran daki pixellenmeleri görebiliyorsunuz , hani tutup çekme ihtimalim olsa çekicem o derece belirgin oluyor ilk günler.
    Daha sonra göz alışıyor tabi 27 inç FHd ye , yaklaşık 1 aydır kullanıyorum şu anda da pixel aralıklarını görebiliyorum ama eskisi kadar umursamıyorum.
    İmkan varsa 27/2K alınmasını tavsiye ederim şu anda.
    Ancak bu demek değil ki 27 inç FHd çok kötü berbar , Fps oyunları oynayan birisi olarak memnunum gayet te güzel oynuyorum.
    Aktif Cs Go oyuncusu olarak sorunum yok.
    Ama tavsiyem imkanlar dahilinde 27 inç 2K .
    izleme mesafesi önemli . pixellerin belirgin olmadığı uzaklığa çekilmeli.

2k ekran kartı iyise geçilebilir. onun harici içerik youtube ta var sadece.
    2k da fhd içerik iyi olmuyor.upscale yapıldığı için.
    |
    |

• Yüzbaşı
    369 Mesaj
    Uzun süredir 24 inç TN panel kullanıyorum. Geçen cuma incehesap üzerinden AOC 27G2U modelini satın aldım. Ürünüm geldi birkaç saatlik kullanımım oldu üründe ölü piksel olduğundan dolayı değişim talebinde bulundum. Kullanımım sırasında ne piksel sıkıntısı ne de acayip büyükmüş falan dedim. Monitöre yaklaşık 60 cm den bakıyorum ve herhangi bir sıkıntı çekmedim. Millet 27 inçteki FHD'yi öyle bir anlatıyor ki sanki 43 inçte 480p kalitede bir şeye bakıyormuşsunuz gibi. Tabi kişiye göre değişen bir şey söz konusu fakat bence bu kadar abartmaya gerek yok.
    |
    |
    BattleTag: daredeviltr#2852
    Profile: Diablo 3

Trakt.tv ---- MyAnimeList ---- Criticker Listem ---- Imbd Listem
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
bankalar.org
Media Sözlük
192.168.1.1
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,613
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.