Şimdi Ara

MP3 düzenleme (Sanatçı-albüm bilgisi,albüm kapağı ve söz ekleme) RESİMLİ ANLATIM (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
13
Favori
129.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mp3tag diye bir program var bu iş için uygun üstelik fazla yer kaplamıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: thor1080

mp3tag diye bir program var bu iş için uygun üstelik fazla yer kaplamıyor

Tüm platformlar için ortak düzenleme programı iTunes'tur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buda nasıl kullanacağınızı gösteren bir video

http://www.youtube.com/watch?v=4Y48GRiSXsQ
  • quote:

Orijinalden alıntı: NomadCRY

quote:

Orijinalden alıntı: virtualdjcubase

quote:

Orijinalden alıntı: thor1080

Teşekkürler hocam çok işime yarayacak....

ben kendisi ile gorustum resimlere aldanma telefonlar içinmiş :P

Kardeş işlem cep telefonları bölümüne açıldı ve öncelik telefonlar için. Ama sadece telefonlar için değil. Bu işlem mp3 ü direk etkiler yani müzik oynatabilen tüm elektronik cihazlar için geçerlidir. Olayı hala anlayamamışsınız anlaşılan.

vallaha anlamadım ne yalan söyliyim.
    isteğim net olmadanda sözleri çıkarabilmek 2 yıldır bunun peşindeyim :)

• güzel olmuş eline sağlık işimi gördü
  • Teşekkürler
  • NomadCRY kullanıcısına yanıt
    belki konuya biraz uzak ama mp3 le ilgili bir şey sormak istiyorum..
    bilgisayarıma kaydettiğim bir mp3 müzik dosyasını flash bellegime atıp arabada bu flashı dinlemek istediğimde sarkı ismi, album bilgisi ve diğer data bilgileri olmayan dosyaları doğal olarak üzerine yazılmadığı için oto teyp ekranında göremiyorum.
    bu isimleri ben dosyayı açıp özeliklerden ayrıntılar bölününden yazabildiğimi biliyorum ama piyasadaki orjinal müzik dosyalarında bu bilgiler hangi sırayla nerelere yazılıyor.
    mesela ''başlık'', ''alt konu başlığı'', ''albüm'','' sanatçılar'', ''albüm sanatçısı'',diğer sanatçılar'', gibi yerlerde neler yazılması gerekiyor ornek görebileceğim bir yer varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CSKNPMR

belki konuya biraz uzak ama mp3 le ilgili bir şey sormak istiyorum..
    bilgisayarıma kaydettiğim bir mp3 müzik dosyasını flash bellegime atıp arabada bu flashı dinlemek istediğimde sarkı ismi, album bilgisi ve diğer data bilgileri olmayan dosyaları doğal olarak üzerine yazılmadığı için oto teyp ekranında göremiyorum.
    bu isimleri ben dosyayı açıp özeliklerden ayrıntılar bölününden yazabildiğimi biliyorum ama piyasadaki orjinal müzik dosyalarında bu bilgiler hangi sırayla nerelere yazılıyor.
    mesela ''başlık'', ''alt konu başlığı'', ''albüm'','' sanatçılar'', ''albüm sanatçısı'',diğer sanatçılar'', gibi yerlerde neler yazılması gerekiyor ornek görebileceğim bir yer varmı?

Kardeş bu zaten konuda az çok yazıyor da ne yazılmasını bekliyorsun anlamadım. Yani sanatçı kısmına albümü yazacak değiliz. Başlık kısmına şarkının adı, sanatçı kısmına sanatçının adı, albüm sanatçısı kısmına da sanatçının adı, albüm kısmına albümün adı yazılır. Her şey adı üstünde zaten.

• Takip

• arkadaşlar ben mac itunesta mp3 taglarını değiştiremiyorum. aac formatında olan şarkılar değişiyor ama mp3 ler değişmiyor. yardımcı olursanız sevinirim
  • mp3 tag candır.bu arada şarkıma bi göz atın sesimi ve şarkımı beğenirsiniz umarım.albüm tekliflerini değerlendiriyozz :P
    http://www.youtube.com/watch?v=ZozEiqnx8Jk
  • Eyvallah.
  • abi bi klasörün içindeki müziklerin tamamını topluca düzenlememiz mümkün mü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailaksu27

abi bi klasörün içindeki müziklerin tamamını topluca düzenlememiz mümkün mü

Dostum gözünü seveyim konuyu oku. Bahsettiğin şey zaten yazıyor konuda. Tabi ki mümkün zaten konudaki asıl amaç da bu.

• Hocam kullandığınız şarkılar orjinal olarak itunesten vs. mi indirildi?
    Yaptığımızda işlemi gömüyor değil mi ses dosyasına albüm kapağını?
  • quote:

Orijinalden alıntı: WetDream

Hocam kullandığınız şarkılar orjinal olarak itunesten vs. mi indirildi?
    Yaptığımızda işlemi gömüyor değil mi ses dosyasına albüm kapağını?

Hocam şarkılar orijinal olsa neden onlara tek tek bilgi resim ekleyelim? Orijinal olmadığı için o eklemeleri yapıyoruz ve o yüzden bu konuyu açtım zaten. Gerçi şu an Spotify üyeliğim var korsan müzik elimden geldiğince dinlememeye çalışıyorum ama dediğim gibi orijinal şarkılarda zaten her şey yerinde oluyor bu işleme gerek kalmıyor ki.

Evet her şeyi gömüyor şarkıya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NomadCRY -- 30 Mart 2015; 0:29:48 >
  • Google de aradım ve sonuca her zaman ki gibi DH de ulaştım, teşekkürler dostum bilgi ve açıklamaların için...
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeNNiSeR

Google de aradım ve sonuca her zaman ki gibi DH de ulaştım, teşekkürler dostum bilgi ve açıklamaların için...

Rica ederim dostum.
  • Çok işime yaradı teşekkür ederim dostum.
  • diosfer kullanıcısına yanıt
    Rica ederim ne mutlu bana.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.