Şimdi Ara

MP3 düzenleme (Sanatçı-albüm bilgisi,albüm kapağı ve söz ekleme) RESİMLİ ANLATIM (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
13
Favori
129.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • peki ya bir şarkıda 2 şarkıcı var ise bu şarkıyı 2 şarkıcının albümünde de nasıl göstericez
  • quote:

Orijinalden alıntı: NomadCRY

Şimdi Windows ile düzenlemeye geçelim.

[size=3]
    BÖLÜM 2: Windows ile MP3 Düzenleme

Windows şarkılara albüm kapağı eklemenize izin vermiyor.Öte yandan şarkıları düzenlemek iTunes'a göre daha hızlı gerçekleşiyor.Ama albüm kapağı eklemek için zaten iTunes'u kullanacağınızdan dolayı iTunes yine galip geliyor.Vw Windows'un bir hatası da bazı şarkıları düzenlemenize izin vermiyor.Şimdi anlatıma geçelim.

Yapacağımız şey çok kolay.Sadece şarkıları seçmek.Şarkıları seçtiğimizde alt kısma inip Diğer Ayrıntıları Göster diyeceğiz.

MP3 düzenleme (Sanatçı-albüm bilgisi,albüm kapağı ve söz ekleme) RESİMLİ ANLATIM

Daha sonra yine aynı kısımda Şarkıcı,albüm,tarz gibi bölümlerin çıktığını göreceksiniz.

MP3 düzenleme (Sanatçı-albüm bilgisi,albüm kapağı ve söz ekleme) RESİMLİ ANLATIM

Bizim yapacağımız şey çok basit.Benim SS'de yaptığım gibi Diğer Sanatçılar ve Albüm kısmına gerekli bilgileri girmek.Burada önemli olan Albüm Sanatçısı kısmını doldurmamak.Bilgileri girdikten sonra Enter'a veya Sağ en alttaki Kaydet'e tıklayın.

İşte bu kadar.

---------------------------------
    - Windows ile nadir de olsa bazı şarkıları düzenleyemezsiniz.Ya da bazı bilgileri değiştiremezsiniz.

Yapmak istediğim tek şey bi parçanın özelliklerine şarkıcının adını eklemek. Ama özelliklerine gelip tıkladığımda yazmama izin vermiyor. Diğer ayrıntıları göster seçeneğinden halletmeyi denedim , adını yazdıktan sonra bana verdiği hata : Error 0x8007000D: The data is invalid. İsterseniz ekran görüntüsü de verebilirim. Program kullanmadan bu işi yapabilecekmiyim ?

• KARDEŞİM ALLAH RAZI OLSUN VERDİĞİN BİLGİ ÇOK İYİYDİ İNDİRDİĞİM MÜZİKLERE SÖZDE KOYABİLİYORUM ARTIK EYW
  • hocam bunlara hiç gerek yok windows media player hepsini hallediyor hemde daha kolay (bence) şöyle yapıyorsunuz windows media player açıp kitaplık bölümüne geliyor ve güncellemek istegiğiniz albüm veya şarkı için sağ tıklıyor sonra açılan bölümden "albüm bilgisini bul" tıklıyoruz sonra doğru şarkı veya albümü seçiyoruz hepsi güncelleniyor. Ama ben bunu bir kaç ay önce yapıyordum şuan sayfa açılmıyor nedeni sanırım windows media player11 kullanmam olabilir. siz bir deneyin çalışır mu ?
  • Teşekkürler.
  • Valla hos bilgiler eline agzina saglik...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu yukarı çıkabilir.
  • Hem konuyu uplamış olayım hemde sana teşekkür edeyim. Tüm müzikleri ayarlamayı başardım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blue Dragon Ready

Hem konuyu uplamış olayım hemde sana teşekkür edeyim. Tüm müzikleri ayarlamayı başardım

Rica ederim siz de sağolun.
  • telefondan anlamıyorum
    yeğenim 5800xm hediye etti
    uygulamalar
    yazılım sürümü cihaz güncelleştirmesine girdim

YAZILIM SÜRÜMÜ : V 52.0.007
    Tür: RM - 356
    yazıyor

REAL PLAYER YÜKLÜ şu anda
    mp4 videoları nasıl izleyebilirimacaba ?

sandisk ultra klas 10 8gb kart aldım epey video yüklemem gerekiyor .. ama videoları açamadımm:((((
    yardım lütfenn.. şimdiden teşekkürlerr
  • Benim Albüm kapağım , Sanatçılarım , Albümlerim hazır sadece Türleri ayarlayacağım toplu halde yapmam için ne yapmam gerekir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • konu çok faydalı benim gibi arşiv meraklıları için öncelikle teşekkürler,

fakat albüm kapağı için tek tek her albüme kapak resmi aramak biraz gözümde büyüyor,

bu işlemi internet üzerinden bulan program olması gerek bence, en azından android telefonumda vardı ama çok sağlıklı çalıştığı söylenemez.
  • teşekkürler hocam
  • ben sözleri çıkarmayı basraamadım ama teşkkrü ediyorum ekler için kendisine
  • quote:

Orijinalden alıntı: virtualdjcubase

ben sözleri çıkarmayı basraamadım ama teşkkrü ediyorum ekler için kendisine

PM inize bakın. Siz işlemi yanlış anlamissiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: NomadCRY

quote:

ben sözleri çıkarmayı basraamadım ama teşkkrü ediyorum ekler için kendisine

PM inize bakın. Siz işlemi yanlış anlamissiniz.

pm gönderdim hocam size
  • Teşekkürler hocam çok işime yarayacak....
  • net olmadan sozlerin cıkmasınıoı saglayana 100usd paypal verilir
    gerekirse txt ler tarafımca kayd edilir.tek istek net olmadan da sozelr cıksın mediapleyer PC windwos 7
  • quote:

Orijinalden alıntı: thor1080

Teşekkürler hocam çok işime yarayacak....

ben kendisi ile gorustum resimlere aldanma telefonlar içinmiş :P
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: thor1080

Teşekkürler hocam çok işime yarayacak....

ben kendisi ile gorustum resimlere aldanma telefonlar içinmiş :P

Kardeş işlem cep telefonları bölümüne açıldı ve öncelik telefonlar için. Ama sadece telefonlar için değil. Bu işlem mp3 ü direk etkiler yani müzik oynatabilen tüm elektronik cihazlar için geçerlidir. Olayı hala anlayamamışsınız anlaşılan.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.