Şimdi Ara

MP3 düzenleme (Sanatçı-albüm bilgisi,albüm kapağı ve söz ekleme) RESİMLİ ANLATIM (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
13
Favori
129.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SIRLI

Güzel hoş ama çok zahmetli iş. Anlatım için teşekkürler NomadCRY hocam...

Eger album olarak indirirseniz hic zahmetli bir is degil aslinda. Ama tek tek olan sarkilarda biraz uzun surebilir. ama deger herseye ragmen. Bilgisayarimda 4000e yakin sarki var hepsi duzenli ve degdi sonuna kadar.
  • teşekkürler
  • İtunes bu işi gerçekten başarıyla yapıyor.
  • Arkadaşım bu güzel paylaşımın için sağol benim sana bir sorum olacak itunes ile mesela 4-5 albümü düzelttik ben bunları nasıl pc me atacam kaydet vs bulamadım cahilim biraz kusura bakma
  • Anlatım için tşkler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurnet2000

Arkadaşım bu güzel paylaşımın için sağol benim sana bir sorum olacak itunes ile mesela 4-5 albümü düzelttik ben bunları nasıl pc me atacam kaydet vs bulamadım cahilim biraz kusura bakma

iTunes da şarkıyı düzenledikten sonra kaydetmeye gerek yok. Kendisi zatem değişiklik yaptığınızda kaydetmiş oluyor.
  • Yukarı diyelim.
  • mp3tag programınıda bir deneyin.
    Şuana Kadar hiçbir sorun çıkmadı hızlı ve kullanışlı.
  • Arkadaşlar albümleri düzenliyordum bütün sanatçılar bitti nerdeyse albüm resmi sanatçı isimleri felan düzenliyordum. Taki rammstein diskografisine gelene kadar Itunes de bilgiler işlenmiş olarak gözüküyor ama başka hiçbiryerde gözükmüyor bilgiler.Neden yapıyor acaba bunu diğerlerinde takır takır düzeltti çokda güzel oldu
  • Sağolasın dostum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1907FerKa -- 17 Ocak 2012; 21:27:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Volkanbaba

Arkadaşlar albümleri düzenliyordum bütün sanatçılar bitti nerdeyse albüm resmi sanatçı isimleri felan düzenliyordum. Taki rammstein diskografisine gelene kadar Itunes de bilgiler işlenmiş olarak gözüküyor ama başka hiçbiryerde gözükmüyor bilgiler.Neden yapıyor acaba bunu diğerlerinde takır takır düzeltti çokda güzel oldu

Şarkılar da düzenlenme kilidi olabilir.Şarkıları silin farklı bir yerden tekrar indirin.
  • verdiginiz bilgiler için teşekkürler ek bilgi olarak aimpin müzik editörünü tavisiye ederim hem güzel bir player hemde editörü ile bir çok müzik düzenlemelerini artı fotograf eklemelerini 2 tıkla yapabiliyorsunuz.
    aimp.
  • Albüm Sanatçısı satırını neden doldurmuyorsunuz Hocam ?
  • itunesta düzenlemeleri yaptım ama yaptığım düzenlemeler bilgisayarıma kaydolmadı.
    yani düzenlemeden önceki isimleri duruyor hala,yardımcı olabilir misiniz?
  • Çok saol :D Müzikleri genelde satın almak yerine indirdiğim için müziklerin çoğuna boş boş bakıyordum sayende resim ekleyebileceğim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: iMonster

Albüm Sanatçısı satırını neden doldurmuyorsunuz Hocam ?

Sanatçı kısmını doldurmanız yeterlidir. İkisini birden doldurursanız telefonda iki albüm birden gözükür.

quote:

Orijinalden alıntı: lamipek

itunesta düzenlemeleri yaptım ama yaptığım düzenlemeler bilgisayarıma kaydolmadı.
    yani düzenlemeden önceki isimleri duruyor hala,yardımcı olabilir misiniz?

Eğer düzenlemeleri iPod/iPhone bağlıyken o cihazdaki şarkılar üstünde yaparsanız kaydolmaz. Herhangi bir cihaz bağlı değilken düzenlemeleri yapın. Ayrıca şarkı adları önemli değildir. Önemli olan Başlık'tır.

quote:

Orijinalden alıntı: Altın Orda

Çok saol :D Müzikleri genelde satın almak yerine indirdiğim için müziklerin çoğuna boş boş bakıyordum sayende resim ekleyebileceğim :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NomadCRY -- 29 Haziran 2012; 23:42:53 >

• Eline sağlık çok güzel olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gibson SG

Eline sağlık çok güzel olmuş

Rica ederim.
  • Emeğine sağlık. Ben TagScanner kullanıyorum. Her şey çok rahat ve elinin altında.
  • saol
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.