Şimdi Ara

Mount & Blade II: Bannerlord (2022) [ANA KONU] (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.062
Cevap
89
Favori
261.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Artık çok büyük değişiklikler yapmaları lazım. 2017'ye kadar uzattılarsa eğer Warband'ın üzerine ek paket gibi gelmemeli, karakter yapımının detaylı olması ya da tavernaya mini dama oyunu eklemekle kurtaramazlar. T-72 adlı arkadaşın söylediği gibi oyunun sıradanlaşmaması lazım , özellikle Warband haritasını ısıtıp önümüze koyarlarsa 7 yıl boyunca siz ne yaptınız diye sorarlar adama. Çok fazla yan görev , kendini tekrar etmeyen görevler olmalı "şuna mektup yolla" , "5 asker topla" , "3 katır çal" gibi kusturan görevler olmamalı. 2017'ye kadar beklenir neticede yapabilecek bir şeyimiz yok , geç olsun ama efsane oyun getirsinler karşımıza.

Oyunu 2005'ten beri oynuyorum,sadece bir şehir olduğu zamanları biliyorum.Bannerlord çıktığında aradan 12 yıl geçmiş olacak yani 2005 yılında doğan bir bebek 12 yaşında oluyor , 2005 yılında 28 yaşında olan biri 40 yaşında oluyor.12 yıl boyunca geldikleri nokta kesinlikle tatmin edici değil.M&B (Warband değil) The Last Days diye bir yüzüklerin efendisi modu vardı , yani 3-5 kişi toplanıp böyle efsane bir mod çıkartmışlardı ki düşünün Warband bile yoktu o zaman. Bunun gibi bir sürü efsane modlar var detaylı olan. Demem o ki artık maddi sıkıntı diye bir bahaneleri yok Warband'dan ve eklentilerinden güzel para kazandılar. Devasa bir oyun çıkartmaları tozu dumana katmaları lazım yoksa gg wp Talewords.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The VIII -- 6 Haziran 2016; 11:22:50 >

• Crytek'e artık geçiş yapmaları lazım(ben de tam bilmiyorum sanırım Crytek idi)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çıkmasın. Bağımlılık yapıyor.
  • sıkıldık, gidip warband ad 1257 modunu indirip oynayayım bari
  • Bi çıkamadı gitti. Ne güzel giderdi şu yaz aylarında heyt be..
  • Çok erken tanıttılar oyunu. Oyuncuları çok beklettiler. Umarım pahalıya mal olmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 120₺ yi ayırdım M&B için. Legend Edition felan çıksa ne güzel olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celaleddin Rooney -- 8 Haziran 2016; 0:42:23 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ne çıkmaz oyunmuş arkadaş ... iliğimizi kuruttular beklemekten :)
  • Nedense M&B serisinde singledan çok hep multiden keyif aldım nedense bundada efsanevi warband kadar güzel bir mp yaparlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ramazan'ın da gelmesi ile Warband macerasına tekrardan başladım, şu yenisi çıksa da onu oynasak. Gerçi şu savaş animasyonları ve kendi adamlarımın beni sıkıştırması sorununu kaldırsınlar o bile yeter.
  • Warbandı aktif olarak hangi modlarla oynuyorsunuz? Veya online oynayanlar nasıl oynuyor. Bir yardım ederseniz katılmak isterim.
  • bu oyun çıkana kadar of kings and men ve for honor çıkar. Tamam çok benzemiyorlar ama ortaçağ temalı fps/tps savaş oyunları ve ilk çıkan oyuna kafa göz dalacağım. Diyeceğim o ki MB2 geciktiği hergün oyuncu kaybeder. Yavaştan alıyorlar ve rakipleri güçlü geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meskalamdug

bu oyun çıkana kadar of kings and men ve for honor çıkar. Tamam çok benzemiyorlar ama ortaçağ temalı fps/tps savaş oyunları ve ilk çıkan oyuna kafa göz dalacağım. Diyeceğim o ki MB2 geciktiği hergün oyuncu kaybeder. Yavaştan alıyorlar ve rakipleri güçlü geliyor.

Bu aralar Gloria Victis adında bir oyun çıkıyor incelemeleri bekliyorum.

http://store.steampowered.com/app/327070
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayva

quote:

Orijinalden alıntı: Meskalamdug

bu oyun çıkana kadar of kings and men ve for honor çıkar. Tamam çok benzemiyorlar ama ortaçağ temalı fps/tps savaş oyunları ve ilk çıkan oyuna kafa göz dalacağım. Diyeceğim o ki MB2 geciktiği hergün oyuncu kaybeder. Yavaştan alıyorlar ve rakipleri güçlü geliyor.

Bu aralar Gloria Victis adında bir oyun çıkıyor incelemeleri bekliyorum.

http://store.steampowered.com/app/327070

aynen bu da güzele benziyor, takibe aldım

• Gloria Victis oyununu satın aldım ve 1 saat denedikten sonra geri iade ettim.

Dövüş sistemi, okçuluk falan, gördüğüm kadarıyla Warband oyununun dahi yanına yaklaşamaz. Grafikler bir acayip zaten, ultra falan seçsemde çamur gibi göründüler gözüme, unity oyun motoru ile yapılmış. Oynadığım kadarıyla kesinlikle olmamış, koşarak uzaklaştım.
  • Ben bu videoyu yeni gördüm. Görünen köy kılavuz istemez, süper bir oyun yolda. Gelişmeler çok iyi gözüküyor. Sanırım Warband'dan sonra bir efsane daha geliyor. Harika bir sandbox olacak gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aerospace -- 11 Haziran 2016; 10:54:35 >

• Aerospace kullanıcısına yanıt
    Videoyu yeni izledim, bu videoyla aslında bütün bakış açım değişti. Grafiklere olan bakış açım ilk konuyu okuduğumdaki düşüncelerime göre muazzam derecede değişti. Ayrıca karakter yaratma fonksiyonu çok iyi olmuş ki daha da geliştirileceğini varsayarsak kimsenin karakteri birbiriyle aynı olmayacak galiba. Tek isteğim saldırı - savunma animasyonları da güzel bir şey olsun ve oynanış daha da güzelleşsin, ayrıca vuruş hissiyatını da güzel yansıtırlarsa; o zamanların silah ağırlıklarına göre ciddi bir savaş animasyonu olursa gayet güzel olacak.
  • Berbat oyun bence çağ dışı herşeyi

• yakın dövüş hala aynı ve berbat bunca sene bunu mu bekledik yani o kadar zaman geçti kayda değer bir gelişim göremedim

makyajlı warband resmen.

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.