Şimdi Ara

Mount & Blade II: Bannerlord (2022) [ANA KONU] (27. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.062
Cevap
89
Favori
261.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şöyle bir uzun oynanış videosu var. Makyajlı warband ancak keyifle oynanacak gibi duruyor. Bir noktadan sonra warband çok monoton geliyordu burda da aynı sorun olacak gibi duruyor. Sağlam modlar gelirse ömrü uzun olabilir.

• Çıkarın şu oyunu laaaaaaaaayn!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Warbandı baya sevmiştim.Multiplayer falan baya zevkliydi.Hikaye modunda ise belli bir yerden sıkıyordu.Hep aynı olaylar npclerin aynı şekil konuşmaları baya baymıştı beni.Bu oyundan beklentim diyalogların daha fazla olması.

• Seneye çıksın artık çok uzadı.
    Beta işine girmezler umarım... Öyle olursa anca 2017 sonunda biter oyun, tam sürüm 2018 falan olur ona da bekle bekle ömür yetmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ustanak

Seneye çıksın artık çok uzadı.
    Beta işine girmezler umarım... Öyle olursa anca 2017 sonunda biter oyun, tam sürüm 2018 falan olur ona da bekle bekle ömür yetmez.

Öyle bir şey olsa zaten oyun ellerinde kalır giderim of king men veya for honor alırım

• Oyunda kuşatmayı geliştirmeleri çok yerinde olmuş neticede tek kule ya da merdivene yığılan yüzlerce asker çok can sıkıcı ve saçma oluyordu grafikler de düzelmiş fakat asıl sorun şu ki beş yıldır beklettiğiniz bir kitle var ve bu kitle beledikçe beklenti de artacak kardeşim 2017nin oyunalrıyla yarışacaksınız iki şehir detaylandırma ve kaplamayla bitmez bu iş genel olarak hoşuma gitti videolar ama vuruşları savaşları kılıç hamlelerini düzeltmezlerse çok şikayet alırlar ki ben de memnun kalmam sen beş yıl bekle sonra warbandın modlusu gibi bir şey çıksın olmaz öyle şey ayrıca gemi de eklenebilirdi mesela tama çok şey istiyo gibi gözüküyoruz da 2012 de duyurup da 2017de çıkartmak nedir madem bekletiyosunuz o zaman hakkını verin
  • Her bildirim geldiğinde bir umut giriyorum, yine hüsran.
  • Bu kadar bekledik bence aynı oyunun 2 farklı versiyonu olmalı birisi düşük özellikli pcler için 2GB ramle düzgün oynanabilecek. Önerilen: 3GB olacak.
    Bir diğeri ise 8 GB önerilen ile yüksek grafiklerde olmalıdır.
  • bu oyun çıkmaz
  • Mount & Blade II: Bannerlord Gamescom 2016 Siege Defence Gameplay
  • yarın bikaç yeni video ve haber gelecekmiş bakalım inş release tarihini verirler.
  • Yarın da çıkış tarihi açıklanmazsa konuyu takipten çıkartıyorum.
  • Ya çıkartın şu oyunu ya okadar bekleyiniz fazla bir yenilik yok hala da bekletiyorlar

• Son videoyu izledimde öncekilere göre gayet gelişme kaydetmişler. Söylediğimiz gibi bağırma çağırma sesleri değişmiş.

Oynanışta bana biraz skyrimi hatırlattı yürüme atlama zıplama falan. Kale kuşatmaları ve savunması da güzel olmuş çabuk sıkmaz yapabileceğimiz çok şey var herkes merdivenin başına geçip kılıç sallamıyor artık. Bide şu diplomasi modundaki gibi özellikler gelirse tadından yenmez. (ki bence gelmiştir)

Sonuç olarak iyi duruyor dlc gibi değil. Uzun süre oynatır kendini bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: DeviL's

Mount & Blade II: Bannerlord Gamescom 2016 Siege Defence Gameplay

Oldukca iyi duruyor :) Çıksın artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Das Boot

Yarın da çıkış tarihi açıklanmazsa konuyu takipten çıkartıyorum.

+1. Açıklanırsa veya açıklanmazsa yinede alıntı yapar mısın hocam
  • OkanDRDYK kullanıcısına yanıt
    yaparım
  • Hadi abi artık ilk orjinal oyunumu alıyım ben de.
  • İnternette dolanan bilgilere göre bu sene çıkmayacakmış.
  • OkanDRDYK kullanıcısına yanıt
    Adamlar çoktan açıkladı zaten bunu. Bu seneye oyun yetişmeyecek ama 2017'nin ilk çeyreğine yetiştireceğiz dediler. Fakat bu sene için beta yada steam erken erişim kesinlikle olacak, sadece tarih belli değil.
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.