Şimdi Ara

Mount & Blade II: Bannerlord (2022) [ANA KONU] (24. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.062
Cevap
89
Favori
261.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de bekliyorum çıkmasını,umarım yakında çıkar.

• Bu mesaja eklenen görseller:

Mount & Blade II: Bannerlord (2022) [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Taleworlds forumunda biri şöyle bi link koymuş:

http://www.dualshockers.com/2016/03/24/sandbox-rpg-mount-blade-warband-coming-to-ps4-and-xbox-one-this-spring/

eğer haber doğruysa daha çok bekleriz bannerlordu biz hata olur bence pc dışı platformlara bulaşmak. oyunu uzun süre oynanabilir kılan zaten modları diye düşünüyorum ben mod olmayacak olsaydı Bannerlordu da satın almazdım ben. konsolum olsa hayatta satınalmazdım yani

• Sahiden kaç sene oldu hala bekliyoruz. Sonu duke nukem forever gibi olmasın da. 10 yıldan fazla bekledik, sonunda ortaya koydukları şey küfürden beterdi.
  • Temmuz, Ağustos'tan önce çıkmaz zaten bu. Belki 2016'da bile çıkmaz. Ne bilgi var ortada ne bir şey. Çok erken duyurdular hataları buydu ama yayınladıkları bloglar bu kadar az olmamalıydı o kadar sene içinde. Oyuncuyu soğutursan(ki ben daha çıkmış mı çıkmamış mı düşünmem bile) oyuncu kaybedersin bu kadar basit. İnsanlar senelerce bihaber oyunu beklemez, ilgi azalır ister istemez.
  • Hoşuma gitti videolar sadece şu animasyonları biraz iyileştirseler oyun tam olacak.Bir de şu şehir içini de kuşatmalarda kullanırlar umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fautzin -- 4 Mayıs 2016; 14:26:21 >
  • 2016 son çeyrek yada 2017 ilk çeyrekte çıkar oyun. Net olarak tarih vermeselerde açıklamalara göre böyle.
  • Ben mesajımı bırakayım da 2017 de çıkacağından bile şüphelerim var.

• Mayısta çıkar umuduyla para biriktirdim, şuan 240₺ oldu. Artık sabrım kalmadı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar sanırım Temmuz da çıkacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-B8EB3E99F -- 9 Mayıs 2016; 11:08:21 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2016 dedik ,ocak oldu,şubat oldu,mart nisan mayıs hala yok.... :(
  • Vikipedi'de çıkış tarihi için bugün yazıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oynanışta gelişme yoksa bi anlamı kalmaz.
  • Konu sahibi başlığı değiştirip: Çıkmadı değil; "Çıkamadı" yazsın.
  • rezil oldu şirket ya böyle amatörlük olmaz 10 yıl sonrası için bile olsa net bir tarih ver olsun bitsin
  • ------------------------------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dumprep -- 7 Mayıs 2020; 21:57:45 >
  • Ben oyunda adamakıllı bir değişiklik göremedim. Grafikleri düzeltmişler, şehirleri detaylandırmışlar o kadar. Hiç bir risk almamış oyunu yapan firma. Oyunun dinamikleri olduğu gibi duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: T-72

Ben oyunda adamakıllı bir değişiklik göremedim. Grafikleri düzeltmişler, şehirleri detaylandırmışlar o kadar. Hiç bir risk almamış oyunu yapan firma. Oyunun dinamikleri olduğu gibi duruyor.

Aslında bakarsan önceki oyunu detaylandırıp biraz daha bir şeyler ekleselerdi benim için tamamdı bu oyun, grafikler pek önemli değil sonuçta piksel piksel yada 2 boyutlu değil, çok iyi olmasa da yeterliydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maggese

quote:

Orijinalden alıntı: T-72

Ben oyunda adamakıllı bir değişiklik göremedim. Grafikleri düzeltmişler, şehirleri detaylandırmışlar o kadar. Hiç bir risk almamış oyunu yapan firma. Oyunun dinamikleri olduğu gibi duruyor.

Aslında bakarsan önceki oyunu detaylandırıp biraz daha bir şeyler ekleselerdi benim için tamamdı bu oyun, grafikler pek önemli değil sonuçta piksel piksel yada 2 boyutlu değil, çok iyi olmasa da yeterliydi.

Aynen katılıyorum. Tabi şu ana kadar pek bi şey göremedik oyundan fakat bazı şeylerin kesinlikle değişmesi lazım. Özellikle oyunun ortalarından sonra çok tekdüze olmaya başlıyordu.
  • oyun 2017 başlarında çıkıcakmış arkadaşlar kaynak ise "https://www.youtube.com/watch?v=z62ATiVdH9A" bir bekleyen olarak üzüldüm ama artık çıkış tarihini biliyorum
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.