Şimdi Ara

MOTOROLA Moto G - ANA KONU - (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.888
Cevap
131
Favori
729.804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Twinkie35

quote:

Orijinalden alıntı: swordmaster33

bende dün aldım cihazı kap ve ekran filmi bulamdım şimdilik alırken üstünde olan plastik ile idare ediyorum :) bence gayet iyi bir cihaz inşallah pişman etmez :)

Üzerinde bulunan ekran koruyucu gayet yeterli gelir sadece Motorola yazan yeri silgi ile şilin geçer ve tertemiz bir ekran koruyucunuz olmuş olur

Telefonda daha deneyemedim bilen biri varsa aciklrsa sevinirim

İnternet kullanacaginiz zaman telefon sadece bir hat üzerinden mi internet veriyor?

Yani hem aveada hem vodafone da intenet paketin var diyelim o zaman ikisini de acip kullanmasına izin verebiliyor musun? Bir tanesinin seçilmesi mi gerekiyor

bende öyle yaptım :) ama bulabilirsem yine de güzel bir ekran koruyucu ve gerekli :) ayrıca beyaz kapak istiyorum cok yakışıyor telefona :)

• Sabrina arkadasimin da aldigi gelbial.com dan aldigim cihaz bugun ulasti.731 tl ye aldim.telefon ile bizzat gorustugum Atalay bey gercekten cok ilgili.bu yuzden keyifli bir alis veris oldu.ayrica cihaz cok kisa surede kargolandi.en ufak endiseniz olmasin guvenle alisveris yapabilirsiniz.incelemek isteyenler icinhttp://www.gelbial.com/asp/product/13140/MOTOROLA-MOTO-G-16GB-SIYAH-Distributor-Garantilidir-

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu cihazda otomatik sebeke secimi yok .2g yada 3g olarak manuel seciliyor.durum sizdede ayni midir arkadaslar?

• Bu arada su ilk sarj in 16 saat yapilmasiyla ilgili fikri olan var mi?

• çok güzel bir telefon ses kalitesi olsun ekran canlılığı olsun tek kötü tarafı ise kamerası ama bu fiyata alınabilecek en iyi telefon oyun performansı on numara Asphalt 8 Real Racing 3 gibi oyunları kasmadan takılmadan oynayabilirsiniz. GM Discovery yanına bile yaklaşamaz malzeme kalitesi olsun teknik özellikler olsun GM Discovery nin tek iyi olduğu taraf kamera herkese tavsiye ederim
  • motomurat kullanıcısına yanıt
    quote:

Orijinalden alıntı: motomurat

Sabrina arkadasimin da aldigi gelbial.com dan aldigim cihaz bugun ulasti.731 tl ye aldim.telefon ile bizzat gorustugum Atalay bey gercekten cok ilgili.bu yuzden keyifli bir alis veris oldu.ayrica cihaz cok kisa surede kargolandi.en ufak endiseniz olmasin guvenle alisveris yapabilirsiniz.incelemek isteyenler icinhttp://www.gelbial.com/asp/product/13140/MOTOROLA-MOTO-G-16GB-SIYAH-Distributor-Garantilidir-

Hayırlı olsun hocam, iyi günlerde kullanın. Telefon 3G'nin çekmediği yerde otomatik 2G'ye geçiyor. 2G seçtiğimizde sürekli 2G.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sabrina_ -- 24 Şubat 2014; 20:39:42 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Twinkie35

quote:

bende dün aldım cihazı kap ve ekran filmi bulamdım şimdilik alırken üstünde olan plastik ile idare ediyorum :) bence gayet iyi bir cihaz inşallah pişman etmez :)

Üzerinde bulunan ekran koruyucu gayet yeterli gelir sadece Motorola yazan yeri silgi ile şilin geçer ve tertemiz bir ekran koruyucunuz olmuş olur

Telefonda daha deneyemedim bilen biri varsa aciklrsa sevinirim

İnternet kullanacaginiz zaman telefon sadece bir hat üzerinden mi internet veriyor?

Yani hem aveada hem vodafone da intenet paketin var diyelim o zaman ikisini de acip kullanmasına izin verebiliyor musun? Bir tanesinin seçilmesi mi gerekiyor

bende öyle yaptım :) ama bulabilirsem yine de güzel bir ekran koruyucu ve gerekli :) ayrıca beyaz kapak istiyorum cok yakışıyor telefona :)

stormtrooper gibi

• motomurat kullanıcısına yanıt
    Telefon geldiğinde %50 şarjla geliyor.Telefonun şarj aleti düşük voltajda şarj ettiği için uzun sürüyor fakat bu iyi bişey pilin ömrünü uzatıyor.Yani 16 saat değilde ben ilk şarjı ben 0 dan 100 olduğu zaman 30 dk sonra çektim şarjdan.3 saat felan sürmüştü ilk şarj.Bir problem yok yani .

2g 3g moduna gelirsek manuel evet.Çokta sorun değil yani 3g istiyorsan 2 tıkla aç kapat.
  • arkadaşlar bende bu cihazı almayı düşünüyorum. çift sim kart kullanma durumum olduğu için. çift sim kart ile kullanan arkadaşlara bir kaç sorum olacak.
    1) sim1 den konuşurken sim2 den çağrı geldiğinde siz bu çağrıyı telefonda görebiliyor musunuz? görüyorsanız çağrıyı cevaplayabiliyor musunuz?
    2) sim1 den konuşurken sim2 den çağrı geldiğinde karşı tarafa meşgul tonumu çalıyor yoksa aradığınız kişiye ulaşılamıyor mu diyor?
    3) 1. ve 2. soruya istinaden hatları bir birine yönlendirirseniz (meşgulken ya da ulaşılmadığı zaman diye) ne oluyor? :)
    4) sim1 den (data hattı olarak kullanılan hat varsayalım) veri indirirken sim2 den çağrı geldiğinde çağrıyı kabul edebiliyor musunuz? kabul ettiniz diyelim sim1 de ki indirme işlemi iptal mi oluyor yoksa devam mı ediyor?
    5) sim1 bağlantı türü 3G veya 2G, sim2 bağlantı türü 2G veya 3G diye ayrı ayrı seçilebiliyor mu? (şöyle söyleyim; ben şirket hattımı yani sim2 yi sürekli 2G de bırakmak istiyorum. fakat şahsi hattımı internete bağlanacağım zaman 3G ile diğer zamanlarda ise 2G ile kullanmak istiyorum. böyle bir olanak var mı? manyak mısın diyebilirsiniz amacım pil ömrünü biraz daha uzatmak)
    6) çift hat kullanımında pil performansı nasıl?
    7) birde bu site (http://www.gelbial.com/asp/product/13140/MOTOROLA-MOTO-G-16GB-SIYAH-Distributor-Garantilidir-) güvenilir midir? arkadaşlar buradan aldıklarını söylemişler bende buradan almayı düşünüyorum tavsiye eder misiniz?

evet biraz fazla oldu biliyorum şimdiden cevaplayanlara teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newcherry -- 25 Şubat 2014; 17:53:29 >

• İlk 6 soru için tecrubem olmadi ama gelbial dan gönül rahatligi ile alisveris yapabilirsin.

• newcherry N kullanıcısına yanıt
    Her 2 veride aynı anda açık kalamıyor, discovery de de böyleydi. Yani istedigin bir hattın internetini kullanıp istedigin zamanda degistirebilirsin

• gelbial.com'dan siparişimi az önce verdim. cihaz gelince yorumlarımı buradan yazacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ralp88

gelbial.com'dan siparişimi az önce verdim. cihaz gelince yorumlarımı buradan yazacağım

Hayirli olsun güle güle kullan

• quote:

Orijinalden alıntı: newcherry

arkadaşlar bende bu cihazı almayı düşünüyorum. çift sim kart kullanma durumum olduğu için. çift sim kart ile kullanan arkadaşlara bir kaç sorum olacak.
    1) sim1 den konuşurken sim2 den çağrı geldiğinde siz bu çağrıyı telefonda görebiliyor musunuz? görüyorsanız çağrıyı cevaplayabiliyor musunuz?
    2) sim1 den konuşurken sim2 den çağrı geldiğinde karşı tarafa meşgul tonumu çalıyor yoksa aradığınız kişiye ulaşılamıyor mu diyor?
    3) 1. ve 2. soruya istinaden hatları bir birine yönlendirirseniz (meşgulken ya da ulaşılmadığı zaman diye) ne oluyor? :)
    4) sim1 den (data hattı olarak kullanılan hat varsayalım) veri indirirken sim2 den çağrı geldiğinde çağrıyı kabul edebiliyor musunuz? kabul ettiniz diyelim sim1 de ki indirme işlemi iptal mi oluyor yoksa devam mı ediyor?
    5) sim1 bağlantı türü 3G veya 2G, sim2 bağlantı türü 2G veya 3G diye ayrı ayrı seçilebiliyor mu? (şöyle söyleyim; ben şirket hattımı yani sim2 yi sürekli 2G de bırakmak istiyorum. fakat şahsi hattımı internete bağlanacağım zaman 3G ile diğer zamanlarda ise 2G ile kullanmak istiyorum. böyle bir olanak var mı? manyak mısın diyebilirsiniz amacım pil ömrünü biraz daha uzatmak)
    6) çift hat kullanımında pil performansı nasıl?
    7) birde bu site (http://www.gelbial.com/asp/product/13140/MOTOROLA-MOTO-G-16GB-SIYAH-Distributor-Garantilidir-) güvenilir midir? arkadaşlar buradan aldıklarını söylemişler bende buradan almayı düşünüyorum tavsiye eder misiniz?

evet biraz fazla oldu biliyorum şimdiden cevaplayanlara teşekkürler.

bir sorum daha olacak OTG çalışıyor fakat MHL çalışmıyor sanırım değil mi? yani microsub yi HDMI a dönüştüren kablo ile TVyr bağladığımızda görüntüyü TVye aktaramıyoruz. sanırım sadece chromecast ile görüntü aktarımı yapılabiliyormuş? hiç deneyeniniz oldu mu ya da buna bir çözüm arayan?

• quote:

gelbial.com'dan siparişimi az önce verdim. cihaz gelince yorumlarımı buradan yazacağım

siparişin gelince yazarmısın bende gelbial.comdan sipariş vermeyi düşündümde siteye güvenemedim internette pek bi bilgi yok site hakkında
  • quote:

Orijinalden alıntı: skywalker06

quote:

siparişin gelince yazarmısın bende gelbial.comdan sipariş vermeyi düşündümde siteye güvenemedim internette pek bi bilgi yok site hakkında

Siparişi dün akşam 10 civarı vermiştim. Sabah kargoya vermişler. Ürün elime geçince tekrar burdan yazarım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: skywalker06

quote:

Siparişi dün akşam 10 civarı vermiştim. Sabah kargoya vermişler. Ürün elime geçince tekrar burdan yazarım

gelince yazarsan çok makbule geçer sağolasın

• Moto G kullanıcıları, telefonun aksesuarları yavaş yavaş gelmeye başlamış.

Kliksa'da arka kapaklar 29,90-TL

http://www.kliksa.com/arama/moto-g-kapak/#!Ara:moto%20g%20kapak/Sayfa:1/Kategori6850:7104/

Ereyon'da 27,90-TL

http://www.ereyon.com.tr/urun/moto-g-arka-kapak.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ybbalcik -- 27 Şubat 2014; 0:07:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: newcherry
    bir sorum daha olacak OTG çalışıyor fakat MHL çalışmıyor sanırım değil mi? yani microsub yi HDMI a dönüştüren kablo ile TVyr bağladığımızda görüntüyü TVye aktaramıyoruz. sanırım sadece chromecast ile görüntü aktarımı yapılabiliyormuş? hiç deneyeniniz oldu mu ya da buna bir çözüm arayan?

Ben Skifta ile video falan aktarıp izledim, sorun yok. Verimli kullanan olur mu bilmiyorum ama bana geçici bir heves gibi geldi. Normalde telefon Smart tv'lerdeki bu zımbırtıyı donanım olarak destekliyor yani Miracast bağlantısı mümkün ama Bu bağlantı kurulduğunda wifi'nin kesilmesi gerekiyormuş, Motorola yazılımsal olarak kaldırıp sorunu kökünden çözmüş. Neyse, diyeceğim o ki custom rom'larda bu özellik olabilir gibi geliyor bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 27 Şubat 2014; 0:36:45 >

• Bildirim led ışığı var mı cevapsız çağrılarda?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Graindor -- 27 Şubat 2014; 0:54:11 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.