Şimdi Ara

MOTOROLA Moto G - ANA KONU - (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.888
Cevap
131
Favori
729.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ybbalcik

Moto G kullanıcıları, telefonun aksesuarları yavaş yavaş gelmeye başlamış.

Kliksa'da arka kapaklar 29,90-TL

http://www.kliksa.com/arama/moto-g-kapak/#!Ara:moto%20g%20kapak/Sayfa:1/Kategori6850:7104/

Ereyon'da 27,90-TL

http://www.ereyon.com.tr/urun/moto-g-arka-kapak.aspx

Moto G Grip Shell bekliyordum normal kapak getirmişler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Graindor

Bildirim led ışığı var mı cevapsız çağrılarda?

evet var ama tek renk.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robinson Crusoe

quote:

Orijinalden alıntı: newcherry
    bir sorum daha olacak OTG çalışıyor fakat MHL çalışmıyor sanırım değil mi? yani microsub yi HDMI a dönüştüren kablo ile TVyr bağladığımızda görüntüyü TVye aktaramıyoruz. sanırım sadece chromecast ile görüntü aktarımı yapılabiliyormuş? hiç deneyeniniz oldu mu ya da buna bir çözüm arayan?

Ben Skifta ile video falan aktarıp izledim, sorun yok. Verimli kullanan olur mu bilmiyorum ama bana geçici bir heves gibi geldi. Normalde telefon Smart tv'lerdeki bu zımbırtıyı donanım olarak destekliyor yani Miracast bağlantısı mümkün ama Bu bağlantı kurulduğunda wifi'nin kesilmesi gerekiyormuş, Motorola yazılımsal olarak kaldırıp sorunu kökünden çözmüş. Neyse, diyeceğim o ki custom rom'larda bu özellik olabilir gibi geliyor bana.

cevap için teşekkür ederim sizin dediğiniz program sanırım dlna ile aynı ağdaki cihazlar arası media paylaşımı sağlıyor. ben bir kaç yerde baktım mhl özelliği olmadığını yazıyordu o yüzden sordum. benim tv biraz eski ilk çıkan lcdlerden o yüzden sadece kablo ile görüntü aktarabiliyorum. birde ses sistemininde cd okuyucusu bozuldu o yüzden film izleyebilmek için telefondan tvye görüntü aktarıyordum. olmadı ses sistemini yaptırıcaz :D

• bir de burası ana konu değil mi? başka bir yerde mi devam ediyor yoksa konu? burada hiç cihazla ilgili birşey paylaşılmıyor günde 1-2 mesaj anca yazılıyor.
  • newcherry N kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz gibi dlna ile aktarıyor. Ben de hiç kullanmayacağım bir özellik olduğu halde bir denemek istedim. Direk bağlantı olmayınca hırs yaptım. Araştıra araştıra bu bilgilere ulaştım Üzerinde gelen 4.3'ü hiç kullanmadığım için onda menüler nasıldı bilmiyorum ama zaten 4.4'te casting diye bir menü var pasif halde.

Burası ana konu ama bildiğiniz gibi Motorola'ya karşı önyargı var ülkemizde, alan fazla olmuyor. Biz alanlar da gayet stabil-sorunsuz çalışan cihaz için soru sorma gereği duymuyoruz. Hani arada övmek için yazılır da sürekli pohpohlanmaz ki
  • Robinson Crusoe kullanıcısına yanıt
    evet haklısınızda yukarda çift sim kart kullanımı ile merak ettiğim bir kaç soru sordum sadece bir arkadaş cevap verdi oda sadece bir soruma. açıkçası ben çift hatlı olmasından dolayı tercih ediyorum bu cihazı tabi fiyatta önemli bir avantaj fakat yurtdışı fiyatını malum. general mobile discovery, huawai gibi cihazlara bakarken bu cihazın çift hatlı olduğunu görünce almak istedim fakat dediğim gibi çift hat olayı biraz kafama takılıyor. samsung win var onda mesela çift hat olayı süper. fiyatları da bir birine yakın. ben şuanda samsung galaxy s2 kullanıyorum eski telefonum ve çok memnunum değiştirirsem sadece çift hat olayı için değiştirmiş olacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robinson Crusoe

Burası ana konu ama bildiğiniz gibi Motorola'ya karşı önyargı var ülkemizde, alan fazla olmuyor. Biz alanlar da gayet stabil-sorunsuz çalışan cihaz için soru sorma gereği duymuyoruz. Hani arada övmek için yazılır da sürekli pohpohlanmaz ki

+1

Ürün gayet stabil . Android 4.4 almış.Kaliteli bir ürün.Samsung ile kıyaslarken sadece çift sim yönünü değil de telefonu komple kıyaslamalısın bence.(ekran-pil-işlemci-gpu-gelecek-kamera vs )

Robinson Crusoe arkadaşın dediği gibi Motorola nın fazla kullanıcısı yok ülkemizde.Ben kılıf ve ekran koruyucu sormak için bir dünya dükkana girdim telefonun adını bilen yok.Fakat bu moto g ile yavaş yavaş artacaktır.

Forumda biz bu konuyu açtık ki konu üzerine tartışalım.Çünkü kullanıcı sayımız az.

Bu arada aksesuar çeşitliliğide artıyor yavaş yavaş.Kılıf ve erkan koruyucu alacaklar aşağıdaki linke bakabilirler.

http://www.gittigidiyor.com/arama/?k=motorola+moto+g

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T.A.T.U -- 28 Şubat 2014; 10:54:37 >

• T.A.T.U kullanıcısına yanıt
    dediklerinize katılıyorum. önerdiğiniz komple kıyaslamayı yaptım zaten (bu cihazın çift hatlı olduğunu bilmiyordum daha sonradan fark ettim). tabi ki motorola bu konuların hemen hepsinde ağır basıyor tek sıkıntı kamera gibi duruyor oda benim için çok ön planda değil açıkçası. daha henüz inceleme fırsatım olmadı ürünü işlerin yoğunluğundan dolayı. çift sim den bahsetmemin nedeni, telefonumdan aslında memnunum fakat çift telefon taşımak istemediğim için yeni bir telefon alma ihtiyacı duyduğumu belirtmekti. burada arkadaşların aldığı siteden almayı düşünüyorum tabi önce telefonumun satılması lazım.
  • orjinal flip cover kapaklar da gelmiş :)
    ama fiyat biraz tuzlu mu ne ?
    http://www.ereyon.com.tr/urun/moto-g-flip-cover-kilif.aspx#Reviews
  • bildirim iışı var hemde beyaz çok da şıkduruyor :)
  • Su grip shell den getirecekler mi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: skywalker06

quote:

Orijinalden alıntı: ralp88

quote:

Orijinalden alıntı: skywalker06

quote:

Orijinalden alıntı: ralp88

gelbial.com'dan siparişimi az önce verdim. cihaz gelince yorumlarımı buradan yazacağım

siparişin gelince yazarmısın bende gelbial.comdan sipariş vermeyi düşündümde siteye güvenemedim internette pek bi bilgi yok site hakkında

Siparişi dün akşam 10 civarı vermiştim. Sabah kargoya vermişler. Ürün elime geçince tekrar burdan yazarım

gelince yazarsan çok makbule geçer sağolasın

Cihaz bugün elime geçti. 25 inde akşam 10 da sipariş vermiştim, 27 sinde elime ulaştı. (Zonguldakta oturuyorum) Adıma düzenlenmiş faturamda kargoyla birlikte geldi. Sormak istediğiniz soru varsa sorabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: swordmaster33

orjinal flip cover kapaklar da gelmiş :)

hayır fiyat normal. amerika'da motorola'nın kendi sitesinde arka kapaklar 15$(yaklaşık 30tl), flip coverlar 30$(yaklaşık 60tl). yani daha ucuz olduğu bile söylenebilir.

• video incelemede wifi sıkıntılı diyorlar, çekim problemleri varmış bir de mesela ustten elle kapatınca wifi kopmaya başlıyor, wifi yorumları yaparmsınız
  • ralp88 R kullanıcısına yanıt
    firma sorunsuz gönderdiyse bir sorum yok cihazı teknosada inceleme fırsatı bulmuştum çok hoşuma gitti en kısa sürede bende alacam hayırlı olsun
  • Ayarlar/ekran/Ekrani yayimla bu ne
    ise yariyor?yoksa dlna mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi motomurat -- 28 Şubat 2014; 1:23:25 >
  • http://bimeks.com.tr/urun/139209/motorola-moto-g.aspx#specs bimeks 758tlye satıyor bu h.sonuna özel haberiniz olsun bu arada bimeks alışverin belli bi kısmı peşin gerisini hediye çeki olarak taksitli satış yapabiliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: unpop

video incelemede wifi sıkıntılı diyorlar, çekim problemleri varmış bir de mesela ustten elle kapatınca wifi kopmaya başlıyor, wifi yorumları yaparmsınız

wifi gayet iy içekiyir hatta bir çok telefonun çekmediği mesafeden ağı bulabiliyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak144

quote:

Orijinalden alıntı: swordmaster33

orjinal flip cover kapaklar da gelmiş :)

hayır fiyat normal. amerika'da motorola'nın kendi sitesinde arka kapaklar 15$(yaklaşık 30tl), flip coverlar 30$(yaklaşık 60tl). yani daha ucuz olduğu bile söylenebilir.

evet bende yeni fark ettim pahalı değilmiş hatta ingilterede daha da pahalı imiş

• sarı olan modelini satan yer varmı arkadaşlar çok hoş duruyor
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.