Yüzbaşı
20 Temmuz 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 98 (Bu ay: 1)
Gönderileri
vodafone.com.tr'den Red Başvurusu yaptığınızda vodafone size mobil destek aracını gönderip adresinizde başvuru işlemlerini halledip sim kartınızı veriyor.

Süreç yine aynı bayilerdeki gibi işliyor, başvuru alındıktan sonra 2-4 gün içinde geçişiniz sağlanıyor.

Vodafone RED Pass Tarifeleri

Vodafone Pass İletişim hangi uygulamada geçerli ? ( Tüm Red Pass Tarifelerine ücretsiz)
WhatsApp - Facebook Messenger - Vodafone Call+

Vodafone Pass Müzik hangi uygulamada geçerli ? ( Tüm Red Pass Tarifelerine ücretsiz)
Spotify - Karnaval - Power App - Fenomen

Vodafone Pass Sosyal ( Red 15 - Red 20'de ucretsiz - Diğer Redler için ayda 12 lira)
Facebook - Twitter - Instagram

Vodafone Pass Video ( Red 10 ve Red 15 için 2 ay, Red 20 için 12 ay deneme. Diğer Redler 12 liraya alabilir.)
YouTube ve İzlesene

Vodafone Esnaf Paketleri

Normalde vergi numaranız olması gerekiyor, ancak müşteriler yardımcı oluyorlar
Arkadaşlar merhaba,

5 yıldır Lenovo Ideapad Y550 kullanıyorum. Artık güncel bir model almak istiyorum. Kafamda yine Lenovo'nun Y5070 Gaming modeli var. Şuan Almanya'dayım. Burdaki fiyatlar Türkiye'ye göre baya uygun.

Alacağım bilgisayarın özellikleri şu şekilde.

Ekran: 15,6 İnç (39,62 cm), matt
Çözünürlük: 1920 x 1080 Pixel (Full-HD), 16:9-Format
İşlemci: Intel® Core™ i7-4720HQ (2,6 GHz, 6 MB 3rd Level Cache) mit Intel® Turbo Boost bis zu 3,6 GHz
Ekran kartı: Nvidia® GeForce® GTX 960M (2 GB GDDR5 VRAM)
Ram: 8 GB DDR3 (1600 MHz)
HDD: 1 TB SSHD (5.400 U/min, 8 GB Flash-Speicher)
Lan: Intel 3160 WLAN 802.11 a/c, Bluetooth 4.0
Giriş: Touchpad
kart okuyucu: 4in1-Kartenleser (SD/MMC/SDXC/SDHC)
Bağlantı: HDMI, 2 x USB 3.0, 1 x USB 2.0, Audio-Out, Mic-In
İşletim sistemi: FreeDOS
Ölçüler(B x T x H) / Ağırlık: 387 x 263,4 x 23,9 mm / 2,4 kg
Batarya: 4 Zellen-Akku
Özellikler: JBL-Soundsystem, HD-Webcam, Arka aydınlatmalı klavye

Fiyat olarak şuanda 815 Euro alabiliyorum. Sizce değer mi ? Görüşlerinizi bildirirseniz sevinirim.
Herkese iyi geceler,

Almanya'da öğrenciyim ve öğrenci evinde kalıyorum. Ev arkadaşlarım Noel Bayramı nedeniyle 2 haftalığına evlerine gittiler ve sağolsunlar kaloriferi de kapatmışlar. Şuanda da ev çok soğuk, özellikle gece yorgan da fayda etmiyor. Eve sıcak su geliyor ancak kaloriferlerin hiç biri çalışmıyor. Bu kaloriferi tekrar nasıl devreye sokabilirim ? Tesisat da şu şekilde. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Tesisatın arkası

Tesisatın arkasında altta bulunan top

Şurdaki düğmeyi 0'a getirince yukarıdaki kırmızı şey duruyor.

Hemen yanda da 4 dairenin ne vanası olduğunu bilmiyorum ancak benim vanayı ayrı olarak çektim.

AKK 50 olmasına rağmen 28 gb'da hızım 3 mb/bit düşürüldü. Müşteri hizmetlerini aramadan önce hep 12228 kbps / 956 kbps hat alıyordum. Müşteri hizmetlerine durumu anlattım, 50 gb ama henüz 28 olmasına rağmen düşürüldü diye. Ordan kendi çapınca bilgisayarınızda virüs, ıvır zıvır olabilir dedikten sonra birkaç işlem yaptı ve hızım 8192 kbps / 956 kbps oldu. Ama hız testi yaptığımda yine 3 mb En sonunda arıza kaydı aldı, görüşmeyi sonlandırdı. Bunları arasak ayrı bir dert aramasak ayrı bir dert. Aradığıma pişman ettiler Ondan sonra Tahsin abi bize fiberden bahsediyor
Arkadaşlar evde Net6 kullanıyorum ancak her ay 7-8-9 gb oluyor :) En son gelen fatura 54 TL. Eskiden ADSL Tarifelerinde Net12 vardı. Şimdi sadece YALIN ADSL'de var. Ancak TTNET Online İşlemlerden Net12 görünüyor, tutar 38 TL Şeklinde. Ben Online işlemler üzerinden geçsem bu tarifeye normal Paketim Net12 mi olucak yoksa YALIN ADSL Net12 mi olucak ? Çünkü evde telefon kullanılıyor. Eğer geçipte YALIN ADSL olursa telefon kullanılamıcak. Bilgisi olan arkadaşım varsa paylaşırsa çok sevinirim.
Arkadaşlar V3.40(AXD.3) 12/29/2009 güncellemeli Zyxel P-660HW-T1 v2 modemim var zyxelin sitesinden firmware kontrolü baktığımda 3.40(APR.5)C0 güncellemesi çıkmış indirip *.bin dosyasını modemden yükleye bastığımda 10 saniye sonra modem kendini resetleyip başa dönüyor kontrol ettiğimde güncellememiş oluyor. Problem nerde ? Yardım ederseniz sevinirim.
Char satılmıştır.
Charlar satılmıştır. Teşekkürler :)
Hakkında
Meslek: Öğretmen Adayı
İlgi Alanları: Teknoloji
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 37 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 6 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.419
İkinci El Bölümü Mesajları: 54
Konularının görüntülenme sayısı: 55.940 (Bu ay: 309)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 506 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.