Şimdi Ara

MOTOROLA Moto G - ANA KONU - (120. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.888
Cevap
131
Favori
729.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teli geri gönderip para iadesi alin ve bir daha o siteyi kullanmayan :))) sanirim arizali geri dönüşüm ürünlerini satiyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hangi site den almistiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Joker80

Hangi site den almistiniz

kliksa'dan almıştım hocam

aslında brightstar etiketinde falan sıkıntı yoktu neden böyle oldu anlamadım.

@srkngncy

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Nibbler -- 30 Nisan 2014; 17:10:25 >
  • ilk şarjı nasil dolduriyim yeni bitti kapandı taktim 1 saatte %28 dolmus normal mi . %100 olunca cekeyimmi yoksa 12 saat felan dursunmu şarjda
  • srkngncy S kullanıcısına yanıt
    Sana da hayirli olsun kardes.gule gule kullan.

• Onu iyi demedin bende ordan etmistim iyi mi. Gelince iyce bi bakam

• tarsuslu1923 T kullanıcısına yanıt
    Telefonun şarj aletinin amperi çok düşük. 0,5A veriyor. Pil ömrü uzun olsun diye yaptıklarını düşünüyoruz. %100 şarj olması 3-4 saat arasını buluyo. Şarj olduğunda çekebilirsin çünkü %100 şarj olduğunda enerjiyi kesiyo. Bu arada motorola 1,5A kadar şarj aleti kullanabilirsiniz diyor. Üstünüde kullanırsanız cihaz 1,5A den fazla çekmeyeceği için sıkıntı olmaz diyo. Hatta geçen mobil ekranlı bir şarj aleti ile test ettim bu durumu. Şarj aletinin çıkışı 2.1A ama telefona bağladığımda ekranda 1.1-1.2A arası çıkış verdi.
  • http://m.ebay.com/itm/191131475772?txnId=975470186009 linkteki üründen aldım. Gayet kaliteli bir ürün. Rengi dark blue.

[simage]http://imgur.com/kM0zNzK
    http://imgur.com/S55L0WV[/simage]

Rengi istediğim gibi değil. Arzu edene alış fiyatına veriririm. Iki tane de ekran koruyucu almıştım. Birini de veririm.

• çok teşekkürler birde güncelle dedi google cromu güncelledim onla ibrlikte kamera galeri harita felan büssürü şey güncellendi hepsi indirilenlere geldi neden boyle oldu
  • Sizce garantiye götürsem ilgilenirler mi? Zaten İzmir'deyim. Teleservice'in şubesi var sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GhilleintheMist

Sizce garantiye götürsem ilgilenirler mi? Zaten İzmir'deyim. Teleservice'in şubesi var sanırım.

Hayirdir hocam sorun ne?

• tarsuslu1923 T kullanıcısına yanıt
    Bu güncellemeler kullanıcı beklentileri doğrultusundaki geliştirmeleri ve kullanıcıların geri bildirimleri sonucu fark edilen minor, major hatalırın giderilmesini içeriyo. Kısa ya da uzun aralıklarla hemen hemen tüm kullandığın yazılımların zaman içerisinde güncellemeleri çıkıyo. Sorun yok yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hukuksever

quote:

Sizce garantiye götürsem ilgilenirler mi? Zaten İzmir'deyim. Teleservice'in şubesi var sanırım.

Hayirdir hocam sorun ne?

hocam telefonda ölü pixel çıkmıştı. yolladım kliksa'ya. yeni ürün yolladılar. -brightstar etiketini ben açtım yırtık vs değildi- şimdi de telefon sadece bilgisayardan şarj oluyor. orijinal adaptörle olmuyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hukuksever

quote:

Hayirdir hocam sorun ne?

hocam telefonda ölü pixel çıkmıştı. yolladım kliksa'ya. yeni ürün yolladılar. -brightstar etiketini ben açtım yırtık vs değildi- şimdi de telefon sadece bilgisayardan şarj oluyor. orijinal adaptörle olmuyor.

Hadi ya. hocam izmirdeki teleservice e verin bence acar acmaz bu sorunla geldgnide belirtin yenisini isteyin derim.

• Hocam bence hiç uğraşma kliksaya iade et. Durumu anlatan bir mesaj/mail yolla. Sıfır telefon almışsın ne işi var serviste.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -the-

quote:

Orijinalden alıntı: hasandagi68

slm hocam ace 2 konusunda gormustum senı sen telefonu sattın galıba bende kısmetse bu hafta ıcınde satıp moto g almaya karar verdım sence bu fıyat aralıgında baska bır telefona bakmalımıyım ıstedıgımsey saglamlık ve performans cunku ace 2 1 senede elımde dagıldı cercevesı soyuldu ayrıca guncelleme ıle tel pert oldu sen daha ıyı bılıyorsundur.hersene telefona verecek paramız yok. alınca 2 3 sene gotursun ıstıyorum.

Hocam forumda kullanipta memnun olmayan yok desem abartmis olmam

Cihazin bana gore eksi yonu yok

Kasasi biraz kalinmis bana saglamlik lazim kagit gibi telefonu napiyim al ince telefonu sonra kilif al oldu sana moto g klainlikta cihaz

Hafiza karti takilamiyor diye elestiren arkadaslar oldu 16 gb fazlasiyla yeterli 50 gb drive alani 2 sene hediye yetmezmi bence fazla bile.

Kasa saglamlik ekran kalitesi dersen hepsi fazlasiyla var.

Marka ovmeyi sevmem sonucta elektronik sans isidir ama f.p olarak kiyaslarsam bence fazlasiyla hak ediyor.

Servis olarakta gayet duyarlilar.Sonuc olarak ben uzin sure kullanmayi dusunuyorum insallah sorun olmazsa.

Canli incele hizina serigiline bak icine sinerse bence al kullan.

Sanal tuşlar alt boşlukta olsaydı çok güzel olurdu.bana gore tek kotu yani bu.

• Sanal tuşlar 4.4.3 ile küçülür mü veya root mu yapmamiz gerekiyor.bilen veya yapan varmi acaba.

• quote:

Orijinalden alıntı: ***eshquia***

arkadaşlar bende aranıza katıldım... mediamrkt da magaza fiyatı 700/9 taksit ;)

hemen kapak siparişi verdim ebay den

hocam link verebilir misiniz?

bunlar arka kapaktan ziyade ekstra takılan koruyucu kapaklara benziyor ses açma kapama tuşuna bakınca. eğer gerçek arka kapaklarsa ben de sipariş vermeyi düşünüyorum.

• arkadaslar en ıyı fıyat garantısı olayını duyunca 3 . kez bımekse gıttım klıksada goldda ve bazı ınternet sıtelerınde telefon 700 tl gırın bakın dedım .bımeks calısanları ınternet sıtesı olmaz bızımgıbı kurumsal bır fırma olması gerek dedıler bende teknosanın ınternet sıtesınde 749 tl bıde oraya bakın dedım teknosa kurumsal bır fırma dedım onlar teshır urunu satıyordur sıteye bakmamıza bıle gerek yok dedıler . ve bana gdm yı al daha ucuz daha ıyı dıye satmaya calıstılar kendımı dılencı gıbı hıssettım ak.daha da bımekse gıtmem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasandagi68

arkadaslar en ıyı fıyat garantısı olayını duyunca 3 . kez bımekse gıttım klıksada goldda ve bazı ınternet sıtelerınde telefon 700 tl gırın bakın dedım .bımeks calısanları ınternet sıtesı olmaz bızımgıbı kurumsal bır fırma olması gerek dedıler bende teknosanın ınternet sıtesınde 749 tl bıde oraya bakın dedım teknosa kurumsal bır fırma dedım onlar teshır urunu satıyordur sıteye bakmamıza bıle gerek yok dedıler . ve bana gdm yı al daha ucuz daha ıyı dıye satmaya calıstılar kendımı dılencı gıbı hıssettım ak.daha da bımekse gıtmem.

Ben bundan 1 ay once teknosadan ve magazasindan hemde hicte teshir meshir urunu olmadan 749 a aldim...

• 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.