C

Yarbay
13 Mart 2002
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 77 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhabalar,

Krtiterler;

Mümkünse 2005 model altı olmaması,
Hatchback olması (Bayan kullanacak)
Benzin, dizel, lpg fark etmez hepsi artık aşağı yukarı aynı maliyete denk geliyor.
Otomatik, düz farketmez.
Ağır kaza ve yüksek hasar kaydı olmaması. Boya vs.. takıntımız yok.
Chery ve benzeri çin malı araçlardan düşünmüyoruz.
İstanbul içi olacak.

Not: Aranızda yada tanıdığınızda aradığımız kriterlerde araç satan var ise yardımcı olmasını rica ediyorum. Araç ustaya/servise gösterilip alınacaktır. Ekspertiz bedeli elbette bize ait ama sahibinin belirttiği kusurların dışında büyük kusurlar çıkar ise ekspertizi araç sahibi öder.

Teşekkürler,
Merhaba,

Arkadaşlar eskiden laptoplara driver desteği verilmezdi. Bizde desktop için çıkan driver ların modlanmış hallerini bulup kurardık. Bildiğiniz üzere Amd artık 4xxx serisine desteğini kesti. Bu seri için güncel driver ları modlayıp paylaşan bir site var mı? Google dan araştırdım ama dişe dokunu bir şey bulamadım?

Birde amacım %35 performans artışı falan değil, bazı oyunlarda oluşan hataların yeni driver lar ile önüne geçilmesinden faydalanmak istiyorum.

Teşekkürler,
Merhaba,
Arkadaşlar, 20m ye tüplü dalışlar yapıyoruz. Elimde pentax k-x + 18-55 + 50mm f1.7 ekipmanım var. Su altında fotoğraf çekmek istiyorum ama pentax kx için profösyonel bir housing kiti bulamadım. Bu konuda tecrübesi olanlar, aşağıdaki ürünü önerirler mi acaba?

http://www.ebay.com/itm/Waterproof-Underwater-Housing-Case-Dry-Bag-for-Pentax-Kx-Kr-Km-K7-K5-K20D-K110D-/120944343053?pt=US_Camera_Underwater_Housings&hash=item1c28d8380d#ht_4553wt_1163

Teşekkürler,
Arkadaşlar anakartım x16 olarak değil x4 olarak çalışıyo. Sizce problem nedir bi fikri olan var mı? F11 bios u yüklü

Selamlar,
Tnt şifresi giricem ama biss menüsünde tnt yok nasıl yapıcam? Bilen varsa yazarsa sevinirim.
Merhaba,
Anakartın desteklediği en yüksek watt TDP 95w. Phenom II lerin hangisi bu anakarta uyar. Ecs nin sitesinden bakıyorum amd nin sitesinin linkini vermiş. Ordan anakartımın özelliklerine göre filtreleme yapınca phenom II lerin hepsini kaldırıyo. Yeni bir anakart ve ddr3 ram istemiyorum. Hali hazır sistemimle sadece phenom II x4 ile devam etmek istiyorum. Bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.
Merhaba,
Arkadaşlar bugün birşey dikkatimi çekti. Cpu-z programıyla işlemciyi incelerken birden ekran kartımın 4x olarak çalıştığını farkettim. Bu sorun birtek bendemi var yoksa herkestemi böyle?

Merhaba,
Ne yaptıysam fan hızına müdahale edemiyorum. Rivatuner 2.11 i denedim kartı tanıdı ama fan hızını değiştirdiğimde hiçbir fark olmuyo. Ati tool ve Ati tray tool kartı hiç tanımıyo. Son olarakta CCC den yeni profil oluşturup denedim sonuç gene aynı. Fan sabit 2000-2100rpm arası dönüyo. Bu kartı kullanıpta fan hızına müdahale edebilen oldumu acaba? 8.9 driver ını kullanıyorum. Acaba bu kartın fan hızı sabit ve değiştirilmiyo mu?
Kullanıcıların yorumlarını bekliyorum...
Merhaba,
Arkadaşlar işlemcimin standart çalışma voltajı 1.376v olarak gözüküyo. 3200mhz de ancak 1.500v da stabil çalışıyo. Bu voltaj bu işlemciye zarar verir mi?
Merhaba arkadaşlar,
Bu grubu keşfedeli 2 hafta kadar oluyo. Eminim forumda bu grubu dinlemiş arkadaşlar vardır. Benim amacım grup hakkında bilgi almak ve dinlememiş olanlarında birşekilde gruptan haberdar olmasını sağlamak.
Benim için 1. sırayı paylaşan müzik türleri hard rock ve blues dur. Artık bilindiği üzere bu tarzda iyi müzik yapan gruplar çok az kaldı ve kimsede cesaret edip hardrock albüm yapamıyo. Bu gençler hakketten çok kaliteli bir iş çıkarmışlar ve Türkiye gibi bir ülkede rocker olupta 1 tane hard rock albüm alıp dinlememiş sürüyle insan varken tatminkar kalitede 80 ler hard rock tadında albüm yapmışlar. Bence herkes ön yargısız olarak şöyle 1-2 gün dinlesin derim. Bu arada bu grubun konser, bar programları gibi olaylarından haberi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

Not: Arama yaptım böyle bir konu bulamadım. Daha önce açıldıysa taşa tutmayın
Hakkında
Meslek: İmalat, Planlama
İlgi Alanları: Müzik, Bilgisayar donanımları, İnternet Vs...
Forum İmzası:
PSN kardeşlik referanslarım: gkhn09 / Hey_Nigga / doganreis / ocean72 / zargana38 / turgutata / _CHARLOTTE_ / turgutata
Forum İkinci El İmzası:
PSN kardeşlik referanslarım: gkhn09 / Hey_Nigga / doganreis / ocean72 / zargana38 / hawkalper / _CHARLOTTE_ / turgutata
Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 7 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.378
İkinci El Bölümü Mesajları: 215
Konularının görüntülenme sayısı: 65.610 (Bu ay: 283)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 73 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.