Şimdi Ara

MOTOROLA Moto G - ANA KONU - (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.888
Cevap
131
Favori
729.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sizce telefonun bilgisayardan şarj olup prizden şarj olmamasının mantıklı bi açıklaması var mıdır?
  • baska bı sarj aletı ıle denedın mı hıc ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joker80

baska bı sarj aletı ıle denedın mı hıc ?

şarj aletini başka telefonda denedim o olur mu
    bi de kliksa'da da sıkıntısız değişim faln yaptılar aslında firmada sıkıntı yok gibi...
  • olur olur bal gıbı olur :)
  • quote:

olur olur bal gıbı olur :)

sizce iade mi isteyeyim yoksa yine değişim mi? 699 liraya aldım oradan
  • Allahın hakkı 3 tur ama sen bılırsın senınkı baya bı sanssızlık olmus.bende sızınle aynı sıteden aldım bakalım salı gelecek
  • quote:

Allahın hakkı 3 tur ama sen bılırsın senınkı baya bı sanssızlık olmus.bende sızınle aynı sıteden aldım bakalım salı gelecek

ya şimdi site zorluk çıkarsa direk iade etmeyi düşünürdüm ama öyle bir durum da yok. adamlara cuma günü kargoladım telefonu bugün değişmiş oalrak geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasandagi68

arkadaslar en ıyı fıyat garantısı olayını duyunca 3 . kez bımekse gıttım klıksada goldda ve bazı ınternet sıtelerınde telefon 700 tl gırın bakın dedım .bımeks calısanları ınternet sıtesı olmaz bızımgıbı kurumsal bır fırma olması gerek dedıler bende teknosanın ınternet sıtesınde 749 tl bıde oraya bakın dedım teknosa kurumsal bır fırma dedım onlar teshır urunu satıyordur sıteye bakmamıza bıle gerek yok dedıler . ve bana gdm yı al daha ucuz daha ıyı dıye satmaya calıstılar kendımı dılencı gıbı hıssettım ak.daha da bımekse gıtmem.

Direk calisanlari sikayet edin.. hic birsekilde teshir vs demeye haklari yok ve firma politikasi geregi o fiyattan satmak zorundalar... bimeksle internet ustunden iletisime gecin ve sikayetnedin ve kesinlikle gmd ye bulasmayin pisman olursunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

arkadaslar en ıyı fıyat garantısı olayını duyunca 3 . kez bımekse gıttım klıksada goldda ve bazı ınternet sıtelerınde telefon 700 tl gırın bakın dedım .bımeks calısanları ınternet sıtesı olmaz bızımgıbı kurumsal bır fırma olması gerek dedıler bende teknosanın ınternet sıtesınde 749 tl bıde oraya bakın dedım teknosa kurumsal bır fırma dedım onlar teshır urunu satıyordur sıteye bakmamıza bıle gerek yok dedıler . ve bana gdm yı al daha ucuz daha ıyı dıye satmaya calıstılar kendımı dılencı gıbı hıssettım ak.daha da bımekse gıtmem.

Ne alakasi varmis teshirle falan

Bende 1 ay once aldim kapali kutu jelatinli ben olsam o elemanla ugtasirdim

Adamlar aylardir o fiyattan satiyor stok kalmiyor siparisle geliyo o kadar teshir cihazimi olurmus

• quote:

Orijinalden alıntı: -the-

quote:

Ne alakasi varmis teshirle falan

Bende 1 ay once aldim kapali kutu jelatinli ben olsam o elemanla ugtasirdim

Adamlar aylardir o fiyattan satiyor stok kalmiyor siparisle geliyo o kadar teshir cihazimi olurmus

Adama ayak yapmışlar ya ellerinde yok yada kendilerine alacaklar i...ler

• Bu gun avedan 6 gb data hatti aldim simdi telefonu cift hatli olarak kullaniyorum ilk farkettigim internet hizinda bir artis oldu enteresan yani diger hattimda yani suan sadece sesli konusmada kullandigim hattimda avea . bir anlam veremedim doğrusu cift gatli kullanimda sarj suresi nasil kullanan varmi

• En sevmediğim şey işte bu, firma çalışanlarının başka firmaları karalaması bok atması.
  • Ürünü Teknosadan 100 tl indirim çeki ile 650 tl ye aldım telefon çok güzel fakat arka kapak zor açılıyor.
  • Arkadaslar merhaba bende kismetse bir iki aya ace 2 mi satip motorola moto g'ye gecmeyi dusunuyorum bir sorum var malum telefonda sanal tuş var sanal tuslar oyun esnasinda ortadan kalkiyormu kalkmiyorsa bir sorun teşkil ediyir mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Revenge_

Arkadaslar merhaba bende kismetse bir iki aya ace 2 mi satip motorola moto g'ye gecmeyi dusunuyorum bir sorum var malum telefonda sanal tuş var sanal tuslar oyun esnasinda ortadan kalkiyormu kalkmiyorsa bir sorun teşkil ediyir mu?

Oyunlarda sanal tuslar kayboluyor.. Sorun yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Revenge_

Arkadaslar merhaba bende kismetse bir iki aya ace 2 mi satip motorola moto g'ye gecmeyi dusunuyorum bir sorum var malum telefonda sanal tuş var sanal tuslar oyun esnasinda ortadan kalkiyormu kalkmiyorsa bir sorun teşkil ediyir mu?

Oyuna gore değişiyor mesela rr3 te kalkiyor yukardan asagiya yada sağdan sola çekince bildirim çubuğu ve tuşlar geliyor

• Cevaplar icin tesekkur ederim arkadaslar

• _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    internette açma videosu var ona göre yap çok kolay açılıyo ama fazla açma çok kötü oluyo benim ses kısmı tarafı şimdi tam oturmuyo gibi :(
  • Yanlış alıntı oldu galiba
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    evet yanlış olmuş pardon

internette açma videosu var ona göre yap çok kolay açılıyo ama fazla açma çok kötü oluyo benim ses kısmı tarafı şimdi tam oturmuyo gibi :( @kalemberbat44
  • 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.