Şimdi Ara

MOTOROLA Moto G - ANA KONU - (119. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.889
Cevap
131
Favori
729.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: srkngncy

quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

quote:

Orijinalden alıntı: Popular Demand

quote:

Orijinalden alıntı: rtsbora

quote:

Orijinalden alıntı: excalibur

Selamlar,

Bir yanlışınız olmasın. Çünkü cep telefonlarında Taksitli satışlar yasaklandı kontrol ettiğimde Kliksa tek çekim yapıyor

Alışveriş yaparken "hediye çeki ile satın al" seçeneğini seçince kredi kartına peşin fiyata 9 taksit yapıyor. Kağıt üstünde size taksitle hediye çeki satılıyor. Siz o çekle telefonu almış sayılıyorsunuz. Ben bu şekilde satın aldım.

Bu arada kliksa'da Moto G indirim kodu kampanyası sona ermiş. Yerine Piranha Zen kampanyası başlamış.

Siteye üye olup, ürün sayfasında chrome ile 1 dk civarı beklerseniz veya ürünü sepete atıp çıkış yaparsanız, sistem size mail atarak geri döner, teklifini yineler...
    15 dk önce denedim kampanya devam ediyor. World 649 TL 9 taksit. Ben Finans ile 675 TL 5 taksit almıştım. Kaçmaz... :)

Puan cikmis halimi 649 tl ye geldi hocam.

World kart kampanyasiydi hocam o 50 TL world puan veriyordu o sayede 649 liraya düşüyordu o kampanyalar bir yada iki gün sonra biter.. Ama siteleri takip edin mutlaka bir kampanyaya denk gelirsiniz ki 749 TL gm ye vermektense motoru g alin karli çirkin yada biraz daha bekleyin discovery 4 GB 499 16 GB 599 tlye dusucek.. Tipki gm planetin 1000 TL den 399 a düştüğü gibi

komşum şu an nokia 301 istedi 4 taksit 340 tl dedim tamam dedi. hemen moto g 699 tl ekledim 1038 tl etti.

1038-100 wp-100 tl çek-18 avantajix iadesi= 820 tl 820-340= 480 rekor sanırım
  • ILKERATLIILKER I kullanıcısına yanıt
    motorola moto g 750 tl
    samsung galaxy s2 500 tl
    rekor 250 tl
    kart mart, avantaj, iade, kampanya, puan muan, zart zurt hiçbir şey yok. tabi mantık buysa :)
  • arkadaşlar Motorola Moto G Grip Shell Case almak istiyorum halen türkiye de satan yok değil mi?
    çünkü ebay den flip cover aldım sonradan ereyonda satılmaya başlandı ben kargoyu beklerken. tabi kargo ücreti ve süresi de bize kaçtı. yaklaşık 10tl daha pahalıya aldım ve 3 hafta beklemiş oldum. gene aynı şeyin olmasını istemiyorum :)
    ebayden bu ürünü almayı düşünüyorum:
    http://www.ebay.com/itm/380880048179?_trksid=p2055119.m1438.l2649&var=650243890168&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: srkngncy

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Popular Demand

quote:

Orijinalden alıntı: rtsbora

quote:

Orijinalden alıntı: excalibur

Selamlar,

Bir yanlışınız olmasın. Çünkü cep telefonlarında Taksitli satışlar yasaklandı kontrol ettiğimde Kliksa tek çekim yapıyor

Alışveriş yaparken "hediye çeki ile satın al" seçeneğini seçince kredi kartına peşin fiyata 9 taksit yapıyor. Kağıt üstünde size taksitle hediye çeki satılıyor. Siz o çekle telefonu almış sayılıyorsunuz. Ben bu şekilde satın aldım.

Bu arada kliksa'da Moto G indirim kodu kampanyası sona ermiş. Yerine Piranha Zen kampanyası başlamış.

Siteye üye olup, ürün sayfasında chrome ile 1 dk civarı beklerseniz veya ürünü sepete atıp çıkış yaparsanız, sistem size mail atarak geri döner, teklifini yineler...
    15 dk önce denedim kampanya devam ediyor. World 649 TL 9 taksit. Ben Finans ile 675 TL 5 taksit almıştım. Kaçmaz... :)

Puan cikmis halimi 649 tl ye geldi hocam.

World kart kampanyasiydi hocam o 50 TL world puan veriyordu o sayede 649 liraya düşüyordu o kampanyalar bir yada iki gün sonra biter.. Ama siteleri takip edin mutlaka bir kampanyaya denk gelirsiniz ki 749 TL gm ye vermektense motoru g alin karli çirkin yada biraz daha bekleyin discovery 4 GB 499 16 GB 599 tlye dusucek.. Tipki gm planetin 1000 TL den 399 a düştüğü gibi

komşum şu an nokia 301 istedi 4 taksit 340 tl dedim tamam dedi. hemen moto g 699 tl ekledim 1038 tl etti.

1038-100 wp-100 tl çek-18 avantajix iadesi= 820 tl 820-340= 480 rekor sanırım

Hayirli olsun Ben 700 tl ye pesin fiyatina 10 taksit magzadan aldim. Netten almiyorum magza tercihim oluyor.. Iyi almissiniz gule gule kullanin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • srkngncy S kullanıcısına yanıt
    hangi mağaza?
  • yakli007 Y kullanıcısına yanıt
    Denizli bimeks ten aldim en iyi fiyat garantisi ile.. Bunun icin baska biryerde cihazin 700 yada alti oldugunu kanitlamaniz lazim.. Resim yada site adresi yeterli

• srkngncy S kullanıcısına yanıt
    Gelbial da 678tl miydi neydu kanitlariz yani.

http://www.gelbial.com/asp/product/13140/MOTOROLA-MOTO-G-16GB-SIYAH-Distributor-Garantilidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Joker80 -- 30 Nisan 2014; 13:02:22 >
  • Joker80 kullanıcısına yanıt
    bugun bımeks e gıttım moto g 854 tl yazıyor gdm ıse 779 tl nexus 5 1399 tl neyı kanıtlayayım kı hersey ortada ben aksaraydayım burada gdm yı bım 619 tlye dagıtıyor. ve moto g sadece bımeks aksarda var. dıger telefoncularada sordum haberlerı bıle yok moto g den. bende ınternetten almak ıstemıyorum dokunmadan bakmadan telefon almam.
  • bugün geldi telefonum yan tuşlar hafif sallanio ses kısarken açarken cikan ses 1 saniye felan geçikmeli geliyor tukş kilidini kapatincada ekran siyah oluyo oyle ses cikiyo sorun yoktur dimi
  • tarsuslu1923 T kullanıcısına yanıt
    Sorun yok. Herkeste aynı
  • cok teşekkürler çok güzel bir telefon ilk defa android kullanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: newcherry

motorola moto g 750 tl
    samsung galaxy s2 500 tl
    rekor 250 tl
    kart mart, avantaj, iade, kampanya, puan muan, zart zurt hiçbir şey yok. tabi mantık buysa :)

Nasıl hocam anlamadim ben kârıma baktim almaya niyetim vardi pusudaydim.puani cektitip nakit parasini aliyorum. Ayrica ceki tam dwgerinde kullanip nakite donsuturuyorum. Avantajix iade ediyor kesinlikle.zaten 50 tl motog indirimi daha ne olsun hocam

• Dün Kliksa’dan aldık bakalım :) 699 Lira 9 taksit + 50 TL World Puan.

İnşallah sorunsuz kullanırım.
  • ILKERATLIILKER I kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun hocam güle güle kullanın sıkıntısız inşallah. yok herkes ne kadara aldığını paylaşıyor bu sıralarda bende öyle takılıyım dedim. size kasıtlı bir olay değildi ama gene de rekor bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasandagi68

bugun bımeks e gıttım moto g 854 tl yazıyor gdm ıse 779 tl nexus 5 1399 tl neyı kanıtlayayım kı hersey ortada ben aksaraydayım burada gdm yı bım 619 tlye dagıtıyor. ve moto g sadece bımeks aksarda var. dıger telefoncularada sordum haberlerı bıle yok moto g den. bende ınternetten almak ıstemıyorum dokunmadan bakmadan telefon almam.

Bimekste en iyi fiyat garantisi var 700/749 tl hangi magzada ise resmini cekin ( teknosa gold gibi magzalarin internet sitelerini kontrol edin siteyi soylemeniz yeterli) size o fiyattan satacaklar :)) banada 800 kusur dediler ve baska bir magzayi soyledim resim cek vs dediler sonrasinda o magzanin internet sitesine baktiklarinda 700 tl gorduler fiyati ve o fiyattan bana pesin 10 taksit sattilar

• arkadaşlar bende aranıza katıldım... mediamrkt da magaza fiyatı 700/9 taksit ;)

hemen kapak siparişi verdim ebay den

• ***eshquia*** kullanıcısına yanıt
    Hayirli ugurlu olsun hos geldiniz.. Bimeksten alacak bir arkadas vardi bu fiyati bimekse soylesin en iyi fiyat garantisi ile alsin

• hasandagi68 kullanıcısına yanıt
    Bimeks e boyle bi fiyat oldugunu soyleyin gelbialda dedigim fiyattan alin bimeks de

• Ayrica gg deki flip cover lardan kullanan var mi varsa nasil kullanimi onu almayi düşünüyorum fiyati 29 tl idi

• bugün telefon geldi ama bu sefer de telefon şarj olmuyor. içinden çıkan şarj aletiyle hiç şarj olmuyor. bilgisayardan usb kabloyla bağlayınca şarj oluyor o da bazen kesiliyor.
  • 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.