Şimdi Ara

--- Motorola Droid Razr xt-910 ANAKONU ---

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
7.610
Cevap
39
Favori
271.224
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Motorola >> --- Motorola Droid Razr xt-910 ANAKONU ---
Giriş
    215 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: DONANIMHABER.HD

Oldu hocam teşekkür ettim. Pazartesi alıyorum

Batarya alıp takılacak cinsten değil.
    Sabit bataryalı.
    Ne kadara alacaksınız?
    Bisiklet Sever

Özelden yazdım
    |
    |
    real_agabey kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Saygısızlığın, saldırının küçüğü, büyüğü yoktur. Samimiyetin lisanı yoktur. Samimiyet sözlerle açıklanamaz. O, gözlerden ve tavırlardan anlaşılır. Medeniyetin esası, ilerlemesi ve kuvvetin temeli, aile hayatın-dadır. Bu hayattaki fenalık mutlaka toplumsal, ekonomik ve politik beceriksizliği doğurur. [ M.K. ATATÜRK ]
  • Yüzbaşı
    883 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: DONANIMHABER.HD

Oldu hocam teşekkür ettim. Pazartesi alıyorum

Kardesim kullaniyordu cm12 yukledim bambaska birsey oldu :-) Simdi annem kullaniyor tabi ki zorlayamaz teli ama arada bakiyorum cok seri ve guzel bir arayuze sahip oldu lollipop 5.0.2 ile... Ram optimizasyonu super arkada bir suru pencere acik 400 mb a yakin bos ram gosteriyor. Sarji da bir gun idare eder ortalama kullanimda. Cm12 yuklemek biraz zahmetli ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dulcet -- 28 Mart 2015; 18:25:41 >
    |
    |
    Yaklaşık 2 senedir kullandığım xt910 sarj soketinde oluşan bir sorundan dolayı şarj olmuyor. Şarj oluyor yazıyor ekranda ve de sağ üstteki kısımdaki şarj göstergesi üzerinde şimşek işareti aktifleşiyor fakat şarjda yüzdesel olarak bir artış olmuyor. Buna nasıl bir çözüm bulabilirim arkadaşlar. Herhangi bir elekronikçi içini açıp falan o sokete bir şeyler yapabilir mi? Tamiri mümkün müdür bunun? Şimdiden teşekkürler.
    2 senedir kullandığım telefon bayağı yavaşladı.
    yazılımsal olarak ne yapmak lazım?
    |
    |

Herhangi bir telefon tamircisi soketi değiştirerek çözebilir. 50 lira gibi bir maliyeti olur.
    |
    |
    kb8 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Arkadaki sayfalarda bir iki arkadaşa factory cable yapıp göndermiştim. Eğer halen duruyorsa rica edersen gönderebilirler belki.
    |
    |
    fss1403 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Q2ID

Arkadaki sayfalarda bir iki arkadaşa factory cable yapıp göndermiştim. Eğer halen duruyorsa rica edersen gönderebilirler belki.

Teşekkürler ulaşamadım bu kabloyu alabileceğim yer varmı ?

Orijinalden alıntı: fss1403

quote:

Yurt dışından sipariş edebilirsiniz. Veya kendiniz yapabilirsiniz.
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fss1403

quote:

Yurt dışından sipariş edebilirsiniz. Veya kendiniz yapabilirsiniz.

Yapamama maalesef yurtdışıyla da uğraşmak istemiyorum almasıda gelmeside sıkıntı :(

Elinizde mini usb kablosu varsa gönderin factory cable yapıp geri göndereyim.
    |
    |
    fss1403 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Elinizde mini usb kablosu varsa gönderin factory cable yapıp geri göndereyim.

Tamam teşekkürler Allah razı olsun, telefonu isteyen birisi çıktı bir görüşelim olmazsa size pm ile ulaşırım .
    |
    |
    Bu telefonu ablam kullanıyor ve geçenlerde garantiye vermişti önemsiz bir şey için.Telefon geldiğinde alttaki tuşlardan ikisinin ışığı yanmıyordu sol iki tuş.Tekrar göndermedik garanti süresi de bitti şimdi de bu tuşlar gidip geliyor bi çalışıyor bi çalışmıyor format da attım.Sizce sorun donanımsal mı yazılımsal mı ?
    |
    |
    |
    |
    buralar ölmüş gibi. rom tavsiyesi isteyecektim var mı kullanan ?
    |
    |

@ ankemir:
    4.4.4`ten 4.1.2`ye dönmüstüm. Herhangi bir sorun olmuyor. RSD lite ile flashlayacaksin. 4.1.2 icin ArtMod V4.31 tavsiye ederim. Türkce destegi var.

@ mmarass:
    En iyi diye bir Rom yok maalesef. Senin ne bekledigin önemli. JB kullanirsan ArtMod öneririm, ancak KitKat kullanacaksan Mokee OS 4.4.4 öneririm. Youtube`da incelemeler mevcut. Kendin karar ver.
    |
    |
    Bahsedilenler: ankemir , mmarass
  • Teğmen
    240 Mesaj
    Hala Rom veya Root olmadan kullanmaya devam ediyorum. 3 yıldan fazla oldu

Orijinalden alıntı: Lavalys

Hala Rom veya Root olmadan kullanmaya devam ediyorum. 3 yıldan fazla oldu

aynen ben de 4.0.4 NonEFIGSRetail.en.EU kullanıyorum. Bir ara root işine dalacaz artık, bakalım ne kadar becerebiliriz? :)))))
    |
    |
    Arkadaşlar bana factory cable lazım. Bunu tam olarak nasıl yapablirim açıkçası çözemedim. Cihaza giren uç kısmını açıp orada nereyi nereye lehmleyeceğim onu çözemedim. Yanlış pinlere lehimlemek istemiyorum o sebepten tam hangilerine lehimleyeceğimi anlayamadım. Bir de lehimledikten sonra tamam oluyo mu o kablo. Direk bilgisayara takınca çalışacakmıdır? Acil yardım ederseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Mobilya Takımları
SEO
emek server
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.