Şimdi Ara

--- Motorola Droid Razr xt-910 ANAKONU --- (377. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.609
Cevap
37
Favori
282.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 375376377378379
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bi kaç aya askere gideceğimden telefonu kullanamayacağım isteyene satarım, hala canavar gibi gram pişman değilim aldığıma..
  • mmxa M kullanıcısına yanıt
    Bir çok rom denedim, en stabili Artmod V31 JB Rom. Tavsiye ederim. Orjinal rom üzerine geliştirilmiş bir Custom Rom.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Q2ID

70 liraya Batarya ayarlayabilirim sıfır ve daha yüksek ampere sahip bir batarya. Gold Serisi.

Ben bir batarya aldım aynı orjinale benziyor ama yan sanayi tabi.Taktım fakat telefon açılsada şarj olmuyor batarya işareti sürekli soru işareti gösteriyor.İade ettim tabi :) Bende orjinal bataryanın 2 ucuna ince kablo lehimleyip taktım yerine ve çalıştı.Ama oda 3.uc bağlı olmadığından şarj olmuyor. Heralde alırsak orjinal almak gerekecek :)
  • SULZER S kullanıcısına yanıt
    Bende 4 adet badarya var, dördü de normal bir şekilde çalışıyor ve şarj alma konusunda sıkıntı yok. 1 tanesi orijinal cihazdan çıkma, diğerleri yedek parça olarak yurt dışından getirttiğim batrayalar. Şahsen gold serisi 3200 mAh bataryayı tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ankemir

RSD ne hatası veriyor, detay verebilir misiniz.

Cid falan diyordu sanırım şarjı yok diye olmuyor factory cable falan uğraşamam telefoncuya götürdüm İstanbula yollaman lazım dediler 2-3 yerden. İstanbul'a yollasamda baya iyi para masraf çıkacak. Iphone almak istiyordum bahane oldu.
  • cümleten selamunaleyküm arkadaşlar. bir xt910 var elinde kalmışım :) sayesinde az çok telefon tamircisi olacam artık. şaka biyana telefondan memnunum fakat çözemediğim bir problem var ve yardımlarınızı talep ediyorum.

cm11 romlara kadar her şey normaldi. cm12 geldi bende yükledim. fakat romda mobil ağ çalışmadı. sildim tekrar yükledim yine mobil ağ da tık yok. diğer özellikler çalışıyor. başka romlar da test etmeye karar verdim eclipse ve slim romları da denedim ama nafile. her şey normal mobil ağ nazlanıyor. araştırmalar sonucu patch lar buldum yükledim olmadı. ayarları elle yapılandırma falan işe yaramadı. bir türlü E yada H harfi gelmiyor. kernel yada radio zarar görmüştür dedim, kernel yüklüyorum ok fakat radio yüklüyorum status 7 diyor başka bir şey demiyor. cwm den , fastboot dan , cmm den hiçbirinden yemedi. status 7 dedi hepsinde. o olmadı stock romu yeniden yükledim çözüm olmadı. o olmayınca AU stock romu yükler ordan da jelly bean güncellemesi yapar tlf da hata varsa düzelir didim amma AU romu yükledim, ohh tertemiz . gücelleme kontrol ettim anında geldi indir dedim indirdi, yükle dedim yüklemeye başladı, gitti gitti ... haydaaa

bu kezde e:unable to mount /osh demez mi . baktım baktım By.TRabZonLu™ benzer bir problemle karşılaşmış. hem By.TRabZonLu™ arkadaştan hemde bu kondu bilgisi fikri olan var sa yardımlarını rica ediyorum. herkese kolay gelsin. selametle

• Arkadaşlar benim telefon aşırı kasılıyor artık, garantiye gönderdim parça değişimi yapmışlar biraz daha iyi şuan. Garantisi de geçen hafta bitti şimdi rom yüklemeyi düşünüyorum ama daha önce böyle bir şey yapmadım. En iyi rom hangisidir, nerden bulurum ve nasıl kurarım? Detaylı yazan bir yer var mı? Önerseniz de biraz okusam baksam
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmarass

Arkadaşlar benim telefon aşırı kasılıyor artık, garantiye gönderdim parça değişimi yapmışlar biraz daha iyi şuan. Garantisi de geçen hafta bitti şimdi rom yüklemeyi düşünüyorum ama daha önce böyle bir şey yapmadım. En iyi rom hangisidir, nerden bulurum ve nasıl kurarım? Detaylı yazan bir yer var mı? Önerseniz de biraz okusam baksam

Hocam hangi parça değişti acaba? Benim telefonumda da yavaşlama var sıfırlasam da 2 gün sonra yavaşlıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar,

Kardeşimin telefonu olan xt910 a jelly bean güncellemesi yaptım. Fakat sonradan anladım ki bu motorola Türkçe dil desteği vermemiş stock Jelly Bean'e . Bunun çözümü var mıdır? Stock jelly bean kullanan arkadaşlarımız hangi dili kullanıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TekniKerim

quote:

Orijinalden alıntı: mmarass

Arkadaşlar benim telefon aşırı kasılıyor artık, garantiye gönderdim parça değişimi yapmışlar biraz daha iyi şuan. Garantisi de geçen hafta bitti şimdi rom yüklemeyi düşünüyorum ama daha önce böyle bir şey yapmadım. En iyi rom hangisidir, nerden bulurum ve nasıl kurarım? Detaylı yazan bir yer var mı? Önerseniz de biraz okusam baksam

Hocam hangi parça değişti acaba? Benim telefonumda da yavaşlama var sıfırlasam da 2 gün sonra yavaşlıyor

Bende sordum ama hangi parçanın değiştiğini bilmiyoruz dediler. Saçmalık işte

Benim telefon hala aynı, yine kasılıyor donuyor. Bundan dolayı artık rom yüklemeyi düşünüyorum.

• Telefonu tavsiye eden arkadaşlar varmı ? almayı düşünüyorum . teşekkürler
  • Bu saatten sonra alınmaz.
  • real_agabey R kullanıcısına yanıt
    sebep * detaylı olunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: DONANIMHABER.HD

sebep * detaylı olunuz

3 senenlik ürün sıfırını bulamazsın.
    Teknoloji 3 senede nerelere geldi?
    Yazılım desteği bitti.
    Alo demek için alacaksan, herkesin elinde oyuncak olmuş aletlerden olmasın, ince sağlam yakışıklı olsun diyorsan düşünme al.
  • real_agabey R kullanıcısına yanıt
    komşuya alıcam oğlu ile skype üzerinden v.s görüşecek oğlu asker oldugu için görüşmesi sıkıntı oluyor. 1,3 mpx ön kamera yterlidir sanırım. ürünü sıfır almıcam zaten . teşekkürler

yazılımsal hatalar yoksa durduruldu hataları filan cıkmıyorsa benim için sorunsuzdur
  • quote:

komşuya alıcam oğlu ile skype üzerinden v.s görüşecek oğlu asker oldugu için görüşmesi sıkıntı oluyor. 1,3 mpx ön kamera yterlidir sanırım. ürünü sıfır almıcam zaten . teşekkürler

yazılımsal hatalar yoksa durduruldu hataları filan cıkmıyorsa benim için sorunsuzdur

Valla teknoloji 3 senede evet gelişmiş görünebilir ama bende samsung s3 ve s5 var ve bunlarla gördüğüm işin aynısını bu telefonda görüyor. Kaldıki 2.el fiyatı böyle özellikli bir telefona göre baya iyi. Facebook olsun internette gezinme olsun benim s3 den hiç farkı yok hız olarak. Ön kamerasıda gayet yeterlidir. Benim s5 den daha kötü değildir ona eminim benimki rezalet. Ayrıca 8mp arka kamerasının gündüz video çekimleride çok güzeldir. Beğenmediğim tek tarafı çıkmayan ve şarjı az giden batarya olmuştur.

Bu telefonun ağını 2g ye sabit ayarlarım ekran ışığını ortaya alır bırakırım 1 günü rahat çıkarır heralde. Komşu facebook da gezecek twit atacak bir tip değil. 1 günü tamamlasın normal bana göre he isterse yeni batarya alır takarım. teşekkürler
  • quote:

Bu telefonun ağını 2g ye sabit ayarlarım ekran ışığını ortaya alır bırakırım 1 günü rahat çıkarır heralde. Komşu facebook da gezecek twit atacak bir tip değil. 1 günü tamamlasın normal bana göre he isterse yeni batarya alır takarım. teşekkürler

O şekilde 1 günü rahat tamamlar. Bende hersey açıkken sabahdan aksama kadar rahat gidiyordu.
    Oldu hocam teşekkür ettim. Pazartesi alıyorum
  • quote:

Oldu hocam teşekkür ettim. Pazartesi alıyorum

Batarya alıp takılacak cinsten değil.
    Sabit bataryalı.
    Ne kadara alacaksınız?
  • 
Sayfa: önceki 375376377378379
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.