Şimdi Ara

--- Motorola Droid Razr xt-910 ANAKONU ---

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.610
Cevap
37
Favori
282.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  --- Motorola Droid Razr xt-910 ANAKONU ---

GENERAL: 2G Network GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
    3G Network HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100
    SIM Micro-SIM

Announced: 2011, October; Status Available. Released 2011, November

BODY Dimensions: 130.7 x 68.9 x 7.1 mm (5.15 x 2.71 x 0.28 in)
    Weight 127 g (4.48 oz)

DISPLAY Type: Super AMOLED Advanced capacitive touchscreen, 16M colors
    Size 540 x 960 pixels, 4.3 inches (~256 ppi pixel density)

Multitouch: Yes
    Protection: Corning Gorilla Glass

SOUND: Alert types; Vibration, MP3, WAV ringtones
    Loudspeaker Yes
    3.5mm jack Yes

MEMORY: Card slot; microSD, up to 32GB
    Internal 16 GB storage, 1GB RAM
    DATA: GPRS Class 12 (4+1/3+2/2+3/1+4 slots), 32 - 48 kbps
    EDGE: Class 12
    Speed HSDPA 14.4 Mbps, HSUPA 5.76 Mbps
    WLAN: Wi-Fi 802.11 b/g/n, dual-band, DLNA, Wi-Fi hotspot

Bluetooth: Yes, v4.0 with LE+EDR

USB: Yes, microUSB v2.0

CAMERA: Primary 8 MP, 3264x2448 pixels, autofocus, LED flash, check quality
    Features Touch-focus, geo-tagging, face detection, image stabilization
    Video Yes, 1080p@30fps, check quality
    Secondary Yes, 1.3 MP

FEATURES: OS Android OS, v2.3.5 (Gingerbread), upgradable to v4.0 (Ice Cream Sandwich)
    Chipset: TI OMAP 4430
    CPU: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9
    GPU: PowerVR SGX540

Sensors Accelerometer, proximity, compass
    Messaging SMS(threaded view), MMS, Email, Push Email, IM
    Browser HTML, Adobe Flash
    Radio No
    GPS Yes, with A-GPS support and GLONASS
    Java Yes, via Java MIDP emulator
    Colors: Black, White
    - Active noise cancellation with dedicated mic
    - Splash resistant
    - microhdMI port
    - SNS integration
    - Google Search, Maps, Gmail
    - YouTube, Google Talk, Picasa
    - MP3/AAC+/WAV/WMA player
    - MP4/H.263/H.264/WMV player
    - Organizer
    - Document viewer/editor
    - Voice memo/dial/commands
    - Predictive text input

BATTERY: Non-removable Li-Ion 1780 mAh battery
    Stand-by Up to 304 h
    Talk time Up to 9 h 20 min

MISC: SAR EU 0.36 W/kg (head)

TESTS Display Contrast ratio: Infinite (nominal)
    Loudspeaker Voice 74dB / Noise 66dB / Ring 82dB
    Audio quality Noise -90.9dB / Crosstalk -90.2dB
    Camera Photo / Video

yoğun istek üzerine konunun ilk mesajını bugün güncelledim. telefonla ilgili eklemek istediğiniz anektodlar olursa lütfen özel mesaj atın. çalışan ve yoğun bir insanım o yüzden çok sık takip edemiyorum ayrıca biz telefonları eskittik bile adamlar bir indirime gitti konu patlamış bu telefon taa geçen sene şuanki ilgiden çok daha fazlasını hakediyordu ama malesef rağbet gormedi. bugün bile elimde telefonu görenler '' aa motorola böyle telefon mu yaptı'' diye saldırıyorlar. bilgi çağında internet çağında yaşıyoruz hala plastiklere dünya para veren var. şuanki fiyatlarla bu telefon ''bedavadan biraz pahalı'' ötesi yok. forumda telefonu ilk edinenlerden biriyim yaklaşık 8-9 ay oldu. neredeyse 2 senelik bir model olmasına rağmen hala razr'dan daha incesi ve daha sağlamı piyasada yok. ben telefonuma öyle aşığım ve öyle memnunum ki razr hd, razr maxx garantili olarak satışa başlasa ilk ben alırım. telefonu sayısız kez çok sert şekilde düşürdüm. ne ekran stickeri ne de kılıf kullanmadım ve en ufak bir deformasyon yok telefonumda. o yüzden yeni alan arkadaşlara tavsiyem kesinlikle telefonunuzu yalın olarak kullanın o karizmayı gölgelemeyin. galaxy note 2 gördüğümde sonra yeni xperia z yi gördüğümde özeniyorum bazen alsam mı bir tane diyorum ama düşününce benim razr'ım hala en kral oyunu çatır çatır açıyorsa menüleri yağ gibi kayıyorsa israfa ne lüzum var diyorum. bari bozulsa da yenisi alsam diyorum pat küt atıyorum masaya sağa sola falan namussuz bozulmuyor da yani bir kere satın aldın mı yapışıyor bu telefon insana alanlara ve yeni alacaklara, kararsızlara gözüm kapalı tavsiye ediyorum. gündemde çerçevesiz büyük ekranlı google işbirliğiyle yeni bir motorola telefon var. dua edelim de motorola bizi bu yeni abidesinden mahrum bırakmasın.

edit: telefonun suya dayanıklılığı bir yere kadar. tecrübelerime dayanarak şunu söyleyebilirim. sağanak yağmur altında falan çıkarıp kullanılabilir ama direk çeşmenin altına tutmak, su dolu bir kaba ya da sürahiye telefonu bırakmak gibi ekstrem denemeler telefonunuzu bozabilir. vay ben duymadım vay ben görmedim demeyin.
     --- Motorola Droid Razr xt-910 ANAKONU ---

fotoğraf kalitesini merak edenlere;
    http://forum.donanimhaber.com/m_71468381/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kratostol -- 10 Şubat 2013; 3:17:20 >

• telefonu 2 gündür çok yoğun bir şekilde kullanıyorum artık ne ihtiyacım varsa tam olarak görebilecek şekilde konfigure ettim programlarımı yükledim ve eski bir xperia arc kullanıcısı olarak diyebilirim ki motorola droid razr aşmış... telefon 2 gündür çok afedersiniz it gibi çalışıyor. ne wifi si kapanıyor ne downloadı sürekli bir şeyler yüklüyorum sürekli bir yerlerini kurcalıyorum ve bana mısın demedi! ne bir takılma ne bir yavaşlama... 1 gb ram in ve çift çekirdekli işlemcinin marifeti gerçekten büyük. sonra o ekran off tek kelimeyle mükemmel yemişim şimdiki 1280*720 ekranları gelin de benim razr'dan 720p bir video izleyin:) telefon dört dörtlük arkadaşlar 10 üzerinden 200000 veriyorum. tek sıkıntım evet malesef tek sıkıntım ve derdim telefonun gece çekimlerinin, karanlık ortam çekimlerinin malesef çooook kötü olması bunun dışında dizayndan bataryaya işlemciden ram'e o dayanılmaz çekiciliğinden 7.mm süper inceliğini tek kelimeyle ha-ri-ka... evet fiyat olarak daha güncel özellikleri olan xperia s le kafa kafaya ama sorunsuzluk ve memnuniyet konusunda 3 gömlek daha üstün. bunu bir sony fanboyu olarak dile getiriyorum.... sonuna kadar playstation sonuna kadar bravia tv ama sony şu telefon işinde bir türlü memnun edemedin bizi forza motorola droid razr

• Selam kardeşim Bende bu telefonu almak istiyorum ama bazı sorularım.

Menülerde Takılmalar Var mı?
    Oyun Performansı Nasıl?
    İnternet Tarayıcısı Nasıl, Takılmalar Oluyor mu hızlı yükleniyor mu?
    Mesaj Yazarken Tuş Aralığı Nasıl?
    Gündüz Fotoğraf CEkimleri?
    Son olarak Tüm Video Formatlarını Oynatıyor mu?

Cok Sordum Ama Bu Soruların Cevaplarını Cok Merak Ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: kratostol

telefonu 2 gündür çok yoğun bir şekilde kullanıyorum artık ne ihtiyacım varsa tam olarak görebilecek şekilde konfigure ettim programlarımı yükledim ve eski bir xperia arc kullanıcısı olarak diyebilirim ki motorola droid razr aşmış... telefon 2 gündür çok afedersiniz it gibi çalışıyor. ne wifi si kapanıyor ne downloadı sürekli bir şeyler yüklüyorum sürekli bir yerlerini kurcalıyorum ve bana mısın demedi! ne bir takılma ne bir yavaşlama... 1 gb ram in ve çift çekirdekli işlemcinin marifeti gerçekten büyük. sonra o ekran off tek kelimeyle mükemmel yemişim şimdiki 1280*720 ekranları gelin de benim razr'dan 720p bir video izleyin:) telefon dört dörtlük arkadaşlar 10 üzerinden 200000 veriyorum. tek sıkıntım evet malesef tek sıkıntım ve derdim telefonun gece çekimlerinin, karanlık ortam çekimlerinin malesef çooook kötü olması bunun dışında dizayndan bataryaya işlemciden ram'e o dayanılmaz çekiciliğinden 7.mm süper inceliğini tek kelimeyle ha-ri-ka... evet fiyat olarak daha güncel özellikleri olan xperia s le kafa kafaya ama sorunsuzluk ve memnuniyet konusunda 3 gömlek daha üstün. bunu bir sony fanboyu olarak dile getiriyorum.... sonuna kadar playstation sonuna kadar bravia tv ama sony şu telefon işinde bir türlü memnun edemedin bizi forza motorola droid razr

Boşta ram ne kadar kalıyor acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: SametCanTR

Selam kardeşim Bende bu telefonu almak istiyorum ama bazı sorularım.

Menülerde Takılmalar Var mı?
    Oyun Performansı Nasıl?
    İnternet Tarayıcısı Nasıl, Takılmalar Oluyor mu hızlı yükleniyor mu?
    Mesaj Yazarken Tuş Aralığı Nasıl?
    Gündüz Fotoğraf CEkimleri?
    Son olarak Tüm Video Formatlarını Oynatıyor mu?

Cok Sordum Ama Bu Soruların Cevaplarını Cok Merak Ediyorum

+menülerde en ufak bir takılma yok arkadaşım resmen akıyor telefon

+oyun olarak öyle ileri düzey grafikli bir şeyler denemedim henüz gta 3 yüklemeyi düşünyüroum aktarırım bilgileri

+tarayıcısı harika flashlı sitelerde falan en ufak bir takılma yok. ayrıca marketten ucbrowser indirdim. hızı, yükleme süresi, flashlı sitelerin performansı sorunsuz ve akıcı.

+tuş aralığı şöyle. klavye seçimi yapabiliyorsun bir tanesi orjinal android klavyesi ki bunda sere serpe yazarsın çok rahat diğeri de swype. eğer swype seçersen çok kullanışlı bir program çok rahat edersin ama dik konumda harfler fazla birbirine yakın ve küçük eğer yatay konuma getirirsen çok rahat oluyor ama dediğim gibi normal android klavyesi de var onu seçersen dik de yatay da sere serpe yazılıyor.

+gündüz fotoğraf çekimleri benim gördüğüm kadarıyla önceki telefonum xperia arc ile başabaş yani gayet tatmin edici. zaten gündüz kötü resim çeken yeni telefon kalmadı. bu arada telefonun arka kamera lensinin oraya bir sticker yapmıştım onu çıkardıktan sonra gece çekimlerinde de inanılmaz bir kalite artışı oldu

+video oynatma konusu biraz yazılımla alakalı olsa gerek. mxplayer ile .avi .mp4 ve .mkv denedim şimdiye kadar hiçbirinde sıkıntı olmadı. üstelik 720p mkv ler de takılmadan altyazısıyla falan açılıyor. ekran kalitesi de gerçekten çok iyi böyle güzel bir ekranda 720p video izlemek tam bir keyif.

son olarak ekleme yapayım dün telefonun kulaklık çıkışını orjinal sennheiser cx300 ile denedim ve performansı gerçekten çok çok iyi. daha önce kullandığım xperia arc'ta sesi sonuna kadar açsam bile tatmin etmiyordu fakat razrda sesi fulleyebilene aşk olsun kulaklık performansı çok çok iyi keza dahili hoparlörü de gerçekten çok kuvvetli bir ses gücüne sahip.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kratostol -- 9 Haziran 2012; 13:08:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: aykut..

quote:

telefonu 2 gündür çok yoğun bir şekilde kullanıyorum artık ne ihtiyacım varsa tam olarak görebilecek şekilde konfigure ettim programlarımı yükledim ve eski bir xperia arc kullanıcısı olarak diyebilirim ki motorola droid razr aşmış... telefon 2 gündür çok afedersiniz it gibi çalışıyor. ne wifi si kapanıyor ne downloadı sürekli bir şeyler yüklüyorum sürekli bir yerlerini kurcalıyorum ve bana mısın demedi! ne bir takılma ne bir yavaşlama... 1 gb ram in ve çift çekirdekli işlemcinin marifeti gerçekten büyük. sonra o ekran off tek kelimeyle mükemmel yemişim şimdiki 1280*720 ekranları gelin de benim razr'dan 720p bir video izleyin:) telefon dört dörtlük arkadaşlar 10 üzerinden 200000 veriyorum. tek sıkıntım evet malesef tek sıkıntım ve derdim telefonun gece çekimlerinin, karanlık ortam çekimlerinin malesef çooook kötü olması bunun dışında dizayndan bataryaya işlemciden ram'e o dayanılmaz çekiciliğinden 7.mm süper inceliğini tek kelimeyle ha-ri-ka... evet fiyat olarak daha güncel özellikleri olan xperia s le kafa kafaya ama sorunsuzluk ve memnuniyet konusunda 3 gömlek daha üstün. bunu bir sony fanboyu olarak dile getiriyorum.... sonuna kadar playstation sonuna kadar bravia tv ama sony şu telefon işinde bir türlü memnun edemedin bizi forza motorola droid razr

Boşta ram ne kadar kalıyor acaba ?

en ufak bir takılma olmadığı için hiç bakmamıştım :) şimdi baktım; whapsapp, hava durumu widgeti ve canlı duvar kağıdı açık olduğu halde 380mb boşta ram var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kratostol -- 9 Haziran 2012; 13:00:46 >

• telefonla ilgili birkaç güzel ayrıntı paylaşayım. telefonun lisanslı pc yazılımı motocast telefonu usb ile bağladığınız anda pc nize yükleniyor. telefonda da bulunan bu uygulama sayesinde pcnizdeki istediğiniz bütün klasörleri ağ üzerinden telefonunuzda kullanabiliyorsunuz. telefonun uygulamar bölümünde görev yöneticisi diye bir uygulama var task killer gibi bir şey. üzerinde stock olarak bulunması çok güzel. hangi uygulama ne kullanıyor görebiliyorsunuz isterseniz kapatabiliyor hatta otomatik kapatma listesi bile yapabiliyorsunuz. telefonun gorilla glass malzemeden olması çok keyif verici inanılmaz titiz ve hassas birisi olmama rağmen ne sticker ne de başka bir şey kullanmıyorum. pdair kılıf siparişi verdim ebayden oda şık oluyor o yüzden aldım. telefonun kutusundan mini hdmi kablo çıkmıyor ayıp etmişler sonra bir de akıllı işlemler diye bir uygulama var. telefonu 1001 türlü konfigüre etmenize olanak veriyor. işte klasik nokialarda vardır ya sessiz genel toplantı...vs seçim modları hah işte motorola'da kendinize a dan z ye istediğiniz gibi bu tarz modlar yaratabilirsiniz hiç incelemedim ben kurcalamadım. arada telefon diyor kendi kendine sizin kullanım tarzınıza özel enerji tasarrufu sağlayacak bir profil oluşturduk bakmak istermisiniz falan diyor. şimdilik bu kadar. bu arada telefonun dahili hafızası 8gb. bir çok incelemede 16gb diyordu bilginiz olsun. telefon ciddi anlamda akıcı o konuda en ufak tereddütünüz olmasın, ele oturuşu çok iyi. xperia arc'tan sonra eşekten inip yarış atına binmiş gibi oldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kratostol -- 9 Haziran 2012; 13:04:31 >

• Sizinde Mesajlarınızla En Kısa Zamanda Razr'ı Almayı İstiyorum. Böyle Kendi Kullanıcı Yorumlarınızı Filan Bence Tek Parça Haline Getirip Bi İnceleme Konusu Tarzında Bişiler Hazırlayın
  • quote:

Sizinde Mesajlarınızla En Kısa Zamanda Razr'ı Almayı İstiyorum. Böyle Kendi Kullanıcı Yorumlarınızı Filan Bence Tek Parça Haline Getirip Bi İnceleme Konusu Tarzında Bişiler Hazırlayın

bu ara hiç vaktim yok öyle bir şeyi anca 1 ay sonra yapabilirim. tabi benden önce donanimhaber bir inceleme yapmazsa
  • quote:

quote:

Sizinde Mesajlarınızla En Kısa Zamanda Razr'ı Almayı İstiyorum. Böyle Kendi Kullanıcı Yorumlarınızı Filan Bence Tek Parça Haline Getirip Bi İnceleme Konusu Tarzında Bişiler Hazırlayın

bu ara hiç vaktim yok öyle bir şeyi anca 1 ay sonra yapabilirim. tabi benden önce donanimhaber bir inceleme yapmazsa

Yaa Yaa Kesin Yaparlar :D Samsung'un Onlarca İncelemesi olsun, Htc'nin İncelemesi Olsun Hepsinden Sürüyle Var. Fakat İş Motorolaya Gelince Olmasın. Niye Diye Sorsalar Kullanan Cok Değil Derler.. Eee Kardeşim Sen İncelemesini, Tanıtımını Yapmazsan Sitende Millet nerden Bilsin Bu Telefonu.? Haksız Mıyım Birader?

• quote:

quote:

quote:

Yaa Yaa Kesin Yaparlar :D Samsung'un Onlarca İncelemesi olsun, Htc'nin İncelemesi Olsun Hepsinden Sürüyle Var. Fakat İş Motorolaya Gelince Olmasın. Niye Diye Sorsalar Kullanan Cok Değil Derler.. Eee Kardeşim Sen İncelemesini, Tanıtımını Yapmazsan Sitende Millet nerden Bilsin Bu Telefonu.? Haksız Mıyım Birader?

kesinlikle katılıyorum. dh den acilen razr incelemesi bekiyoruz.

• Oyun performansi nasil?Bende HTC amaze var Nova 3-shadowgun Gibi oyunlari takılmadan kasmadan çok rahat oynayabiliyorum.Bunları test edebilecek arkadaş olursa ve sonuçları burda paylasirsa çok sevinirim:) Birde bazı yorumlarda wifi cekmeme problemi yaşamış bazi kullanıcılar.aranızda böyle bir sorun yaşayan oldu mu?wifi performansını eski kullandığınız cihazlarla karsilastirisaniz ne dersiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12 Haziranda ics 4.0.4 sürümü gelicekmiş

http://www.phonearena.com/news/Report-Motorola-DROID-RAZR-to-get-Android-4.0.4-update-on-June-12th_id30936

http://www.droid-life.com/2012/05/26/motorola-demos-ice-cream-sandwich-for-the-droid-razr-in-official-video-series-watch-them-all-here/

Bu arada diyelimki hdmi portu kullanmıyorsunuz ve açık kalması hoşunuza gitmiyorsa

http://www.topicovers.com/products/micro-hdmi-port-cover bunlardan sipariş edebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi optimus95 -- 10 Haziran 2012; 2:02:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: musti95

Oyun performansi nasil?Bende HTC amaze var Nova 3-shadowgun Gibi oyunlari takılmadan kasmadan çok rahat oynayabiliyorum.Bunları test edebilecek arkadaş olursa ve sonuçları burda paylasirsa çok sevinirim:) Birde bazı yorumlarda wifi cekmeme problemi yaşamış bazi kullanıcılar.aranızda böyle bir sorun yaşayan oldu mu?wifi performansını eski kullandığınız cihazlarla karsilastirisaniz ne dersiniz?

Kardeşim Ben İkisinin Arasında Oyun Performansında Cok Fark olacağını Sanmıyorum. İkiside A9 İşlemci Mimarisini kullanıyolr, 1 GB Ram Var her ikisindede. Sizin Soruyu Bende Tekrarlamak İstiyorum wifi bağlantısı nasıl cihazın benim icnde cok önemli
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: musti95

Oyun performansi nasil?Bende HTC amaze var Nova 3-shadowgun Gibi oyunlari takılmadan kasmadan çok rahat oynayabiliyorum.Bunları test edebilecek arkadaş olursa ve sonuçları burda paylasirsa çok sevinirim:) Birde bazı yorumlarda wifi cekmeme problemi yaşamış bazi kullanıcılar.aranızda böyle bir sorun yaşayan oldu mu?wifi performansını eski kullandığınız cihazlarla karsilastirisaniz ne dersiniz?

Kardeşim Ben İkisinin Arasında Oyun Performansında Cok Fark olacağını Sanmıyorum. İkiside A9 İşlemci Mimarisini kullanıyolr, 1 GB Ram Var her ikisindede. Sizin Soruyu Bende Tekrarlamak İstiyorum wifi bağlantısı nasıl cihazın benim icnde cok önemli

wi-fi bağlantısı sorunsuz;) hiç kafanızı takmayın bu olaya. arkadaşımda ihone 3gs vardır otel lobbysinde onunki 2diş çekerken razr 3 diş çekiyordu. yaaa yok mu hiç razr alan bi gelin hele paylaşımlara başlayalım. ayrıca telefon inanılmaz ilgi çekiyor gören bu neymiş yeaaa diye eline alıveriyor hemen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kratostol -- 28 Haziran 2012; 16:09:56 >

• hocam razr konusunda bunu soracağım biraz saçma olacak ama,sizce bu cihaz galaxy nexus tan daha mı üstün?eğer öyleyse kısaca bir tablo gibi birşey yapabilirmisiniz örneğin bataryası iyi ekranı iyi vs. ? şimdiden teşekkürler.içimden razr almak geçiyor ama nexus 4.1 e geçmişken razr daha 4.0 a geçemediği için kafam çok karışık.
    gerçekten çok hoş duruyor telefon.motorola duvara at,denize at hiçbir şey olmasın der gibi yapmış telefonu.su geçirmez,gorilla glass camlı,kevlar karbon arka kapak ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: XacerX

hocam razr konusunda bunu soracağım biraz saçma olacak ama,sizce bu cihaz galaxy nexus tan daha mı üstün?eğer öyleyse kısaca bir tablo gibi birşey yapabilirmisiniz örneğin bataryası iyi ekranı iyi vs. ? şimdiden teşekkürler.içimden razr almak geçiyor ama nexus 4.1 e geçmişken razr daha 4.0 a geçemediği için kafam çok karışık.
    gerçekten çok hoş duruyor telefon.motorola duvara at,denize at hiçbir şey olmasın der gibi yapmış telefonu.su geçirmez,gorilla glass camlı,kevlar karbon arka kapak ...

işlemci ve grafik ekipmanları aynı zaten fakat nexus'un ekran çözünürlüğü 1270x720 razr ise 960x540 yanılmıyorsam. yani ekranın daha düşük çözünürlüğe sahip olması daha az işlemci gücü demek bu da razr daha performanslı demek. sonra nexus'dan her halükarda daha hafif daha ince ve daha sağlam. razr 4.0 almaya başladı ben de hergün kontrol ediyorum eli kulağında bugünlerde yayınlanacak güncelleme. batarya olarak da razr daha iyi.

tablo istemişsin üşenmedim yaptım buyur.

http://kiyas.la/cep-telefonu/karsilastir/Samsung-Galaxy-Nexus-vs-Motorola-RAZR-XT910

kiyas.la ekibine teşekkürler

• Mart ayından beri kullanıyorum. Aşırı sağlam bir telefon. Ne bir kılıf aldım ne de koruyucu, ekranda bir çizik bile yok. Arkası da aynı şekilde. Pil performansı yeterli, bir günü kurcalaya kurcalaya her türlü çıkarıyor. Şu ana kadar aklınıza gelebilecek her türlü oyunu oynadım. Hiçbir oyunda kasılmıyor. Tabi bazı oyunlarda kasılabiliyor ama yazılım kaynaklı. Mesela motorsikletli basit bir oyun vardı onda kasılmıştı :)

Müzik kalitesi macbook pro kıvamında. Ses yüksekliği iyi, iPhone'a göre bir tık düşük.

Ekran kalitesi amoled olduğu için süper...

Yazılım desteği çok iyi. Kendinden dosya gezicisinden tut (astro file man.. kullanır genelede millet), yolda giderken pc'de kayıtlı fakat telefona atmadığın müzikleri dinleyebilmeye kadar çok başarılı programlar var.

Yanında gelen kulaklık dandik.

Pusulası bozulabiliyor. Tabii pusulası olan bütün telefonlar bozulabilir. Arkasına mıknatıs tutunca düzeliyor (1 kere başıma geldi).

Çok hafif. Ayrıca büyük olmasına rağmen, çok ince olduğundan cebinize koyunca anlaşılmıyor.

ICS güncellemesi hala gelmedi. Yurtdışında dağıtılmaya başlanmış. Motorola'nın sitesinde Q2 olarak gözüküyor, yani yakın bir süreç içinde gelmesi muhtemel.

Sorusu olan varsa cevaplayabilirim.

• Ya bu telefon çok güzel ancak
    1 yazılım desteği nasıl olur(4.1 ve ilerisi)
    2 arayüzü güzel mi
    3 çıkalı çok olmadı mı droid figter ı mı beklesem
    4 satış rakamları nasıl acaba
  • Yazilim desteği uzun süre olacaktır. Çok kuvvetli bir telefon
    Arayüzü htc'ler kadar janjanli olmasa da çok stabil, widgetler ile istediğin şekilde duzenleyebilirsin. Yada storedan arayüz indirebilirsin
    Evet bir süre oldu. Abisi droid maxx pil performansından dolayı tercih edilebilir. Hala performans bakimindan top10 telefonlardan biri
    Turkiyede piyasasi olmayan bir telefon bu. Yakinindakiler galaxy note mu o felan der genelde. Eline alip kurcaladiklarinda mest olup ne kadar hafif, kaliteli vs gibi sözler söylerler. Anavatani amerikada çok satan bir telefon

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.