Şimdi Ara

Motorcu önüme atladı (video)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
1
Favori
3.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az kalsın çarpacaktım. Karşı boş olunca karşıya geçip kurtardım. Allah herkesi böyle kazalardan korusun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Caslantas -- 13 Haziran 2019; 19:29:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu makasçı şefefsizler varya bu itler kendini çok iyi şöförüm sanıyor ama her seferinde karşıdaki aracın uyanıklığı sayesinde kaza yapmıyor makas attığı araç onu görüp fren yaptığı yada ondan kaçtığı için kaza yapmıyor assında
    Sizin durumda böyle olmuş motorun hatasını siz kurtarmışsınız
    İstanbul sürücüleri bu konuda gerçekten ustalar sen hata yapsan bile senin hatanı kapatıyor kazayı engelliyorlar ama anadoluda çoğu kişinin araba sürmekten haberi yok
    750TL araç içi kamera + park kiti aldım kontak kapalıyken kayıt alsın diye.

AVM servisi girmemesi gereken ara soğaka girip benim araca çarpıyor. 0 kusurlu hallediyorum tabi. Bunun ölümcül versiyonu da olabilirdi, sizinki gibi. Araç içi kamera kesinlikle elzem olmalı. İzlerken bile kanım dondu böyle durumlarda çok çok önemli. Geçmiş olsun. Her b*ka para veriyoruz lütfen dandik dahi olsa araç içi kamera alın.
  • Yanımda teyzem vardı kadın yarım saat kendine gelemedi.

• Motorcu ucuz kurtarmış, geçmiş olsun

• Sağolun hocam. Bayramda gerçekten dikkat etmek gerekiyor.

• Geçmiş olsun. Her ne kadar iyi şöförüm desek de iş bazen karşı tarafta bitiyor, kaza geliyorum demiyor. Tekerinize taş değmesin inşallah :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu makasçı şefefsizler varya bu itler kendini çok iyi şöförüm sanıyor ama her seferinde karşıdaki aracın uyanıklığı sayesinde kaza yapmıyor makas attığı araç onu görüp fren yaptığı yada ondan kaçtığı için kaza yapmıyor assında
    Sizin durumda böyle olmuş motorun hatasını siz kurtarmışsınız
    İstanbul sürücüleri bu konuda gerçekten ustalar sen hata yapsan bile senin hatanı kapatıyor kazayı engelliyorlar ama anadoluda çoğu kişinin araba sürmekten haberi yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimbehicayy -- 11 Haziran 2019; 23:40:47 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Valla iyi kurtarmışsınız güzel soğukkanlılık işte kazalar hep bu yüzden oluyor adam aynaya bakmadan atladı. İyi şoförler olmasa bayramda en az 1000-2000 vefat eden olur.

Bu arada kamera açısını biraz düzeltmeniz lazım ve kameranın ne derler lens açısı mıdır o da düşük gibi niye böyle anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 11 Haziran 2019; 23:54:10 >
  • Geçmiş olsun hocam. Videonun devamını merak ettim ben. Motorcu bir şey dedi mi? Geçip gitti mi umursamadan?

• Araç kamerasının önemi temalı en iyi video olabilir.

O motorcuya arkadan çarpıp öldürseniz ve üstüne de kaza görüntüleri olmasa, muhtemelen ertesi gün " Trafik magandası dehşet saçtı, motorsiklet sürücüsünü ezdi. 1 Ölü " diye manşet olurdunuz. Allah esirgesin.

• Gecmis olsun hocam

• Geçmiş olsun. Hem motosiklet gibi tehlikeli bir araç kullan hem de böyle bir hareket yap akıl alır gibi değil. Bu yaşa nasıl geldi acaba? Siz de iyi kurtarmissiniz kontrolden çıkmamaniz ve motorcuyu kurtarmaniz sevindirici.

• Geçmiş olsun hocam, dikkatiniz sayesinde hayatı kurtulmuş 2 ayaklı yaratığın:) Kadirli-Kozan arası mı orası?

• Geçmiş olsun bir şey olmaması sevindirici ama eğer kameranız olmasaydı ve çarpmış olsaydınız işiniz çok zordu .
  • böyle beyinsizlerle dolu işte trafik çok dikkatli olmak lazım, geçmiş olsun.
  • 750TL araç içi kamera + park kiti aldım kontak kapalıyken kayıt alsın diye.

AVM servisi girmemesi gereken ara soğaka girip benim araca çarpıyor. 0 kusurlu hallediyorum tabi. Bunun ölümcül versiyonu da olabilirdi, sizinki gibi. Araç içi kamera kesinlikle elzem olmalı. İzlerken bile kanım dondu böyle durumlarda çok çok önemli. Geçmiş olsun. Her b*ka para veriyoruz lütfen dandik dahi olsa araç içi kamera alın.
  • mathematician_01 kullanıcısına yanıt
    Evet hocam. Geçmiş olsun dileklerini ileten herkese teşekkürler. YouTube kaza videoları izlediğim için genelde motorsiklet veya yayaların yanından geçerken karşı şeridin boş olmasına dikkat ederim. Bir de ayağım frende gözüm kenarda olur. Açıkçası bu sefer de öyleydi. Elim de korna üzerindeydi. Motor sol taraftaki şose yola döndü devam etti gitti bu arada.

• quote:

Orijinalden alıntı: Caslantas

Evet hocam. Geçmiş olsun dileklerini ileten herkese teşekkürler. YouTube kaza videoları izlediğim için genelde motorsiklet veya yayaların yanından geçerken karşı şeridin boş olmasına dikkat ederim. Bir de ayağım frende gözüm kenarda olur. Açıkçası bu sefer de öyleydi. Elim de korna üzerindeydi. Motor sol taraftaki şose yola döndü devam etti gitti bu arada.
    Acaba sadece bana mı denk geliyor diyordum ama Adana-Kadirli arasını 3-4 defa kozan üzerinden kullanmışımdır ve her defasında da buna benzer bir atraksiyon yaşamışımdır. O yüzden bu yola önyargılıyım, Adana-Kadirli arasını hep ceyhan üzerinden yaparım:)

• Hocam park kiti dediğiniz nedir ?

Aracı araç kamerasız kullanmak cidden pişmanlıktır ve kanıtı konu sahibinin videosunda mevcut.

Konu sahibine geçmiş olsun.

Bu arada bende Xiaomi Mijia Car DVR kullanıyorum.
  • Motorcuyu geçin vurduktan sonra düşünmeye bile gerek yok. Gerizekalı, ya yoldan çıksaydınız, ailenizle kaza yapsaydınız o it yüzünden. Neyse aracın hakimiyetini kayıp etmemişsiniz, geçmiş olsun. Allah herkesi kazadan beladan korusun.
    Şöyle bilinçsiz, cahil sürücüler de umarım bir şekil de trafige çıkmazlar!

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.